Ориз

  • 10 916
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
Как точно се приготвя ориза в пликче , че нещо не мога да схвана Embarassed И аз съм от тези дето не съм го чувала #Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 1 762
Обикновено на кутията е показано как се вари. Слага се във вряща вода както си е в пликчето. Цялото пликче си е на дупчици, за да поема от водата ориза. След посоченото време за варене пликовете се вадят. Понеже ориза е набъбнал те са се изпълнили. Режете ги и изсипвати ориза. Плика изхвърляте  Peace Няма скашкано, няма преварено. Перфектен е за гарнитури.   bouquet

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Малеее и аз сега за първи път разбирам че съществува такова нещо  Blush

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 576
За пръв път чувам за такъв ориз, но определено си струва да се опита Simple Smile.

# 34
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
 Embarassed и аз съм изостанала, благодаря за ценният съвет

# 35
  • Мнения: 49
Разбихте ме с тоя ориз...добре, че е петък и не ми се работи, та отворих форума да поблея малко в рецептите, та се образовах за съвременните чудеса в сферата на оризищата...Аз лично предпочитам картофи пред ориз, ама половинката е фен, та ще го изненадам. Дали е мнооого по-скъп от традиционния си събрат?

# 36
  • Мнения: 3 456
Отдъхнах си- не съм единствената изостанала по темата.

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 10:04 от lorka barborka

# 37
  • Мнения: 1 679
Важното е, че се образоваме Simple Smile

Не съм обръщала внимание.
Че се образоваме, образоваме се, а става ли вкусен?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз сготвих от черния ориз в пакетче на Крина, Императорски ориз, ето тук писах, има и снимка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230796.0  Peace  Купих и бял с подправки, ще го тествам скоро:)

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Дали е мнооого по-скъп от традиционния си събрат?
Цената му варира от 2 лв за 0.500гр до 5 лв в зависимост от производителя и вида на ориза(жасминов, ароматен, басмати, императорски...)

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Че се образоваме, образоваме се, а става ли вкусен?
Да става вкусен, но вкусове всякакви. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 1 457
На мен лично ми харесва, но определено е различно като вкус, пробвай първо с едната опаковка, като гарнитура към месо Peace

# 42
  • Мнения: 1 906
а цената на опаковката , каква е , и за колко порции е?
Извинявам се за закъснението!
Снощи като го правих за вечеря и се сетих  Embarassed .
В кутията са четири пакетчета по 125 г. Общо осем порции  Peace .

# 43
  • Мнения: 172
Този вид струва около 1,70 -1,80 в Метро. Има 4 торбички. Другите  видове са по 2 торбички и са по-скъпи - малко над 2 лв

# 44
  • София
  • Мнения: 1 457
Мерси, другия път ще го взема от Метро, много е голяма разликата в цената newsm78  А този белия с какво го приготвяте?

Общи условия

Активация на акаунт