ДОБРИЧки майки - ЗАЕДНО ЗА ДЕЦАТА

  • 20 620
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 167
Павлетка от Герана ще ни даде масички от кафене-май от "Лирата"-мисля че стават. Бях гледала някъде такива масички налепени по ръба с нарязани гирлянди много приятно изглеждаше-ще го направя.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте.
Тъкмо си мислех за масичките да питам и ето, че вече имаме отговор.

Миме, знам, че изживяваш тежко ситуацията. Казваш, че се повтаря, но не си съвсем права.
Това, което се случи, даже няма аналог до сега. Sad
Също така не смятам, че Амаренка не беше подкрепена. Съжалявам, ако ти си останала с друго впечатление... А може и аз да греша в преценката си Embarassed, признавам си!
Освен това тя не беше изтикана (не вярвам, че е възможно някой да избута точно нея  Heart Eyes), а се оттегли достойно. Това е нейно решение и аз го разбирам много добре. Така приемам аз нещата.... за да мога да участвам все още тук.
И ако добрият тон в темата се запази, няма да коментирам повече тази грозна случка.


Краси, радвам се, че ще уредиш медийното разпространение (знаех си аз, че може да се разчита на теб за това!)

Нядавам се да решим скоро дали ще се правят стикерчета и какви точно. Аз ако трябва мога да разпечатам определен брой на ч/б принтер, както и да закупя цветни листи и/ или фолио.

Лек и ползотворен ден!   bouquet

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 07:53 от anuschka

# 17
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Всичко беше много грозно и обидно-признавам не плета вече със същи я хъс,благодарение на вас.
Красе-права си че всичко е за каузата и за децата,но не може един човек който малко /доста/повече се интересува до къде сте с организацията с изработката и да се натирва в ъгъла и да се нарича диктатор./представям си Хитлер./
Права е Къдрокоса че ако някой не е доволен от нещо може да го пише на ЛС,или да го преглътне заради каузата.Много имаме да се учим от нея.  bouquet   bouquet   bouquet
Повече промълчавайте и повече работете.
Ще се опитам да направя още неща,но не е същото.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 08:59 от pavletutka

# 18
  • Мнения: 166
Първо моля ви Краси ви го каза не веднъж заради каузата забарвете поне докато мине базара за станалото.Ар4елка все пак имаше доста бягяне не можете да го отречете,че докато Краси я нямаше тя бяга и уреждаше нещата.Пък и както се казва патките ще се броят на есен,ще се види кой какво е свършил като дойде базара.Дори и едни късметчета да се направят е важен жеста,че все пак сме имали желание.Така,че оценете и най-малкото.

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Такаааа, предлагам да приключим с тази история и да гледаме в  настоящето, за да направим бъдещето малко по-хубаво! Какво ще кажете? Мисля, че отделихме достатъчно време на драматичната случка!  Hug
Краси, мерси много за безплатните рекламни съобщения по медиите!   bouquet
Анушка, въвсем скоро ще имаме оферта за календарчетата и стикерчетата и тогава ще видим колко парички ще са необходими! Мерси отново, че ще помогнеш финансово!  Hug
Павлетке, щом вече настроението и нагласата не е същата както преди, сега ще се постараем да ги направим още по-хубави, нали?  Hug
Писах на Сисолита и Ечи, които казаха, че ще помогнат финансово! Сега чакаме отговор и от двете!  Wink
Днес предполагам, че вече ще се изяснят нещата около офертите за плакатите!  Peace

Хубав ден пожелавам на всички и много слънце, ама в сърцата ни!  Hug

# 20
  • Мнения: 2 821
Стига newsm50...И кой пък я е наричал диктатор? Думата, която използвах е със съвсем друг смисъл.
Всеки си преценява как ще се държи и какво ще говори. Големи хора сме.

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
МамиБлю ОК
за срещата мисля че трябва да има една и през деня,мислите ли че в Сплендид ще можем пак да се чуваме  Thinking

# 22
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
На нас ни трябва конферентна зала, а не заведение. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 821
Заведението ми хрумна, със сигурност има и по-подходящи. Давайте предложения. Може и кафене.

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Значи, звъних в х-л Добруджа, за да ползваме ресторанта, но този, който е на първия етаж - http://www.hoteldobrudja.com/index.php?option=com_content&ta … =21&Itemid=43.  Много е хубаво, обстановката е задушевна, масите са големи и ще се наредим почти като на гръгла маса. Едва ли ще има други хора, така че мястото е перфектно. Готвят добре и цените са нормални, за тези, които ще се умрели от глад след работа! Мисля, че е най-доброто, за целта, която нас ни интересува! Сега очаквам отговор от шефа на ресторанта дали е свободен в сряда в 18,30 часа.  Wink

# 25
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Ние нали там правихме срещата, и тогава отказаха да ни съберат масите.

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Не съм в час за коя среща казваш, но ако е свободно, ще ги помоля да съберат две-три маси.

# 27
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Миналата зима правихме среща на форума там, но теб те нямаше. Те май са сменили вече управителя, така че ако другите нямат нищо против.

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Момичета, имам отговор от ресторанта и той е положетелен, че ще е свободен! Ще ни съединят масите, за да ни е по-удобно! Казах, че ще сме 10-15 човека, но във вторник пак ще се чуя с господина, за да кажа точната бройка, за да ни предвидят точни маси за съединението! Дано сте доволни!

Работна среща в ресторанта на хотел Добруджа /на първия етаж/ в сряда - 21.11 от 18.30 часа!

Казвайте кой ще може да дойде, за да сметна бройката, като тя ще търпи корекции естествено, защото на всеки може да му се случи нещо непредвидено!

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 11:23 от kadrokosa

# 29
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Миме, ако дойдеш ще пием пак по едно от същото. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт