Раждането- къде и колко?

  • 5 524
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Плюйте си в пазвата да имате късмет, защото иначе и пари не помагат! А, за някои от прехвалените случаи има и контра-разкази с неочакван край...  Така, че - Господ да ни пази! За избора - по сърце, не по чужд акъл!

# 31
  • Мнения: 30
Нашето бебе се роди във Вита на 8.11 - цената за секцио е 1700 лв. Споделям напълно мненията на m_face и madchen за отношението на акушерките - аз стоях доста време при жена ми докато беше в болницата и сега (да чукам на дърво) не ни е трудно да се гледаме сами, заради доста изчерпателната информация и помощ от страна на акушерките. Операцията водеха д-р Хаджиев и д-р Цанов.

# 32
  • София
  • Мнения: 672
Ами недей да се учудваш, защото здравната каса не покрива присъствие на таткото в родилната зала. Незнайно защо таткото на касата й пречи, а ние с мъжа ми не бихме спестили нито лев, за да преживеем това отново, както направихме и с първото ни детенце. Освен това касата не покрива раждане във вода и все неща, които хората правеха по света още през 20 век, а ние в 21 век продължаваме да си раждаме през здравната каса като в средновековието.

По точно не може да се каже!  Peace
Евалата мамче!

# 33
  • Мнения: 2 617
Всяка жена може да роди по клинична пътека, без да даде нито лев, но бихте ли си правили експерименти с бъдещото си дете? Аз родих секцио по желание, заради него, не съжалявам за парите дала съм ги за детето ми. Знам, че много майки няма да се съгласят с мен, но се нагледах на много неща и си отстоявам мнението за парите, а колкото до здравната каса-нямам думи, поглъща ни парите, като бездънна яма! Успех на всички мамита, решенията са си ваши, въпроса всички бебета да са живи и здрави и да радват своите родители.  bouquet
Добре де, какво значи експерименти?!
Ако си платиш, следователно, не правиш експеримент и трябва да те обслужат добре. Иначе, тежко ти и горко.
Ами тогава и аз да кажа - не съм раждала в България и тук никой не ми е искал и евро. Ако бях предложила на някой, сигурно щеше да го приеме за обида.
А да, бащата също присъства. Тук това изобщо не се и поставя на въпрос. Счита се за абсолютно нормално.
 Още нещо, сложиха ми и епидурална с 4 допълнителни преливания. И за това не съм плащала, както и за престоя в болницата, който дори беше ден повече от предвиденото.

Общи условия

Активация на акаунт