Бебешка близнашка тема II

  • 21 919
  • 348
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 983
Деси, честита месечинка. Да ти са живи и здрави и да не те тормозят много.

Лека и от мен, че окъснях много. Ако някой се интересува от виртуални прически, намерих страхотен сайт. От 5 часа, не съм ставала от компютъра. Айде до сутринта.

# 316
  • София
  • Мнения: 191
vesito 2 , дай го тоя сайт утре, плс!!!

# 317
  • Мнения: 983
Айде давам го още сега, че ние с нашия режим, сега заспахме Crazy

http://www.makeoversolutions.com/makeover/virtualMakeover

САмо да ви кажа, че можеш да качиш една единствена снимка от компютър (поне така разбрах аз) и е добре, в/у лицето да няма коса. Регистрираш се и готово. Можеш да си сменяш различни прически, сигурно над 100 вида и отделно да си правиш кичури- 1 или 2 цвята, да се гримираш- цялостно, да си слагашш очила- слънчеви или с диоптър, даже и шапки и бижута. Какво ни остава с това оскъдно майчинство- поне виртуално да се разкрасим.

# 318
  • Мнения: 541
DessiJ честита ви първа месечина! Да са живи и здрави.

Относно кърменето и недостигането на кърма, мога много да говоря, но ти можеш да прочетеш в кърмаческия форум в Библиотеката има много хубави статии и обяснения.
Първото за което се сетих е бум в растежа на бебето, среща се при бебетата на периоди от време и за да си набави необходимото количество кърма стой горе долу нон стоп на гърдата на мама, това дава сигнал за недостиг на кърма и организма започва да произвежда повече мляко, хубавото е че трябва да устискаш ден два и после всичко пак си е по старому.
Също и може и да направиш една онлайн консултация с д-р Анета Попиванова . Аз лично много я харесвам

Пиши какво е станало, дано и Айла се включи сигурна съм че щв има и още идеи за кърменето.

Поздрави на всички, ще пиша при първа възможност.

Ето сними с бебетата направени преди няколко дни даже си ги поддържахме малко, но за съжаление носихме само телефони и затова снимките не са много качествени. Другия път ще ги снимаме и с фотоапарат.
Значи това сме аз и мъжа ми, аз държа Александра , а той Явор, тези тръбички и лепенки са за сондите които им влизат в стомахчетата, от там им дават и кърмата за сега, по нататък ще се научат и да ядат и с биберон.



А това е само тате с Явор


# 319
  • София
  • Мнения: 3 414
estrella  Hug много мили снимки.Желая ви скоро да си ги гушкате в къщи,много здраве.

# 320
  • София
  • Мнения: 12 236
  Естрела снимките са страхотни. Колко са пораснали малките? Казват ли кога биха могли да ги изпишат? Радвам се че са ви позволили с таткото да ги видите , докоснете и гушнете, вярвам че те имат нужда именно от това!
  Деси отговорила съм ти в темичката за кърменето  Simple Smile Честита месечинка на малките  newsm38

# 321
  • Мнения: 405
Естрела,страхотни сте  bouquetЖелая ви бързо прибиране вкъщи Hug

# 322
  • София
  • Мнения: 191
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202476

Това са снимките от нашия първи рожден ден!

Естрела, наистина много сладки бебчовци! Да са ви живи и здрави! И...вкъщи!

Весито 2, мерси!

# 323
  • София
  • Мнения: 257
Madam Mim, разкошни са рожденичките! Обаче и баткото е страхотен!

За бебчетата на Естрела нямам думи! Да са живи и здрави и бързо да растат! smile3525

# 324
  • Мнения: 1 744
Естрела, много са ви сладки бебочетата! Да растат здрави и весели!   babydust7 smile3548

# 325
  • Мнения: 405
Madam Mim,страхотни са дечицата ви HugНямам търпение да идва пролетта за да се видим

# 326
  • Мнения: 983
Звездичке, бебчовците са страхотни. Скорошно изписване им пожелавам.

Мадам Мим, тортата е много яка, а бебки са облечени както аз най-много обичам да обличам моите- еднакви неща в различни цветове.

И аз да се похваля- този месец ни има в "Моето дете", но още не ми го е донесла мама. Е снимчицата е малка, но важното е участието.

# 327
  • Мнения: 1 174
Естрела,много сладки бебоци,пожелавам ви скоро да си ги гушкате у дома Hug
Мадам Мим,много са сладки малките рожденнички,тортата много ми хареса,много оригинална. Hug  (видя ли,че имаше отделна тема за поздрави за твоите рожденнички?)
Веси,честита ви изява,те в това списание явно не толерират близнаците.И ние имахме там снимка през юли,толкова чаках,обаждаха ми се за интервю и накрая една снимчица формат лична карта Mr. Green

# 328
  • Мнения: 983
Аз много искам да се появим на корицата някой ден. Остава да стискаме палци Praynig

# 329
  • Мнения: 1 174
Аз много искам да се появим на корицата някой ден. Остава да стискаме палци Praynig
Стискам ви палци и аз,на списание Бебе имаше близначки на корицата,но те там си имат и специална страничка за нас,но пък слагат снимки на деца под годинка.

Общи условия

Активация на акаунт