За бразилските сериали

  • 6 316
  • 72
  •   1
Отговори
Гледам, че има теми и за сапунки Simple Smile И аз реших да пусна тази, дано не повтарям някоя тема.

Не за латино сериалите, а бразилските Simple Smile
Защото са различни. Тридесет години вече се правят такива ТВ новели в Бразилия - вече имат традиции един вид Simple Smile. Най-голямата компания е Реде Глобо. Бразилски Боливуд Simple Smile

Кои техни сериали харесвате вие?
Аз страшно много харесвам една актриса - Сузана Виейра (Бранка Мота - От обич). Страхотна беше като надменна богаташка, а има и други роли. Засичала съм я по руските канали и Сръбската Пинк. Много обичам като дават бразилски филми там, защото страшно харесвам португалски и просто си гледам, без да разбирам за какво иде реч Simple Smile

Кажете срещали ли сте някъде из сървърите ъплоад на бразилски тв новели?

# 1
  • Мнения: 71
по нова дават браэилски сериал"студена кръв" хубав е

# 2
  • Мнения: 4 496
Харесвах От обич,Клонинг, сега дават Студена краъв, който също ми харесва.
Дават и Цената на славата,Господарка на съдбата, тях не ги гледам, но приятелка ми каза, че са хубави!

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 14:04 от красим

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гледах "От Обич" с интерес а на "Клонинг" бях страшна фенка. Точно тогава бях бременна и в болнични а после в майчинство така че го следях без пропуск. Даже в родилния дом се случих с друга фенка в стаята и понеже не можехме да си превключваме лесно ТВ цял ден го държахме на Нова ТВ заради сериала. Да не говорим пък заради променливите настроения през бременността що рев изревах заради тая Жади.  После пък като родих и ме хвана следродилната депресия все едно мен ме зарязваха и ми взимаха детето - рев, сълзи, сополи.... по три пъти нощем ставах да кърмя малкия от безсъние:) Дръпнала съм си всичката арабска и бразилска музика от филма, както и доста други песни на изпълнителите и от време на време си ги пускам. Търсих някъде из нета сериала за да го дръпна, но май не са много малоумниците като мен дето имат желание да си го преповтарят и никой не го е свалял.
След това се опитах да гледам друг сериал с актрисата но не ми хареса. Последно хванах няколко серии от "Америка" където играят повечето актьори от "Клонинг" но по това време обикновено съм навън с малкия и не мога да следя сериите.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 758
Харесвах "От обич".
"Клонинг" не съм го гледала.

# 5
  • Мнения: 4 496
Харесвах "От обич".
"Клонинг" не съм го гледала.
И аз първият път, като го излъчваха не го гледах. Нещо не ми стана интересен. После, като напреднаха сериите, се загледах.Като го излъчваха вторият път го гледах от първата серия.
Гледах и другия сериал с Джована Антонели, но не помня как се казваше. За двама братя- Пако и Аполо.Голям смях беше с откачената им майка. Joy

Сега и за "Америка" се сещам че го гледах. Crazy

# 6
  • на езерото
  • Мнения: 263
  И аз съм голям фен на бразилските сериали Peace
 martisun и при мен беше така както при теб,след като родих се върнах при нашите в Мездра за да ми помагат за бебето и само подозирах майка ми че иска да ми присвой детето Crazy(луда работа нали).

# 7
  • Мнения: 1 671
Препоръчвам ви да прочетете книгата на Марио Варгар Льоса
"Леля Хулия и писачът".

Ще промени отношението и разбирането ви за бразилските и латиносериалите изобщо.

# 8
  • Мнения: 4 496
В смисъл ще ни разочарова по отношение на тях ли? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 671
В смисъл ще ни разочарова по отношение на тях ли? Rolling Eyes

Не точно Laughing
Ще научите как се измисля подобен сериал.
И какво се случва, когато най-търсеният сценарист на подобни творения се заеме да пише едновременно два-три различни сериала за различни радиа. Защото действието се развива в средата на миналия век, когато сапунките тръгват - първо по радиата.

# 10
  • Мнения: 1 775
Гледах и другия сериал с Джована Антонели, но не помня как се казваше. За двама братя- Пако и Аполо.Голям смях беше с откачената им майка. Joy
"Цветът на греха" - умирах си от смях с този сериал. Дона Едиласия беше голям образ. Гледала съм "Клонинг" и "От обич" от части покрай майка ми - тя е страхотен фен на бразилските сериали.

# 11
  • Мнения: 764
И аз харесвам бразилските сериали.Актьорите им са много по-красиви от холивудските,дрехите и бижутата също са невероятни.

# 12
  • Мнения: 14 490
историите им също са много по-интересни, ситуациите и характерите много по-сложни. латиносериалите всъщност следват все един модел - пепеляшка и принца. докато бразилските изследват много по-дълбоко реалния живот и проблемите му.
в "от обич" например имаше женен мъж, който открива, че е хомосексуалист, в "клонинг" имаше голяма тема за наркоманията. и така Grinning

# 13
  • Мнения: 4 496
В От обич кой беше хомосексуалист?  newsm78
Как ми се иска да го излъчат пак... Tired

# 14
  • Мнения: 14 490
чичото на едуарда. съпругът на сестрата на майка й. май беше доктор или зъболекар, не помня вече. имаше една темиа лятото само за този сериал, мисля, че много момичета писаха до канал 1 да го излъчат пак ама ни вест, ни кост оттам.

# 15
  • София
  • Мнения: 9 979
В От обич кой беше хомосексуалист?  newsm78
Как ми се иска да го излъчат пак... Tired

Това показва колко отдавана е било...и аз не си спомням кой е хомосексуалиста.

Edit: пак не си спомням кой е...

# 16
  • Мнения: 4 496
И аз не мога да зацепя.... Rolling EyesДаже блед спомен нямам...

# 17
# 18
  • Мнения: 4 496
Сега вече се сетих...Толкова отдавна ли го даваха, че съвсем съм забравила.... ooooh!
Трябва да е било преди поне 8 години, защото помня, че го гледах с майка ми, а тогава тя си беше още в България... Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 5 758
Отдавна беше да, ето тук пише, че е излязъл 1998

# 20
  • Мнения: 4 496
Ееех, Марсело...Много го харесвах... Crazy

# 21
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И аз гледах и "От обич" и "Клонинг". Даже си спомням, че като даваха "Клонинг", където и да бях, се прибирах, за да го гледам. Бяха много интересни и двата сериала. Ох, че ми се догледа...

# 22
  • Мнения: 4 496
Как се казваше мацката, дето беше влюбена в Марсело, роди близнаци от него и накрая загина при катастрофа с хеликоптер?Съперницата на Едуарда де. newsm78

# 23
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз също харесвам бразилските сериали, даже в момента гледам "Студена кръв". Преди това следят От обич, Клонинг, Америка .. тези сериали не ми са толкова блудкави, колкото колумбийските.  Sick

Не съм виждала торенти за тези сериали, но бях намерила сайт, в който продаваха ДВД-та, за някакви смешни долари...Бих си купила Клонинг, любим ми беше! Heart Eyes


Красим, Лаура да не беше?
Ето я


Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 22:49 от viessmanka

# 24
  • Мнения: 4 496
Мда, май Лаура беше, ама на снимката не мога да я позная. А помните ли в От обич кой актьор играеше брат на Марсело? Flutter

# 25
  • London, baby
  • Мнения: 800
Казва се Murilo Benício, във филма името му беше Леонарно - Лео. Той участваше във филма Клонинг и Америка  Grinning

# 26
# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Гледах Клонинг и Цветът на греха, симпатични и по-разчупени сериали.

# 28
  • Мнения: 2 792
 Харесват ми, може да са посредствени, но не съвсем, само фабулите куцат (но и това е оспоримо), има актьори и екип зад тях, това са сапунките, които ми допадат.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 561
И аз съм фенка на бразилските сеиали.

От обич и Цветът на греха много ми харесаха, а Клонинг не можах да го гледам.
Сега съм фенка на Белисима  Party

# 30
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не съм виждала торенти за тези сериали, но бях намерила сайт, в който продаваха ДВД-та, за някакви смешни долари...Бих си купила Клонинг, любим ми беше! Heart Eyes

Би ли споделила линка на този сайт с нас?

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Гледах "От Обич" с интерес а на "Клонинг" бях страшна фенка. Точно тогава бях бременна и в болнични а после в майчинство така че го следях без пропуск. Даже в родилния дом се случих с друга фенка в стаята и понеже не можехме да си превключваме лесно ТВ цял ден го държахме на Нова ТВ заради сериала. Да не говорим пък заради променливите настроения през бременността що рев изревах заради тая Жади.  После пък като родих и ме хвана следродилната депресия все едно мен ме зарязваха и ми взимаха детето - рев, сълзи, сополи.... по три пъти нощем ставах да кърмя малкия от безсъние:) Дръпнала съм си всичката арабска и бразилска музика от филма, както и доста други песни на изпълнителите и от време на време си ги пускам. Търсих някъде из нета сериала за да го дръпна, но май не са много малоумниците като мен дето имат желание да си го преповтарят и никой не го е свалял.
След това се опитах да гледам друг сериал с актрисата но не ми хареса. Последно хванах няколко серии от "Америка" където играят повечето актьори от "Клонинг" но по това време обикновено съм навън с малкия и не мога да следя сериите.
Аз също бях полудяла заради този филм,но започнах тогава нова работа и не можах да го догледам и ми беше много терсене.Ако има откъде бих си го свалила ,за да го доизгледам.

# 32
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не съм виждала торенти за тези сериали, но бях намерила сайт, в който продаваха ДВД-та, за някакви смешни долари...Бих си купила Клонинг, любим ми беше! Heart Eyes

Би ли споделила линка на този сайт с нас?
Намерих този сайт, за сериала Клонинг http://oclone.on.neobee.net/DVD/buy_novela/oclone_buy.htm

Другият нещо не го намирам, може вече да не същестува. Гледах го преди година и половина.

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 00:43 от viessmanka

# 33
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
viessmanka, този сайт съм го виждала. Не ме устройва защото 1. Няма доставка до БГ и 2. Получавам за 40 $ само първите 30 епизода. Другите изобщо не се предлагат а и да се предлагат бяха около 200  епизода и с тази цена доста ще ми отънее джоба.
Ето  тук и тукима няколко клипчета от сериала които си пускам от време на време.

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 10:04 от martisun

# 34
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ехоооо любителите на "Клонинг" и "От обич", искате ли да си гледате сериалите? newsm48
Намерих сайт откъдето да се дърпат newsm44 newsm44 newsm44

# 35
  • London, baby
  • Мнения: 800
Лелееее, дано е истина!!!  Давай го !! smile3501 Благодаря!!! Hug Hug  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 897
Гледала съм само ''От обич''(два-три пъти Crazy) и много го харесвам.За други нямам време и нерви.
Обожавам Габриела Дуарте.За мен е една от най-красивите жени на света.

# 37
  • Мнения: 14 490
Ехоооо любителите на "Клонинг" и "От обич", искате ли да си гледате сериалите? newsm48
Намерих сайт откъдето да се дърпат newsm44 newsm44 newsm44


айде пускай де...или пари ще искаш? Twisted Evil

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Имам молба,може ли да ми разкажете какво се случва в края на филма. Аз съм го гледала някъде до където май забелязаха клонинга.

# 39
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
айде пускай де...или пари ще искаш? Twisted Evil

Не. Не съм си и помисляла да ви искам пари. Търсех още такива сайтове от които да може да се тегли защото сериите на "От Обич" са на руски и на "Клонинг" част от сериите са на български, част на руски.

Това е "Клонинг" ]http://braziliada.110mb.com/oclonevideo.html] а това
"От Обич"http://braziliada.110mb.com/poramorvideo.html.
"От Обич" не знам дали са всички серии защото не съм го следила подробно.
На "Клонинг" в момента продължават да качват серии.

# 40
  • Мнения: 14 490
martisun аз се пошегувах, не съм искала да те обидя.
а за сайта какво да кажа - страшна си!!!!!! откога мечтая да си ги издърпам отнякъде, почвам.... Party

# 41
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
martisun аз се пошегувах, не съм искала да те обидя.
а за сайта какво да кажа - страшна си!!!!!! откога мечтая да си ги издърпам отнякъде, почвам.... Party


Обидих се малко, но ми мина бързо. Утеших се с два епизода на Клонинг Wink

Говорих с мацките (предполагам са мацки де:)) които качват и ми казаха че скоро ще качат до 57 епизод и смятат да качват до края.


Имам молба,може ли да ми разкажете какво се случва в края на филма. Аз съм го гледала някъде до където май забелязаха клонинга.

Да ти кажа подробностите ми се губят а и си изпуснала кажи-речи 100 серии та не знам откъде да разказвам. В общи линии като се появи клонинга вече беше на 20 години. Жади се запозна с него и аха да се влюби. Маиза също взе да залита по него. Леонидас го призна за син и даже взе да съди Деуза да й го взима. Деуза се ошашави тотално и реши че е родила робот. Ивет обвини Деуза че е спала с Леонидас преди 20 години като каза "само Лъвчо ги прави такива" и имаше скандал с Деуза. Жади междувременно се жени за един Зейн който много я обичаше но й беше обещал да се разведе с нея ако не го иска и се разведе. Тя си ходи сто пъти с куфарите при Сайд щото той като я изгони не й даде дъщеря й. Той първо я прибра, после я гони - филм да стане. Лукас нали е смотан се разведе с жена си с голям зор. Дъщеря му стана наркоманка, после се оправи и роди дете от бодигарда си. Дъщерята на Латифа се влюби в някакъв младеж и Мохамед ри земята като бик в началото обаче младежа стана мюсюлманин и се разбраха.  А, Мохамед нещо се беше скарал с Латифа и отиде в Мароко където чичо му и Назира аха да го оженят за една обаче Латифа дойде и си го прибра в Бразилия. За същата се ожени Сайд като преди това докато беше женен за Жади си беше взел вече една съпруга от която имаше син. Жади и втората съпруга вечно се дърляха а Назира им пригласяше. После втората тъкмо се зарадва че е първа и единствена като се разведе Сайд с Жади и той си взе втората с която пак взеха да се дърлят.
Накрая Жади и Лукас все пак се събраха заедно. Сайд започна да й позволява да види дъщеря си.
Назира се ожени за един бразилски фитнес-инструктор, който замина за Мароко да работи.
Али се ожени за Зорайде.
Албиери остави клиниката и отиде в пустинята. Клонинга отиде с него защото никъде не му било мястото.

Другите да добавят ако съм забравила нещо.

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
martisun , благодаря за инфото Hug

# 43
  • Мнения: 3 216
Не сьм чела темата назад Embarassed,но много моля някой да ми каже от кьде мога да дрьпна музиката кьм Белисима или от някой друг бразилиски сериал. Изобщо бразилска музика. Praynig Praynig Praynig

# 44
  • Мнения: 11 747
Оооо, Клонинг!  mrstraetz
Аз съм много голям фен на Клонинг, това ми е супер любим филм! Heart Eyes

Искам да попитам сериите, които могат да се изтеглят на какъв език са дублирани или са на португалски??
Аз сега не мога да ги дръпна, но другата седмица ще мога.Дано линка е още активен! Praynig

Много, много си търсих една песен от Клонинг (повечето ги имам), фон беше на сцената, когато Жади изостави Зейн и той страдаше в хотеслката стая с музиканти и певица, и се пееше - Мактууууб, мактуууб - бавна и протяжна песен, тъжна.Моля, ако някой се сеща и я има - дайте я?! Hug

# 45
  • Мнения: 11 747
martisun, много благодаря за линка!  bouquet
Тегля и гледам, много ми е радостно!Аз първите 30 серии не ги бях гледала, така че... Hug

# 46
  • Варна
  • Мнения: 567
Някои гледа ли Белисима?
Кажете как мислите, кой е заплел цялата интрига и защо?

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 561
Някои гледа ли Белисима?
Кажете как мислите, кой е заплел цялата интрига и защо?

Аз я гледам, но идея си нямам, кой стои в дъното  newsm78
Сега ми е интересно, кое е детето на Бия   Crazy

# 48
  • Варна
  • Мнения: 567
Идея си нямам, това е единствения сериал в който нищо не е ясно!
За това и го гледам, до последно ще държи в напрежение!

# 49
  • Мнения: 4 496
Те за него май бяха писали, че имал 5 варианта за финал. Flutter

# 50
  • София
  • Мнения: 790
Ето един сайт за Клонинг http://theclon.narod.ru/vhod.html

Преди време съм си теглила музика от тук. Сега като опитах малко бавно се тегли, но се виждат имената на песните и от http://www.esnips.com после може да си изтеглите песен, иска се само регистрация. Безплатна е  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 434
Кремена,ето адрес за музика от бразилски сериали: http://braziliada.110mb.com/music.html

# 52
# 53
  • Мнения: 327
на мен също ми харесват бразилските сериали, понеже са като филми, не е просто тв театър, героите обикновенно не са само лоши или само добри, а ми са сложни образи...много красива музика...
аз изпуснах последния епизод на Америка, ако някои може да каже как свърши Praynig

# 54
# 55
  • Мнения: 11 747
това, това! Hug

Ако знаеш и някакви подробности за песента - име на изпълнител и песен, та да я търся да тегля! Hug

А, сега видях - 'Мактуб' Наташа Атлас

# 56
  • Мнения: 11 747
Да, но на Наташа Атлас не откривам песен с такова име.. Sad

# 57
  • London, baby
  • Мнения: 800
Намерих я песента, и би трябвало да е тя, защотото името е същото както в саундтрак листа.

# 58
  • Мнения: 11 747
Аз сега прегледах саудтрак листа и изобщо там не видях песен на Наташа Атлас.. Thinking
Можеш ли да ми дадеш линк, щото явно съм много заблудена  Tired

# 59
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз също не я видях и се учудих. Песента съм я изтеглила, дай майл ако искаш да ти я пратя! Peace

# 60
  • Мнения: 11 747
много ще съм ти благодарна Peace

bileomaino@abv.bg

# 61
  • London, baby
  • Мнения: 800
Готово, дано е тя!!!  Hug

# 62
  • Мнения: 11 747

Благодаря, че се занимаваш с мен!
Това,обаче е на Маркус Виана, аз го имам - прекрасно е! Peace но е друго!
Нищо, здраве да е !Някой ден....

# 63
  • London, baby
  • Мнения: 800
Няма проблем!!
 Тази с Наталия никъде не я намирам, дори и текста не мога да намеря.. и се чудя дали не си объркала, че е на Наталия.. и да е на някой друг?

# 64
  • Мнения: 11 747
Не Наталия - Наташа Атлас - Natasha Atlas
пишеше го в You tube

# 65
  • London, baby
  • Мнения: 800
Да, моя грешка!! Виж какво намерих http://www.trilulilu.ro/ankaa27_me/b95b60fd49532d ако имаш такава програмка (но не и помня името) можеш от сайта да я запишеш. Сещам се за тази песен, особено началото... постоянно го пускаха

# 66
  • Мнения: 11 747
поне си я послушах малко - много хубава песен, но не намерих откъде да я изтегля

# 67
  • Мнения: 11 747
Разгеле намерих я и я изтеглих! Hug

Ето ако някой също я иска! Peace

http://www.zvuki.ru/T/P/30426/mp3/1?http

# 68
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ехааа, pina браво!!!!  Laughing Готино в чувството да намерих нещо, което дълго искаш!!  Hug

# 69
  • Мнения: 4 496
За тези от вас, които харесват бразилските сериали:
От 29.01-14 ч. по Евроком на мястото на "Цената на славата" започва бразилския сериал "Страниците на живота",
в който ще видим много познати актьори- Саид от "Клонинг", Глауко и Алекс от "Америка", Матео от "Обетована земя" и др.

# 70
  • Мнения: 3 216
На мен ми е мьчно за Белисима Cry Много ми харесваше. Но и каря беше хубав и интересен,само едно не разбрах.

Кой беше тоя ,който се обаждаше на Андре?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 567
На мен ми е мьчно за Белисима Cry Много ми харесваше. Но и каря беше хубав и интересен,само едно не разбрах.

Кой беше тоя ,който се обаждаше на Андре?

Това и аз не разбрах! Предполагам, че е Биа!
А връзката на Биа и Матеус накрая ми дойде в повече!

# 72
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На мен ми е мьчно за Белисима Cry Много ми харесваше. Но и каря беше хубав и интересен,само едно не разбрах.

Ето сериите на "Белисима".
http://braziliada.110mb.com/belissimavideo.html

Общи условия

Активация на акаунт