Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 765
  • 612
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 456
Да се запиша и аз за днес, че не съм писала отдавна. Малко се поосвиних няколко дена, но ме беше хванала "гладната истерия", както наричам един период от месеца малко преди да ми дойде. Не ми се карайте, но просто тогава не мога да не ям и все на сладко и тестено налитам на всичкото отгоре. Вчера ми дойде и вчера и днес за радост изобщо не ми се яде, и отново съм режимна.  
Имам доста да наваксвам с четенето и не съм много в час с новостите, но все пак мога да честитя минусчетата на всички, които ги имат и да  пожелая хубав ден въпреки лошото време!

# 511
  • Мнения: 11 555
Аз по принцип не ям много, дори понякога чак следобед, но пак несвалям, дали с това ядене пък няма да кача повече ! ?
Това му е хубавото на режима,че се отслабва с ядене. Peace Много е погрешно мненението,че се отслабва с глад или с ядене по 1 път на ден.

# 512
  • Мнения: 3 640
Клер, за да изгаря организмът ти натрупаните мазнини, трябва да заработи метаболизмът, а за да заработи той качествено, трябва да се яде начесто.  Peace Няма страшно, всички сме тук, защото сме се хранили преди това неправилно. Хапвай и скоро ще видиш резултата.  Hug

# 513
  • Варна
  • Мнения: 2 751
Клер, налага се да започнеш да закусваш!

# 514
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Вещи, сънче, ралче, мамица, вани, цвети, мами мерси момичета  bouquet
мамица- онуй лилавото в шкафа с крава ли  Joy Joy Joy
блеки-честита ти месечинка   bouquet
цвети- трябва да свикнеш ,колкото и да ти е трудно, то на нас сърцето ни се къса ,но пък на тях все пак им е приятно там сред децата..попитай как се държи през деня

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Цвети, децата са големи дяволчета. Само чакат да видят че има прозорче и се възползват максимално. И аз ще те посъветвам да си ходите редовно на градина, докато свикне и започне да ходи без проблеми. Иначе си знае, че като зарони едни сълзи и мама е готова да я остави в къщи. И се възползват от това. А има един момент, в който вече мама няма възможност да остава в къщи и тогава настава нещо страшно Simple Smile

# 516
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
мамица- онуй лилавото в шкафа с крава ли  Joy Joy Joy
Е нали телешко може де,то момичето затова смъква, режимни лилави крави хапва.

# 517
  • Мнения: 615
мамица- онуй лилавото в шкафа с крава ли  Joy Joy Joy
Е нали телешко може де,то момичето затова смъква, режимни лилави крави хапва.

 Ще ме побъркате smile3532 newsm62
Телешко ядяли... Joy Joy

# 518
  • Мнения: 1 314
Благодаря ви!  bouquet
Ще я лекувам днес и утре, и от четвъртък ще гледам пак да я пусна, ако е добре! Снощи 2 часа е плакала в леглото, че не иска да ходи, от което й се запуши носа, после пък не можеше да заспи от това....
Ние излизаме за малко, приятен обяд на всички!

# 519
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
мамица- онуй лилавото в шкафа с крава ли  Joy Joy Joy
Е нали телешко може де,то момичето затова смъква, режимни лилави крави хапва.

 Ще ме побъркате smile3532 newsm62
Телешко ядяли... Joy Joy

мдаааа и аз тъй си помислих...ама ако е чисто нали може.... Joy Joy Joy

# 520
  • София
  • Мнения: 2 613
Аз ли изпуших от много работа или за лилави крави, че някои ядял става въпрос- Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 521
  • Мнения: 615
Да Ралче, момичета ядат лилави крави, ама опаковани. Не се ли сещаш.............  Joy Joy Joy
Чисто било ...... може и да е с обезмаслено мляко, швейцарско..... Joy Joy Joy

# 522
  • Мнения: 615



 newsm44

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 13:05 от mbm-Maria

# 523
  • София
  • Мнения: 3 090
Кри, имаме един доктор, който ми беше казал как да свалям на детето температурата и чак на четвъртия ден ако продължава, тогава да го водя на лекар.
И аз мисля така, Т е начин на организма да се бори с вируса, затова не е хубаво да се сваля с лекарства, аз давам лекатрсво над 39,5; иначе чайчета, вит Ц, сокчета...
ЦветиР Hug, слава богу не съм имала дете да не иска да ходи на градина. Ама трябва да настояваш, защото иначе става лошо. Най-вероятно като си тръгнеш си играе с децата и не се чуства зле. Питай госпожите, да знаеш какво да предприемаш!
за тея месеци налагало ли ви се е да прекъсвате за известно време и как ви се отразява...Защото аз ще си ходя за празниците за 2 седмици към София при мама и няма да стане да обяснявам, че съм на диета
Картофчо, прекъсвала съм, но съм карала 3 фаза, т.е. съм се опитвала да бъда режимна, доколкото мога. Има начин да се справиш с гостито, само трябва много да си надъхана. Откажи всякакво сладко и тестено, опитвай се да не прекаляваш с количествата, не пий газирано и алкохол. Гледай по възможност да не качиш, а после - пак в редиците на 2 фаза. Peace

# 524
  • Мнения: 980
Ахахахаххахахахах...умирам  smile3532. Ама ние сме голяма група вече. Един режимен слон ли ще ни се опре ??? moresmile

Общи условия

Активация на акаунт