Бебче в коремче силно рита, предрича ЯНУАРСКА радост то честита!

  • 11 653
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
ДОБРО УТРО МАЙЧЕТА HugРАДВАТЕ ЛИ СЕ НА ПУХКАВИЯ СНЯГ Nature SnowmanМН.Е ПРИЯТНО ДОКАТО СИ ПИЯ CoffeeДА МУ СЕ ЛЮБУВАМ ОТ ВЪТРЕШНАТА СТРАНА НА ПРОЗОРЕЦА ЗАЩОТО НАВЪН ИМА ОСТЪР ВЕТРЕЦ WhistlingСЛЕД МАЛО МАЛКО ЩЕ ПОРАБОТЯ newsm75 wash hang newsm64 newsm64 И ХАЙДЕ НА ГОСТИ И РАЗХОДКА ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН ОТ МЕН   bouquetЧЕ СЕ ОЛЯХ АМА МОЯ КАТО Е НА РАБОТА НЯМА С КОЙ ДУМА ДА СИ КАЖА С НЕГОВИТЕ НЕ ГОВОРЯ ЧЕ АЗ КАЖА ЕДНО ТО ИЗЛЕЗЕ ДРУГО ИТЪЙ ВЪРВЯ И МЪЛЧА КАТО ПУКЪЛ  Mr. Green

# 271
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Добро утро!

Снощи бях на преглед и най-после се видя, че ще си имаме отново момче - докторът каза - на 100%. Така, че Алекс може да ми сложи едно синьо щъркелче.
Коки е много доволен от новината - каза, че искал братче като порасне да се гонят и да се бият  Mr. Green - на кой за каквото си му е. Даже вече е преценил коя сабя ще му даде на бебето  Grinning

# 272
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Добро утро и от мен!

Incandescent, честит ти син щъркел!

Момичета, записах всички предложения за заглавия, но ако сте съгласни, нека да сложим за следващата тема заглавието на Асиди "Имаме си първо бебче, ЯНУАРИ май не е далече!", в чест на малкия Стефан  Grinning

# 273
  • Мнения: 85
А съм ЗА, Алекс. Страхотна идея!  newsm10

# 274
Добро утро и от мен!
От киселини умирам - ама мама беше месила баничка с лук и аз от стръвотия хапнах, та сега Sick
Incandescent, честито синьо щъркелче!
И аз съм за "Имаме си първо бебче, ЯНУАРИ май не е далече!"   bouquet

# 275
  • Мнения: 719
Усмихнато утро и от мен!

Incandescent, честито ти синьо щъркелче. Много сладко го е казал Коки. Пък моят син се зарадва на сестричката, че "така ще сме по равно, две момчета и две момичета вкъщи." Joy Големи са сладури.

И аз гласувам за идеята на асиди. Peace

Евито, знаеш че съм ЗА идеята. Hug




# 276
  • Мнения: 52
Ох лелеее, апък с тез киселини направо незнам Crossing ArmsСнощи не съм могла да заспя до 01:00 часа...въртене въртене...няма почивка това бебе.
Аз съм съгласна за новата темичка Peace
Incandescent, честит ти син щъркел!
И като гледам вън сега..и при нас има сняяяяяяяяг newsm74 малко е студеничко ама нали съм си у дома с   food010 видях и аз сняг таз година , че все да се топи.

# 277
  • Мнения: 51
Подкрепям заглавието да е в чест на Стефчо! Hug
Шушони, чакаме Силви да каже нещо, ако не ще се чуем и ще се разберем с теб.

# 278
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз съм за заглавието на Асиди,все пак трябва да отбележим първото януарско бебче:)

# 279
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Инкаденсънс, честито свекърва Laughing
Задължително е даже заглавието да е в чест на Стефан Peace
Тук няма сняг, но Балкана е като приказка. Сега мислим да се разходим с Мартина и ще ви го снимам

# 280

Общи условия

Активация на акаунт