Хайде покажете си спалните - 5

  • 100 788
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 947
Ха, добър ден  Laughing

# 2
  • Мнения: 8 526
Добър ден
аз ли съм първа

# 3
# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Една от любимите ми комбинации за спалня наподобява втората ти снимка вилико...накара ме да се размечтая с тоя басейн  Laughing

# 5
  • Мнения: 7 947


А за басеин в спалнята - как се спи в тая влага, то си и мирише  Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 460
Момичета, благодаря ви!

Viliko, Аз също си мислех точно за това, което си предложила - дебели пердета - пепел от рози, тънките - много блед воал.
Хапя - твоа, което ти предлагаш също ми харесва, но тъмните завеси малко ме притесняват, защото стаята е малка, макар че 'пепел от рози' - също няма да е много светъл цвят.


Не се дразнете, нали сме за да си помагаме!

# 7
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
За да не спамвам ви пускам поуготовата спалня на нашите....
Тези , които са виждали моята ще ми познаят почерка  Laughing

http://deata.multiply.com/photos/album/7#photo=97

# 8
  • Мнения: 7 947
Леле, вашите имат страхотна спалня  Peace
А защо леглата са две, вместо спалня?

# 9
  • Мнения: 11 680

Ей на, това е моята спалня  Joy

Даже и леглото да го няма ще го преживея  Mr. Green

# 10
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Вилико-Благодаря ти ! Това беше единствения вариант, заради скосението..та се съгласиха на този компромисен вариант, така хем всеки има индивидуален достъп до леглото си хем не са много раздалечени ..трудно беше доста  ..но мисля, че резултата е чуден

# 11
  • varna
  • Мнения: 676
Страхотна спалня е показала госпожичка Клавел:))  bouquet

# 12
  • Мнения: 82
Хайде и аз да се запиша.

# 13
  • Мнения: 1 878
Аууу, показали сте разкошни спални !  Peace

Ще черпя идеи от вас. Нашата спалня е полуготова. В момента е на ламинат , боядисани стени, пердета закачени и матрак .
Тези дни ще идва майсторът/кумът да взима размери за спалнята и гардероба. Искам и едно скринче. Ще видим дали ще ни огрее, че стаята е доста малка. Той по принцип си ни дава много хубави и практични идеи. Кухнята той ни я прави . Обаче в момента има страшно много поръчки и ще му е малко трудно да ни направи проекта. В смисъл ние трябва да си кажем ,какво точно искаме. За нас най-големият проблем е разпределението на гардероба. Останалото за спалнята и скрина е горе-долу ясно.

Молбата ми към вас е : дайте някакви линкове със хубави спални, но не български, защото тях съм ги разгледала повечето . На Икеа сайта също ще погледа заради вътрешното разпределение на гардероба! а другаде къде мога да видя?

# 14
  • Мнения: 34
За да не спамвам ви пускам поуготовата спалня на нашите....
Тези , които са виждали моята ще ми познаят почерка  Laughing

http://deata.multiply.com/photos/album/7#photo=97


Страхотна е спалнята! Любимото ми лилаво...Преди време бях пуснала снимки на недовършената ни все още спалня в тъмно лилаво и сега като видях тази направо много и се зарадвах!
Браво!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт