Предстои ми ICSI!Моля за вашия опит и знания?

  • 5 093
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
да прави сте всичко се свежда до това да има положителен резултат. така копнея за него. това очакване побъркава. кога най рано може да се разбере за настъпила брменност?

# 16
  • София
  • Мнения: 55
Аз доколкото знам най -  рано се установява бременност 15 дни след ембриотрансфер чрез кръвен тест.

# 17
  • Мнения: 1 950
кога най рано може да се разбере за настъпила брменност?


Ако не е слаган Прегнил може и на 10 ден след трансфера с кръвен тест.

# 18
  • Мнения: 939
Оня ден си мислех и друга гадост - дали ще успея сама да си взема кръв от вената.
hahaha

ку-ку, добре ли си? Случайно минах през темата, ама туй изказване ме уби!
 newsm78всъщност... то като се замисля не е задължително сигурно да е от ръката точно. Ако пробваш от бутче, може и да можеш.

# 19
  • Мнения: 141
Ама, Миши, разбира се, че не съм добре! Тука повечето сме сродни души, нали знаеш... Simple Smile

Но като се замислиш, на практика не е невъзможно.
Как ли се справят дрогаджиите, които се бодат където им падне?
Освен това, ако ще ставам медицински труженик, трябва да го изпробвам върху себе си рано или късно. #Silly

# 20
  • Мнения: 2 382
Оспамихме темата,ама това съм го правила многократно Mr. Green
Белемезче,споко,можеш да пробваш колкото искаш Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 284
Белемез и аз ще попитам като Мишона:ти добре ли си?Е,разбира се че знам отговора...ама недей бе слънце Sad

# 22
  • Мнения: 939
Белемезке, почваш много да ме притесняваш.... Сори за офф-а, ама не мога да се стърпя. Нидей така, то вярно, че на бременните акъла им понамалява прогресивно с напредването на бременността, ама ти си още в начална фаза, какво ще стане, ако още отсега изперкаш... Sick Crazy

# 23
  • Мнения: 2 422
Е то си личи кой е от ООДто   Joy Joy Joy ша ма пощурите бе момичета #Crazy

# 24
  • Мнения: 2
Моето ICSI мина и за съжаление беше неуспешно. Разочарованието е голямо, не мога да се съвзема защото силно вярвах че това е моя единствен шанс. Не знам дали да правя второ защото е много скъпо, а шанса не е голям. Но, една двойка успяха на 8мия път. Това е пример за мен, а и за всички които са претърпели разочарование. Какво следва оттук нататък? Търпение или донорство? Има ли тема за чужд донор?

# 25
  • Мнения: 1 950
Crystaline, съжалявам за неуспеха Hug
Разкажи нещо повече за вашия случай, къде направи ИКСИ-то, защо не искаш да пробваш втори път, само парите ли са проблем? Имаш ли отговор от лекаря, защо не се е получило? Повярвай ми има много момичета забременели успешно и от 2-ри опит, не се отчайвай Hug.
Да, има теми тук за донорство, но все си мисля, че още ти е рано за това Laughing

# 26
  • Мнения: 255
Моето ICSI мина и за съжаление беше неуспешно. Разочарованието е голямо, не мога да се съвзема защото силно вярвах че това е моя единствен шанс. Не знам дали да правя второ защото е много скъпо, а шанса не е голям. Но, една двойка успяха на 8мия път. Това е пример за мен, а и за всички които са претърпели разочарование. Какво следва оттук нататък? Търпение или донорство? Има ли тема за чужд донор?
[/quot
Има две теми за донорство

# 27
  • Мнения: 2 422
Разкажи и ще ти олекне къде го правихте каква се оказа причината за неуспеха.
Съжалявам за неуспеха Sad но няма място за отчайване Peace

# 28
на мен ми предстои за първи път да права инсиминация и ми казаха че може и да не стане от първия път и да не се отчайвам и на мен ми е скъпичко но ще се пробвам.Искам да ви попитам всеки месец ли се прави инсиминация или е в един месец 2-3 пъти ? Embarassed 

# 29
  • Мнения: 290
arena72
виж тази темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=67741.0
новата е http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233991.0
там ще си отговориш на много въпроси
инсе се прави един,или два последователни дни/ако има нужда/ в месеца
успех

Общи условия

Активация на акаунт