За пушенето в зала по време на концерт... ?!?

  • 2 542
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 635
Това ме спира да заведа детето на концерт ...  Sad  ... искам и на футболен мач да го заведа, но пък за там проблема е друг
Има концерти на открито.

# 46
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това ме спира да заведа детето на концерт ...  Sad  ... искам и на футболен мач да го заведа, но пък за там проблема е друг
Има концерти на открито.

Искаш да кажеш, че на тях не се пуши или че не дишам цигарен дим  newsm78...и за двете не важи

# 47
  • София
  • Мнения: 2 859
Схващаш ли за кво иде реч? Wink
схващам! че си човек, който иска да чете между редовете!
е, аз пък съм човек, който не пише между редовете! особено, когато не иска!
и особено, когато умолително искам да ме прочетат и разберат!
тоест с теб нямаме какво да си кажем!

п.п. а за учудването на авторката на темата, че се е продавала бира, никой нито думичка, а? що така бре? не е по темата, нали?

# 48
  • Мнения: 1 488
п.п. а за учудването на авторката на темата, че се е продавала бира, никой нито думичка, а? що така бре? не е по темата, нали?

Аз в биричката не виждам нищо лошо. Ако някой се напие и създава проблеми, нали има охрана за тая работа.
и да, не е по темата,която е за цигарите!

# 49
  • Мнения: 2 978
Малко не по темата Wink, ама аз да си питам.

Има ли телефон, на който може да се обади и оплаче човек (не пушач Laughing), когато в дадено заведение пише, че има маси за непушачи, а там се дими яко?

# 50
  • Мнения: 2 401
Толко сте и метъли, вие които твърдите, че на тези концерти няма нищо по-нормално от това да се напиете, напушите и насерете в залата, за да бъде удовлетворението пълно. Сори, ама вие сте изцепки, не метъли.   

# 51
  • София
  • Мнения: 2 859
Толко сте и метъли, вие които твърдите, че на тези концерти няма нищо по-нормално от това да се напиете, напушите и насерете в залата, за да бъде удовлетворението пълно. Сори, ама вие сте изцепки, не метъли.   
МУХХАХАХАХААХ, кефиш ме мацка, щи пиша!  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 1 750
Малко не по темата Wink, ама аз да си питам.
Има ли телефон, на който може да се обади и оплаче човек (не пушач Laughing), когато в дадено заведение пише, че има маси за непушачи, а там се дими яко?

Точно си по темата, щото и аз се питам същото - не само за концертните зали, а за обществените места въобще. Ще проверя как стои въпроса и пак ще пиша, когато имам повече инфо.

# 53
  • Мнения: 2 022
децата според мен нямат място на такива места. На бар или клуб бихте ли ги завели?

Толко сте и метъли, вие които твърдите, че на тези концерти няма нищо по-нормално от това да се напиете, напушите и насерете в залата, за да бъде удовлетворението пълно. Сори, ама вие сте изцепки, не метъли.   

 smile3554

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 06:48 от Cygnus

# 54
  • Мнения: 2 401
Ето за това става дума, не могат да направят разлика между  кръчма и концерт...

# 55
  • Мнения: 281
Сори, ама вие сте изцепки, не метъли.   

Eeee, това "метъли" откога не го бях чувала! Joy Peace
Не се сдържах.
Извинявам се учтиво.
 Simple Smile

# 56
  • Мнения: 589
Аз съм
против пушенето на концерти,
против пуканките в кино,
против всякакви храни и напитки в театър,
против отворените врати на научни конференции, конгреси, семинари.

За всяко нещо има време и място.
Ама никой не се интересува от моите капризи.

И аз! И не са твои капризи, нито мои, просто са си основни правила за обществен ред и мерило на културата.
Няма да забравя как преди години един чичко самодоволно си изхрупа Мура-та по време на Секс, наркотици, рокендрол. Баташов просто обезумя, не знам как изобщо довърши изпълнението...

# 57
  • Мнения: 172
carmell, радвам се, че и друг споделя мнението ми. Но това определено няма да спре хората, правещи горепосочените неща. Всичко се американизира, нови правила изместват старите. На никой не му пука пречи ли на другия или не. Освен това аз наблюдавам и друго явление. Хората посещават културни мероприятия, за да кажат "бях там", а не защото проявяват интерес. И това си личи. Много са нещата, благодарение на които удоволствието ми от посещение на концерти (и не само) изчезна.

# 58
  • Мнения: 589
carmell, радвам се, че и друг споделя мнението ми. Но това определено няма да спре хората, правещи горепосочените неща. Всичко се американизира, нови правила изместват старите. На никой не му пука пречи ли на другия или не. Освен това аз наблюдавам и друго явление. Хората посещават културни мероприятия, за да кажат "бях там", а не защото проявяват интерес. И това си личи. Много са нещата, благодарение на които удоволствието ми от посещение на концерти (и не само) изчезна.

Абе, псевдо-интелектуалщината я има отдавна, това е един вид културен снобизъм. Не мисля, че някога ще изчезне, то си е начин за себеизява, нещо като fashion victims, ама с културен подтекст ...
Оптимист съм че все някога махалото ще се върне обратно, към етичните правила, ама и от нас зависи. "Първите седем" на никого не можем да компенсираме, но поне на децата си можем да повлияем

Общи условия

Активация на акаунт