За или против съдомиалните сте?

  • 10 107
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Твърдо ЗА! Не съм си и представяла колко много чинии мия и колко време ми отива за това.
Пред миялната поставям само пералнята.  Mr. Green

# 106
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Аз пък искам всичкоооо................................................. Crazy

Ааааа, той роботът да не ти е банка ДСК smile3532
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Мдааа..., тази банка ми е на две преки Thinking Thinking Thinking Thinking

А на мен ми е под нас!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green






# 107
  • Мнения: 634
ЗА!!!
И с двете ръце!
Въпреки, че кухнята ми е страшно малка  преди няколко дни си купих съдомиялна машина която да се побере в това миниатюрно пространство - както са казали във форумите - подобре малка съдомиялна отколкото никаква!
Така че - да, в днешно време е нормално да имаш съдомиялна както имаш пералня, печка и хладилник.

# 108
  • Мнения: 159
За!!От както я взехме се родих!Иначе мъжът ми е до късно на бач,детето ми е постоянно в ръцете...доста често ни идват гости...до сега щяхме да сме се заринали в мръсни чинии и чаши...

# 109
  • Мнения: 165
Не обичаш да миеш чинии? Значи съдомиалната е твоят уред.Не слушай никой, който те убеждава, че не си струва. Едно време разправяха , че автоматичните перални не перяли добре. А сега какво стана всички имат. Много е хубаво да имаш миална машина. Съдовете са измити перфектно, както ти не би ги измила, а по важното е че няма да прекарваш цялата вечер в миене на съдове.

# 110
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
РАковина, виждам, че си новак, но все пак - темата е доста стара. Едва ли авторката се двоуми още.

Общи условия

Активация на акаунт