ДОБРИЧки майки - ЗАЕДНО ЗА ДЕЦАТА

  • 20 626
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 167
момичета привет, имам нужда от спешен коледен подарък-моля който има излишни спринцовки от нурофен и панадол да ми ми ги подари спешно са ми нужни-благодаря!!!
Може да ги оставите на бараката за хамбургери пред ресторант добруджа.
Бъдете щедри-Коледа е! Laughing Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 41
ЗА ДОМА И АЗ ЩЕ ДОЙДА САМО ДА СЕ ЗНАЕ КОГА ЩЕ Е ТО4НО

# 737
  • Мнения: 2 821
hrisi_06, благодаря ти!
В петък в 14 часа.
Ако някой може с кола, ще е още по-добре. Незнам кои маршрутки ходят до там.

# 738
  • Мнения: 167
Момичета, едва сега прочетох написаното от мимиту с кирилизацията и вероятно с основание се чувствам отрицателен герой в целия й постинг. Поднасям горещите си извинения на всички които мислят като нея, особено по отношение ролята ми в кметските избори. Мими, в това което правя от три години насам съм допускала и ще продължавам да допускам много и ужасно грозни и непростими грешки / някои се случиха около изборите/-с едничката цел родителите на деца с с увреждания в Добрич да се чувстват мъничко по-достойно, а чиновниците, свързани с огромната им болка и ужас -мъничко по-длъжни да си вършат работата. Това ще го правя докато дишам,независимо кой как оценява постъпките ми. Надявам се в Коледната нощ всяка от вас да се помоли за оцеляването на болните и увредените деца на България и за успехите на семействата им. Защото голяма част от тези родители и децата им оцеляват с нечовешки усилия и живеят в условия далеч по примитивни от тези в социалните домове. И тези родители отдавна не се паникьосват от високи температури и продължителни кашлици и литри антибиотици,  както непрекъснато се вайкат нормалните родители. Паникьосват се когато трябва да намерят безумно много пари за лечение на детето си, дори ако това е месечната доза доживотно лекарство, от което черния дроб или бъбрецита се превръщат в прегорени коледни пържоли. И още нещо-  коледните усилия на всички да благотворят за домовете за изоставени деца лично за мен са в голяма степен изблик на първенющина и показност. Защото Коледа е веднъж в годината-през останалите 300дни някоя от нас сеща ли се за тези деца?Мими когато ми се похвалиш че си приела едно такова дете в дома си за Коледа, Великден ,че си му отпразнувала рождения или именния ден с твоето семейство, че си го представила на колеги и роднини като твой приятел, че си го завела на море или екскурзия- дори и само до Балчик-тогава ще ти простя този тон на постинга. Аз познавам хора които са го правили и го правят- но тихо и скромно и без отчитане на "безсънните си нощи и похарчените пари и загубеното време. Прощавай за "конското" може и да греша, но ми е горчиво, от това което си написала.  А ако някой продължава да сравнява добричките майки с варненските по мащаба на успехите на този род дейност- явно не прави разлика между възможностите на космополитен град като Варна и задръстеното населено място,  в което постепенно се превръща обичания ми роден град. И мими- аз съм последния човек, който има нужда от каквато и да е публична изява-писнало ми е от публичността на името и личността ми,но ако мога чрез тях да постигна дори и дреболия за доброто на родител или дете в нужда-ще го правя докато дишам. Благодаря горещо на всички които помогнаха за базара и за евентуалната съвместна работа от тук нататък
Хайде със здраве!  bouquet

# 739
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
krasotinka и въпреки дългия ти пост,не си призна грешките относно организацията.
Защо кориш само Мимито,коя от нас е взела дете за Коледа,Великден или почивка? Ти правела ли си го?

# 740
  • Мнения: X
Момичета, потушете страстите!!
Отстрани е грозно...
Моля ви, недейте така! Praynig

# 741
  • Добрич
  • Мнения: 958
Отново опорочихме всичко.

Как пък не можахме да се зарадваме за първия малък успех, който постигнахме?!

Съобщавам Ви, че никой никакви грешки няма да признава. Само знайте, че без грешки не може да се върви напред. Бях писала по въпроса и няма да се повтарям.

Ще помоля темата да бъде заключена, защото не искам хората, да ни четат глупостите.

# 742
  • Мнения: 3 810
Краси, точно това, което правиш за децата с увреждания ме възпря на няколко пъти да ти отговоря директно. Но нека не ги смесвме.
Ще пропусна останалите думи от уважение към теб и поради липса на нужда от показност.
Не съм "сравнявала успехите на добричките майки с Варненските", най- обичам да ме цитират накриво Laughing

Не съм искала да обидя никого, а който се е обидил явно има за какво. Просто направих "равносметка на базара от моите очи". Не казвам че това е правилната.

И да! Радвам се за първия малък успех! Думите ми за това явно са били пропуснати. Благодарих и пак го правя!  bouquet

# 743
  • Мнения: 167
Арчелка мила, честит рожден ден! Благодаря ти че те познавам!Здраве и любов край теб!- от мен толкоз, от господ повече.
Мими и павлетутка моля направете списък с грешките ми и как да понеса отговорността какво за децата с увреждания не правя както трябва и кой може както трябва за да се науча от него и ми ги пратете на лични, за да не съм принудена да участвам в тровенето на темата.
Наистина го направете, ще ми помогнете да не ги допускам повече.
За това кой какво е правил за ничиите деца-друг пък и надявам се конструктивно.

Общи условия

Активация на акаунт