Ах, какъв ДЕКЕМВРИйски бебевалеж - тръгнало е на вървеж!

  • 10 876
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Хасково
  • Мнения: 998
Добре дошла на irina_nik !

Момичета, моля я кажете как ви звучи името ТОНЯ и ТОНИЯ?! Баща ми се казва Тончо и искаме до кръстим бебето на него, а по принцип ако е момче ще бъде ТОНЧО. Не ми се ще да е ТОНИ то така или иначе ще му си викаме Тони на галено, а и трябва да се мисли как ще звучи и като име на възрастен човек!
За момиче ми се върти и името ЛИЛИЯ на майка ми!
Ох нямаме време а името не е измислено дали така или иначе!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 847
Иве, "Чаталджа" е близо до ИСУЛ. Провери го точно в bgmaps.

Надя, на мен Лилия ми харесва повече. Иначе от Тончо може да го кръстите Антония, Антонина, Антоанета...

# 32
  • Мнения: 57
 welcome на двете нови мами-Irina nik и K.Drumeva-включвате се на финалната права момичета,но ще ви е много весело и приятно при нас  Hug

# 33
  • Мнения: 219
Добре дошла на irina_nik !
NadiaNGX Лилия на мен ми харесва повече, не знам дали от моето си име, но имената на цветя мн ми харесват за момичета (макар, че нашето ще е Юлияна, ама...3-тото ако е момиче ще е на цвете  Mr. Green).
Как сте мамчета? Мен освен болките долу ниско тези 2 дена (повече няма да извеждам звяра, че как дърпа докато го пусна...), ме болят и дробовете (или поне така си мисля аз). Болеше ме от дясно, което значи, че няма как да е сърдечната област. Днес се задавих с една круша, та кучо ме гледаше учудено как се давя (мн беше смешен, ама хич не ми беше до смях де), и сега и от 2-те стани ме боли. Като седя е по-лека болката, като легна, зависи на коя страна съм легнала там ме боли повече. Бе луда работа. Иначе разтройство и аз имах 2-3 дена, но бебка още не е тръгнала (все пак й е рано де).
А да се похваля, днес влизам в 9-ти месец (според доки), утре съм на преглед, та ще видим как е. Иначе е мн палава, няма спирка това дете.
А забравих да честитя на Венчо прибирането в къщи. Ох, и аз искам да съм родила и да сме си вече в къщи.
Имам да гладя, а нищо не ми се прави. Вчера и едно шкафче (по-скоро етажерка с лампички) падна, че сложихме 4 бутилки шампанско от сватбата, та хиляди стъкалца чистих днес. Еми...така е, като не знам на какво се е крепило, пък то толкова ламерската хванато, че вярно е било само чашки да си редиш. Яд ме е само за една статуйка от Гърция дето си взехме, ама да се надявам, че отделилите се 4-5 парчета ще могат да се залепят.
Пак много взех да пиша. Айде довечера пак ще ви погледна, че чакаме новини все пак Simple Smile
А Иве...темата отново е страхотна   bouquet

# 34
Добре дошла на Ирина Ник!Блазя на Венчо,че вече си е в къщи.

# 35
  • Мнения: 6
NadiaNGX ЛИЛИЯ да но другите на мен лично не ми допадат,а и то милото трябва да си харесва името като порасне,нали така,АНТОНИО ми харесва ,сина ми се казва така и му викат ТОНИ.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Dive, док.ми каза да го пия до последно, защото непрекъснато имам контракции. То и като го пия имам, но не са болезнени. Преди 1-2 месеца го спрях на своя глава / док. беше казал - докато родя все да го пия / и контракциите ми бяха значително повече. Даже един ден изкарах акъла на колежката /още ходех на работа/. Като ме хванаха едни контракции - болезнени и през 15 мин. - все едно ще раждам  Laughing .Ударих веднага 2 магнеротчета и след това започнах пак да си ги пия редовно - 3 пъти по 2. От днес вече реших да го спра. Така и така ми свърши пък и вече на бебо му е време да излиза. Какво повече да го стискам...

Добре дошли на новите мамички   Hug При нас е весело Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 280
Добре дошли на к.друмева и ирина ник  Hug

Ураааааааааааааааа , имаме си обилен снеговалеж  Laughing заваля изведнъж и клоните на дърветата вече побеляха. Много ми е гот да си го гледам през прозореца.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 078
Лариса, доколкото ми обясни приятелка-лекар, която роди преди 2 седмици, поспаливостта е от отделянето на Пролактина, слу4вало се няколко дни преди раждането.(на мене ми се слу4ва от 2 седмици  Simple Smile) . А може и да се ражда, не знам, имаш ли разстройство (не 4е е сигурно, но се полу4авало).
Късмет и целувки от мене.

Значи съм зараждала има-няма от 8 месеца и половина (почти по кинаджийски го докарах Mr. Green )

Клер, благодаря за информацията Peace

Розичке, ако ти стане по-леко, нямаше от прословутата торта, почти никакви десерти нямаше (подозирам, че имаше заговор против бременните Mr. Green), така че поне за това не се ядосвай.
Иначе добре си изкарахме. После дойдоха Нонич (Нона в оригинал) и Нели, та се събрахме малко повечко.

На новата мама добре дошла!  bouquet



П.П. Иве, аз ще се секционирам на 27.11 Mr. Green
А названието на темичката направо уникат Laughing

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 16:16 от veshti4ka

# 39
# 40
  • Мнения: 686
Добре дошли на новите мами.

Наде,Тония много ми харесва.

Аз съм в чуденка Наско или Атанас,като везните мноооого клонят към Наско,защото ще има буквичката на баща си.

# 41
  • Мнения: 42
Здравейте мами!  Hug
От вчера нямах никакъв интернет и днес като влизам какво да видя. Имаме си още две бебчета! Grinning
ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МОМЧЕНЦАТА НА АННА -НИК  И МУНЛАЙТ. ДА ТЕ ДА СА НАЙ-ЩАСТЛИВИТЕ И ГОРДИ МАМИ! Laughing  bouquet

# 42
  • Мнения: 277
иве, както винаги  Hug
момичета, благодаря за приветствията. наистина, макар и неспала, много по - добре се чувствам вкъщи с малкия. да не говорим пък, че намерих такива водоустойчиви превръзки, които препоръчахте и се изкъпах основно в откраднатите минути. сега заемам пост с нови сили Simple Smile
успях да кача малко снимки, нямаме много, защото тати се забавлява основно с камерата. но то и едва сега започваме
клер, малкият ми спретна и още един номер, извънгаранционно. докато сменях наакания памперс, той гордо размаха пишка и докато не се опика отгоре до долу, не миряса (беше полуоблечен и без памперс съответно). а аз тъкмо се чудех дали повече от веднъж трябва да го преобличам
засега май най - голям проблем ми е да го накарам да се оригне. хич не се справям добре и като се почне едно хълцане нещастно...много ми е жал за малката буболечка
една позната ще ми даде кантарче назаем да направя пробно кърмене, да видя колко поглъща, че цоцкане от час и половина ме съмнява да е ефективно
хайде, отивам да се суша, че първите признаци на разбуждане са налице
добре дошли на новите мами

и пак ще влезна в очакване на страхотни новини

# 43
  • София
  • Мнения: 1 078
Ама каква е тази малка увита мравка Hug пу, да ти е живо и здраво Grinning

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4533790

# 44
  • София
  • Мнения: 1 626
Венчо страхотен е малкия мушмурок! Да го нацелуваш едно хубаво!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт