Търся филм/сериал/.........../.........?

  • 88 475
  • 522
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 042
     Търся филма "Лабиринт"/ с Дейвид Бауи/, не зная оригиналното заглавие.
      И " Час пик 3"

Лабиринт

Час пик 3

m_a_y_a , твоят филм не го откривам.

# 61
# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       А някой дали ще ми помогне за два руски филма?
   - Гардемарини напред
http://marik182.narod.ru/
   - Тримата мускетари - руски вариант Д`Артанян и три мушкетера

# 63
  • Мнения: 3 042
       А някой дали ще ми помогне за два руски филма?
   - Гардемарини напред
http://marik182.narod.ru/
   - Тримата мускетари - руски вариант Д`Артанян и три мушкетера

http://torrents.ru/forum/  Руски тракер. Има ги и двата филма с руско аудио. Има по няколко торента за филм, за това не давам директен линк. Ако искаш се регистрирай и сама си избери. В търсачката пиши: "Гардемарины, вперед" и "Д`Артанян и три мушкетера" и излизат.


Аз пък търся Boysya, vrag, devyatogo syna  Боися, враг от девятаго сина. Руска приказка. Пледи години съм го гледала на кино.

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 05:24 от Бонбони_със_сол

# 64
  • София
  • Мнения: 175
Търся "Елиза" - първата част.  Flutter

# 65
  • София
  • Мнения: 435
Ей много хубава тема, а ако някой ми помогне ще е още по хубаво.Търся еди сериал дето го даваха миналата година по канал1 казва се Евърууд Everwood.По точно аз съм си го намерила само че има субтитри само за 1-ви сезон, а за другите няма.А аз съм горе-долу с английския и ще пропусна нещо в превода  та затова ми се иска да го гледам преведен.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 828
Ей много хубава тема, а ако някой ми помогне ще е още по хубаво.Търся еди сериал дето го даваха миналата година по канал1 казва се Евърууд Everwood.По точно аз съм си го намерила само че има субтитри само за 1-ви сезон, а за другите няма.А аз съм горе-долу с английския и ще пропусна нещо в превода  та затова ми се иска да го гледам преведен.

Превежда се, току що приключиха превода на първи сезон, започват втори, следи тази тема:
http://DMCA-removal-from-Google/forum/index.php?showtopic=226

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       Благодаря ти много, Бонбонче! Hug

# 68
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте!  bouquet
Не, че имам някаква надежда да го открия, но търся един сериал - " Тъй наречения мой живот", ама преведен. Преди години бяхме луди по него, та ми е любопитно да го видя сега. Ако някой го намери ще съм много благодарна.

# 69
  • Мнения: 843
  Бонбони, благодаря!!!

# 70
# 71
  • Мнения: 1 668
Привет и от мен Mr. Green
Преди време по диема въртяха много често един филм по спомен мисля, че се каэваше-"Эавинаги с теб" или нещо такова newsm78
Раэкаэваше се эа любовтa между момиче и момче, эа техният живот. Момичето иэневери на момчето и эамина някъде а той от любов се натрови и едвам оцеля. В крайна сметка се събраха и момичето иэдаде книга наречена -Эавинаги с теб Heart Eyes
Немога да го намеря тоя филм не съм сигурна и эа точното име, ако някой се сещта кой е филма ще се радвам да го намеря и гледам пак Crazy

# 72
  • Мнения: 3 042
Привет и от мен Mr. Green
Преди време по диема въртяха много често един филм по спомен мисля, че се каэваше-"Эавинаги с теб" или нещо такова newsm78
Раэкаэваше се эа любовтa между момиче и момче, эа техният живот. Момичето иэневери на момчето и эамина някъде а той от любов се натрови и едвам оцеля. В крайна сметка се събраха и момичето иэдаде книга наречена -Эавинаги с теб Heart Eyes
Немога да го намеря тоя филм не съм сигурна и эа точното име, ако някой се сещта кой е филма ще се радвам да го намеря и гледам пак Crazy

Ето го:
Завинаги с теб

# 73
  • София
  • Мнения: 5 828
Търся The Lost Empire или Monkey King (2001), и с двете заглавия се среща.
Намерих го само на едно място, има сийдъри, обаче не ще за се закачи да се сваля, дава ми грешка, а пробвах с няколко програми - bitcomet, utorrent, azureus, още една /забравих й името/ и не ще  Sad

# 74
  • Мнения: 3 042
Търся The Lost Empire или Monkey King (2001), и с двете заглавия се среща.
Намерих го само на едно място, има сийдъри, обаче не ще за се закачи да се сваля, дава ми грешка, а пробвах с няколко програми - bitcomet, utorrent, azureus, още една /забравих й името/ и не ще  Sad

И аз го търся, но само с руско аудио го намерих, а го искам на английски, защото има субтитри за него.
Дай линк да пробвам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт