Ах, какъв ДЕКЕМВРИйски бебевалеж - тръгнало е на вървеж!

  • 10 864
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 153
Ронико - честита дъщеричка Да е жива и здрава малката Рияна Simple Smile

Иве силно стискам палци за петък  Hug

# 286
  • Мнения: 6
zhaygarova  Няма как да объркаш водите с нещо друго те са обилни и продължително изтичат,пази се и не вдигай нищо тежко така се пукат от натоварване,не боли просто като отидеш до тоалетна и не можеш да се избършеш продължава да тече ,общо взето е това ,абе не си мисли за такива неща сега,чу ли?

# 287
  • Мнения: 534
момичета,
благодаря ви от сърце Hug
пуснах новата темичка и да си я изпълним с повече бебета Wink Peace
Бабче, моя мъж го викат ОРЛИН  Laughing та при всички случаи ще влиза тук, от една страна да ме държи в течение и от друга да ви информира как сме с малката госпожица! Само всичко да е ок! Praynig

# 288
  • Мнения: 1 210
Ронико - честита ти радост!

ValiaR - последно на теб какво ти казаха - как ще раждаш и ако е секцио - кога?

Кажи нещо повече.


# 289
  • Мнения: 630
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА РОНИКО!
ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ВЕСЕЛО ДЕТЕ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!


Ох ще се пръсна. То не бе ядене не бе чудо. От както ми се смъкна коремчето - много място се отвори и...затъпквам.  eat

# 290
  • Мнения: 7
На мен водите ми изтичаха мнооооооооооого бавничко-буквално капка по капка-аз в началото се почудих какво става,но като усетих че това подмокряне не спира и си тече по мъничко но пък упорито без болки, бистра течност, не може да се контролира...общо взето това е усещането.
На мен водите започнаха да ми изтичат в 5.30 сутринта, в 11 отидох в болницата и до 15ч почти нямах никакви болки,контракции и прочие!В 15.30-16ч ме включиха на система и за час-час и половина вече ми бяха предизвикали пълно разкритие!
А самото раждане трае може би 10-на минути, но ти се струват повече защото губиш реална представа за всичко!!!
А тук може да видите моето малко съкровище малко преди да се роди...и веднага след като се роди-http://picasaweb.google.com/iliev.kaloyan

# 291
  • Мнения: 42
Здравей Фелиша, радвам се че вече и отново на линия. Да ти е жива и здрава рожбата и много да те радва. Да те питам ти за секцио ли беше планирана първоначално?
Честита беба и на Ронико, много да те радва!!!

# 292
  • Мнения: 42
Калоянчо е голяяяяяяяяям сладурррррррр, да го изпапкаш....пу, пу, пу...

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честита дъщеричка на Ронико! Да ви е жива и здрава и много да ви радва!

Общи условия

Активация на акаунт