За бразилските сериали

  • 6 309
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 977
В От обич кой беше хомосексуалист?  newsm78
Как ми се иска да го излъчат пак... Tired

Това показва колко отдавана е било...и аз не си спомням кой е хомосексуалиста.

Edit: пак не си спомням кой е...

# 16
  • Мнения: 4 496
И аз не мога да зацепя.... Rolling EyesДаже блед спомен нямам...

# 17
# 18
  • Мнения: 4 496
Сега вече се сетих...Толкова отдавна ли го даваха, че съвсем съм забравила.... ooooh!
Трябва да е било преди поне 8 години, защото помня, че го гледах с майка ми, а тогава тя си беше още в България... Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 5 758
Отдавна беше да, ето тук пише, че е излязъл 1998

# 20
  • Мнения: 4 496
Ееех, Марсело...Много го харесвах... Crazy

# 21
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И аз гледах и "От обич" и "Клонинг". Даже си спомням, че като даваха "Клонинг", където и да бях, се прибирах, за да го гледам. Бяха много интересни и двата сериала. Ох, че ми се догледа...

# 22
  • Мнения: 4 496
Как се казваше мацката, дето беше влюбена в Марсело, роди близнаци от него и накрая загина при катастрофа с хеликоптер?Съперницата на Едуарда де. newsm78

# 23
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз също харесвам бразилските сериали, даже в момента гледам "Студена кръв". Преди това следят От обич, Клонинг, Америка .. тези сериали не ми са толкова блудкави, колкото колумбийските.  Sick

Не съм виждала торенти за тези сериали, но бях намерила сайт, в който продаваха ДВД-та, за някакви смешни долари...Бих си купила Клонинг, любим ми беше! Heart Eyes


Красим, Лаура да не беше?
Ето я


Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 22:49 от viessmanka

# 24
  • Мнения: 4 496
Мда, май Лаура беше, ама на снимката не мога да я позная. А помните ли в От обич кой актьор играеше брат на Марсело? Flutter

# 25
  • London, baby
  • Мнения: 800
Казва се Murilo Benício, във филма името му беше Леонарно - Лео. Той участваше във филма Клонинг и Америка  Grinning

# 26
# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Гледах Клонинг и Цветът на греха, симпатични и по-разчупени сериали.

# 28
  • Мнения: 2 792
 Харесват ми, може да са посредствени, но не съвсем, само фабулите куцат (но и това е оспоримо), има актьори и екип зад тях, това са сапунките, които ми допадат.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 561
И аз съм фенка на бразилските сеиали.

От обич и Цветът на греха много ми харесаха, а Клонинг не можах да го гледам.
Сега съм фенка на Белисима  Party

Общи условия

Активация на акаунт