Каква е тази любов

  • 13 846
  • 174
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 655
 boo boo fight
Толкова злобни мнения не бях чела в една тема!
Само защотот момичето е решило да търси съвет тук!
Ами всички вие които я хулите да не би да сте идеални!
Или просто не искате да си го признаете!
НЕ я съдете, тя не търси това иска съвет, дори не помощ!Тя е отишла веднъж там и знае реално какво да очаква и какво не!
Ако вие пък всички който я хулите и нападате бяхте ходили поне веднъж в арабска държава, още повече живели там шяхте друга приказка да приказвате!
И нека не слагаме всички под един знаменател!
Аз мога да говоря злобно за всички наций тка както и за всички раси и религии!Но не е това темате!
Ако се уважаваме един друг и не гледаме все в чинията на другия света ще е по светъл!
Но с един пост света не ще се промени нито пък мисленето на затворени хора като вас!Огледайте се!
Арабите който идват в бг, са такива които идват да учат, виждат различен и разпуснат живот тук, после що сме били българките курви!
Ами защото като го видят с влажен поглед мургав и миришещ на мускус и им замирисва на пари на малките пикли и след първата водка си дигат кракат аи в тоалетната дори!
И как да не му се услади един такъв живот на арабин или американец!
Момичето мисля няма да потърси съвет повече в този форум защото много хора се мислят че са велики и са винаги прави за всичко.
Мисля че форума е за израз на мнение а не за нападки и съдене!
останете си със Здраве!  bouquet

# 106
  • Мнения: 4 841
boo boo fight
Толкова злобни мнения не бях чела в една тема!
Ами всички вие които я хулите да не би да сте идеални!
...
Ами защото като го видят с влажен поглед мургав и миришещ на мускус и им замирисва на пари на малките пикли и след първата водка си дигат кракат аи в тоалетната дори!
И как да не му се услади един такъв живот на арабин или американец!
...

Само не ми е ясно, защо не четете всичко, преди да скачате, лично засегнати на тема "миришещи на мускус" мъже, а?

Хиляда човека написаха, че не става въпрос за расата и народността на въпросния мъж. Проблема щеше да е един и същ, независимо дали става въпрос за Франсоа от Париж, Свен от Швеция, Ли от Китай или Пенчо от Долно Нанагорнище. Става въпрос за виртуалното срещу реалното, за споделената отговорност срещу авантюрата, и за куп други неща още... Ама четете първосигнално, факт  Hug

# 107
  • Мнения: 1 655
Аз прочетох всичко!
Както и всеки втори и казва ами правете секс и вижте!
Един свестен арабин!
Не от тези дето вие познавате!
НЕ ще иска секс първосигнално от нея!Виждала съм го с очите си и затова смея да го твърдя!
Лайняри и курви има по цял свят но и съвестни мъже и доблестни жени също!
А що се отнася до виртуалното залитане, всеки втори го е правил и няма нищо лошо от това!Мисля доста сериозни реални връзки са излезли от скайп, Кю и други!

# 108
  • Мнения: 804
boo boo fight
Толкова злобни мнения не бях чела в една тема!
Ами всички вие които я хулите да не би да сте идеални!
...
Ами защото като го видят с влажен поглед мургав и миришещ на мускус и им замирисва на пари на малките пикли и след първата водка си дигат кракат аи в тоалетната дори!
И как да не му се услади един такъв живот на арабин или американец!
...
Само не ми е ясно, защо не четете всичко, преди да скачате, лично засегнати на тема "миришещи на мускус" мъже, а?

Хиляда човека написаха, че не става въпрос за расата и народността на въпросния мъж. Проблема щеше да е един и същ, независимо дали става въпрос за Франсоа от Париж, Свен от Швеция, Ли от Китай или Пенчо от Долно Нанагорнище. Става въпрос за виртуалното срещу реалното, за споделената отговорност срещу авантюрата, и за куп други неща още... Ама четете първосигнално, факт  Hug

BirdsFlu го е казала съвсем точно. Искам само да допълня, че в цялата тази мелодрама, има намесено едно 5-годишно дете. Хубаво е преди някой да литне към виртуалния принц да помисли и за него.

# 109
  • Мнения: 359
boo boo fight
Толкова злобни мнения не бях чела в една тема!
Само защотот момичето е решило да търси съвет тук!
Ами всички вие които я хулите да не би да сте идеални!
Или просто не искате да си го признаете!
НЕ я съдете, тя не търси това иска съвет, дори не помощ!Тя е отишла веднъж там и знае реално какво да очаква и какво не!
Ако вие пък всички който я хулите и нападате бяхте ходили поне веднъж в арабска държава, още повече живели там шяхте друга приказка да приказвате!
И нека не слагаме всички под един знаменател!
Аз мога да говоря злобно за всички наций тка както и за всички раси и религии!Но не е това темате!
Ако се уважаваме един друг и не гледаме все в чинията на другия света ще е по светъл!
Но с един пост света не ще се промени нито пък мисленето на затворени хора като вас!Огледайте се!
Арабите който идват в бг, са такива които идват да учат, виждат различен и разпуснат живот тук, после що сме били българките курви!
Ами защото като го видят с влажен поглед мургав и миришещ на мускус и им замирисва на пари на малките пикли и след първата водка си дигат кракат аи в тоалетната дори!
И как да не му се услади един такъв живот на арабин или американец!
Момичето мисля няма да потърси съвет повече в този форум защото много хора се мислят че са велики и са винаги прави за всичко.
Мисля че форума е за израз на мнение а не за нападки и съдене!
останете си със Здраве!  bouquet]

 Оле,мале появи се будната съвест на форума.Че то твоето изказване е по злобно ,само,че насочено не към заздравителката на българо-арабската интернет дружба,ами към изказалите по различно от твоето мнение.

# 110
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Чета коментарите ви и не мога да се начудя колко злоба и расизъм има у вас Sad
Видях поне 10 съфорумки, които дадоха съвети, без да се обвързват с мнение относно раса, но повечето бяхте толкова изпълнени с жлъч, че наистина ми стана жал за авторката на темата SadАз забелязах, че е писала с цел да получи съвет,малко помощ, а всъщност 80% от мненията са признак на осъждане!"Не съди преди да походиш една луна време в мокасините на другият" - някъкви индианци го бяха казали...
На мен лично авторката ми се струва доста стойностен човек и ако беше егоистка и лишена от отговорност, май щеше вече да е хукнала, а не да търси съвет от някой как да постъпи!Да не желаеш просто да се позабавляваш и след това да се върнеш при партньора си ни лук ял ни лук мирисал, говори за ценностна система.Тези от вас, които я посъветваха да си направи веселото за седмица две и после да се върне при постоянният си партньор, все едно нищо не е било, са доста по долни от нея!Кой знае колко пъти и даващите подобни съвети са си хойкали, ама анджек - нали са си запазили семействата и голямата тайна скрита, та затова не са злобни,егоистки,безпринципни и безотговорни?Хайде де Tired грозна работа
Попаднах случайно на този коментар под една арабско джамайска песен :
to believe or not to believe,that is not the question,respect your choice and shut up, who does know if you'll be saved.You belive in Allah,I believe in Jesus as my God,not god's messenger,but we're human and should respect us together
и това е доста по стойностно от вашата злоба, добри, примерни майки и съпруги, които са запазили дълбоко и скрито авантюрите и се гордеят с това Tired
Поста ми не е обърнат, към всички писали по темата.Тези към които е обърнат, сами ще си покажат, кои са.А те май вече си показаха де Tired
Айде със здраве  bouquet

# 111
  • Мнения: 550
ама защо наричате момичето егоистка? всеки има право на личен живот и избор. какво като има дете? докато то не навърши 18 тя е тази която решава къде и как да живее. и аз както почти всички мисля, че нищо няма да излезе от тази работа, но защо отричате правото и на избор? това, че иска да следва сърцето си и да търси щастието си не бих нарекла егоизъм! разбирам, че искате да и отворите очите, но го правите по изключително груб начин, и какво ако се окаже, че не сте прави? ако беше необвързана и без дете нямаше да се изказвате толкова крайно. нали?
надявам се един ден като имам дете, то да не се превръща в "спънка" към щастието ми, защото така се появяват темите за майките дето мразят децата си.

# 112
  • Мнения: 1 942
Интересно ми е в така разказания казус до тук, ако майката вземе детето и напусне страната, а бащата подаде иск за бащинство и го спечели /предполагам че това ще отнеме доста време, но все пак ако наистина е биологичния баща ще спечели/ би ли могъл тогава да не даде съгласие детето да напуска страната? 

# 113
  • Мнения: 1 800
Не успях да прочета всичко, но аз не бих напуснала семейството си.
Човек, с който си делила всичко, обичала, уважавала, имате дом, дете, никога не те е наранил, щастливи сте...дори да стане да залитна по друг, никога не бих наранила човека до себе си по този начин, не бих наранила детето си. Да го лиша от биологичния му баща.
Аз съм от хората, които не вярват в интернетната любов. Всякакви хора имат достъп до нета, незнаеш кой какъв е и с какви намерения пише там. В реалния живот понякога става така, че уж познаваш човек от години, а след  като станете семейство, разбираш, че не си познавал този човек 100%, а какво остава за някой от нета  Thinking

zero, ако не беше обвързана е друго. Когато създаваш семейство носиш отговорности. Постави се на мястото на бащата, който до този момент хал-хабер си няма какво става и в един момент губи всичко-семейство, съпруга, дете, честно ли е спрямо него. Различно е, ако е нещастна с настоящият си партньор, а това малко ми намирисва, че от свободия се започва такъв контакт, който стига до тук.  Малко на латино- сериал ми прилича. Извинявам се на авторката, ако звучи грубо, просто изказвам мнение Peace

Дори да се разведете, бащата трябва да подпише документ, че позволява на детето да напусне държавата ( така поне беше)

# 114
  • Мнения: 1 761
Аз ще задам към авторката само един въпрос: А дали българите се свършиха в тази държава?
Намери някой изживей си авантюрата и толкова.


Това беше доста грозно.
И много примитивно виждане.

Не е проблема в това,да се влюбиш в чужденец,а доколко го познаваш и дали имате общи възгледи за семейния живот  ,децата,ежедневието и пр.

# 115
  • София
  • Мнения: 399
Според мен тя го познава, щом знае как мирише. newsm78 Човек не би трябвало да отглежда дете, преди да му е минала фазата с "екшъните".  ooooh!

# 116
  • Мнения: 92
Не искам да съдя, нито да давам "експертно" мнение.. само искам да кажа че такова количество представители на арабската нация ми налитаха денонощно по скайпа, че се наложи да си изтрия пола. Оттогава - блажено спокойствие. Снимка нямам там и никога не съм имала, само годините, държавата и пола явно бяха достатъчно притегателни за тез хора...

# 117
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Според мен тя го познава, щом знае как мирише. newsm78 Човек не би трябвало да отглежда дете, преди да му е минала фазата с "екшъните".  ooooh!
Е то и на мен и приятеля ми не ни е минала фазата на ''екшъните'', а си отглеждаме детето и се чувстваме страхотно ТРИМАТА заедно!Интересно, защо не трябва newsm78

# 118
  • София
  • Мнения: 399

Е то и на мен и приятеля ми не ни е минала фазата на ''екшъните'', а си отглеждаме детето и се чувстваме страхотно ТРИМАТА заедно!Интересно, защо не трябва newsm78
Зависи какво разбираш под това, обикновено екшъните са свързани повече с опасност и напрежение, отколкото с приключения и героите в тях се хвърлят с лека ръка, без да мислят много. А хепиендът обикновено е само във филмите.

# 119
  • Мнения: 343
ама защо наричате момичето егоистка? всеки има право на личен живот и избор. какво като има дете? докато то не навърши 18 тя е тази която решава къде и как да живее. и аз както почти всички мисля, че нищо няма да излезе от тази работа, но защо отричате правото и на избор? това, че иска да следва сърцето си и да търси щастието си не бих нарекла егоизъм! разбирам, че искате да и отворите очите, но го правите по изключително груб начин, и какво ако се окаже, че не сте прави? ако беше необвързана и без дете нямаше да се изказвате толкова крайно. нали?
надявам се един ден като имам дете, то да не се превръща в "спънка" към щастието ми, защото така се появяват темите за майките дето мразят децата си.

Именно, тя е обвързана и има дете.

А ако някой баща реши да постъпи така? Да замине в чужда държава при друга жена с детето си, отделяйки го от майката? Колко пламенни защитнички на свободния избор ще има тогава?

Общи условия

Активация на акаунт