Нашите уютни спални - тема 10

  • 3 105
  • 50
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 39 331
Тъкмо правим новата ни спалня и излете новата тема. Записвам се.
Имаме вече легло, боядисват се стените, подът е положен. Остава ММ да подготви конфигурацията за гардероба, която да одобря.
Харесала съм си скринчета, които да ползваме като тоалетка и нощни шкафчета. Някой има ли отзив за тях?
https://www.venus.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8/%D1%81 … ice&order=ASC
Хубав ден!

# 2
  • Мнения: 3 294
Тъкмо правим новата ни спалня и излете новата тема. Записвам се.
Имаме вече легло, боядисват се стените, подът е положен. Остава ММ да подготви конфигурацията за гардероба, която да одобря.
Харесала съм си скринчета, които да ползваме като тоалетка и нощни шкафчета. Някой има ли отзив за тях?
https://www.venus.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8/%D1%81 … p.price&order=ASC
Хубав ден!
Имам някои съмнения в здравината - 16 мм ПДЧ. Ако има възможност, виж на живо и как се отварят чекмеджетата, да не се окажат с частично изтегляне. Огледай също и дъното - някои дъна са прекалено тънки, вкарани в плитки жлебове (в 16 мм ПДЧ как и да направиш достатъчно дълбок жлеб?) и се огъват много лесно, съответно излизат от жлебовете.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419
Не мога да дам мнения за този скрин. Но всички консултанти в магазините, които обиколих казаха, че 18 мм е по-добре. По-тънките пдч по-лесно се изкливяват и измятат.
Предполагам за малки мебели не е толкова драматично, но за по-обемни мебели - гардероби и легла е доста важно.

# 4
  • Мнения: 5 695
И аз да се запиша в темата, че почваме ремонт на спалнята.
Може ли да препоръчате красива и практична тоалетка? Не мога нищо да харесам, едни сякаш са офис бюра, други пък много кичозни...

# 5
  • Мнения: 7 266
И аз търся тоалетка, ама май се счита за нещо остаряло и няма никакъв избор.

# 6
  • Мнения: 4 506
Благодаря за темата, Esmee!

И аз ще следя за коментари за практични тоалетки. Моята никак не е за моите притежания. Иначе много й харесвам визията. След това ще трябва да сменя и нощните шкафчета, че си подхождат с тоалетката, защото иначе ще стане много различно всичко в стаята.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 106
И аз така... Накрая почнах да се оглеждам в конзолни масички, при които има доста по-симпатични решения. На мен ми трябва и да е малка...
Обаче, аз искам и да е дървена😂

# 8
  • Мнения: 591
Ами за тоалетката кажете какъв ви е стилът на спалнята. Има толкова различни модели.

# 9
  • Мнения: 39 331
Благодаря за съветите за скрина. Ще се оглеждам.

# 10
  • Мнения: 4 506
Стилът не го знам как се казва. Ето я спалнята.

Моля, не ме цитирайте. По-късно ще изтрия снимката.

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 19:38 от Minnie.Mouse

# 11
  • София
  • Мнения: 44 106
Такива къдрави бели има, с малко повече чекмедженца може да се намерят, даже май в jyskимаше подобна.

# 12
  • Мнения: 4 506
Благодаря, Angel_Dust. Ще взема да ида тези дни, за да видя ще ми свършат ли работа чекмедженцата. Иначе на моята са декоративни. Joy Иначе приемам предложения и за други.

# 13
  • Мнения: 591
Доближавате се до винтидж, шаби и провинциален. В Икеа има, Jyusk, Айко.
Ще кача някои снимки.



От Икея мисля, че много ще пасне, но е най-скъпата, а в Юск е много намалена. Ако смените килима и картината над леглото ще се промени много добре спалнята, но това не е по темата. Моля, не се обиждай.

# 14
  • Мнения: 4 506
Благодаря за предложенията, Di Soleil. Айко са ми хикс.
Скрит текст:
Откакто пропътувах 14-16 км, за да си купя цветарник, за който на сайта пишеше, че е наличен, но когато отидох на място, ми казаха че не могат да ми го осигурят, защото били в ремонт. Ами да не работят тогава, щом не могат да съвместяват две неща. В кол центъра бяха много нелюбезни, казаха че мога да го поръчам, но трябва да си платя доставката. Писах жалба в КЗП, за подвеждаща информация на сайта им и те ги оправдаха, че били в ремонт. А и ден преди проверката, мистериозно наличностите в съответния магазин изчезнаха. Случайност?! Едва ли.
Те и трите са почти еднакви.

Общи условия

Активация на акаунт