Прави ли се все още така?

  • 6 769
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Дано не се повтарям, че не ми се четяха 6 стр., но от лекари съм чувала, че им е омръзнало от бонбони, кафета, ядки, сокове и алкохол. Идеята за торта е добра според мен.

# 121
  • Мнения: 995
На мен ми е неудобно от тези торбички, но това се възприема като благодарност. Според мен с какво са затрупани лекарите и сестрите не е твоя работа- техен си проблем. Може да занесеш на сестрите кафе и някаква бисквитиера, а за доктора уиски и ядки - стандартно. Peace

# 122
  • Мнения: 2 498
Прави се така ....но с една разлика, че вече си казват да не е коли, кафета, уискита и т.н., а пиле на грил, беконче и десерт естествено си искат-тортичка....просят си обяд хората....

# 123
  • Мнения: 1 953
....просят си обяд хората....
Ама, разбира се, че няма как да е иначе.
Гладни ще си стоим, ако не е така.

# 124
  • Мнения: 17 409
Глупости на ен-та степен пишете, ей!

# 125
  • София
  • Мнения: 1 783
Глупости на ен-та степен пишете, ей!
Ахам!

# 126
  • Мнения: 13 512
Сега ще седна да изчета всичките отговори...
Мен ме досрамя да дам торбичката, но изпратих сина ми, който я даде на майка ми. Сложих бутилка чилийско червено вино и кутия бонбони. Да са живи и здрави . Майка ми каза, че са били  много мили и отзивчиви, дай Боже всички да са като тях!

# 127
  • Мнения: 214
И дай Боже да имат по-малко работа!

# 128
  • София
  • Мнения: 1 783
Монда, желая здраве на майка ти   bouquet !

# 129
  • София
  • Мнения: 1 477
Прави се така ....но с една разлика, че вече си казват да не е коли, кафета, уискита и т.н., а пиле на грил, беконче и десерт естествено си искат-тортичка....просят си обяд хората....

ММ, браво!! Вероятно ти не ползваш услугите на тези просяци,а се лекуваш сама, нали?

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 22:27 от Illit

# 130
  • Мнения: 2 386
Хора, спрете се, темата проключи по-горе..

Разбрахме кои от вас имат роднини лекари поне.  Grinning

# 131
  • Мнения: 17 409
Не само. В темата са писали лекари Wink

# 132
  • Мнения: 25 707
Прави се така ....но с една разлика, че вече си казват да не е коли, кафета, уискита и т.н., а пиле на грил, беконче и десерт естествено си искат-тортичка....просят си обяд хората....

Хм, още една заралийка потвърждава информацията, която имам и аз...
Нашите тук ли са най-гладните, бе?  newsm78
Аз знам за сестрите, че си ги просят тези неща, не им харесвала болничната храна.  Thinking

# 133
  • Мнения: 17 409
Ми, Как` Сийке, както са ги научили. За не знам кой път пиша, че не е задължително да се дава.

# 134
  • Мнения: 4 300
Хмз, мислех че темата е заключена.
Не съм лекар, не работя в болница, но има няколко дни в годината в които благодарни "клиенти"  ме затрупват с шоколадови бонбони и пиене. Имало е случай, в който една дама ме чу да казвам, че съм гладна и да описвам какъв сандвич ми се яде от магазина наблизо- след малко се беше върнала с една торба, пълна с ядене, вкл. и въпросните сандвичи Mr. Green Не съм го приемала като рушвет, всъщност то няма и за какво да ме подкупват реално. Приемам го като симпатия, добро отношение, похвала за работата ми.
И златни обеци съм получавала, и естествено картички.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт