За бразилските сериали

  • 6 307
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не съм виждала торенти за тези сериали, но бях намерила сайт, в който продаваха ДВД-та, за някакви смешни долари...Бих си купила Клонинг, любим ми беше! Heart Eyes

Би ли споделила линка на този сайт с нас?

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Гледах "От Обич" с интерес а на "Клонинг" бях страшна фенка. Точно тогава бях бременна и в болнични а после в майчинство така че го следях без пропуск. Даже в родилния дом се случих с друга фенка в стаята и понеже не можехме да си превключваме лесно ТВ цял ден го държахме на Нова ТВ заради сериала. Да не говорим пък заради променливите настроения през бременността що рев изревах заради тая Жади.  После пък като родих и ме хвана следродилната депресия все едно мен ме зарязваха и ми взимаха детето - рев, сълзи, сополи.... по три пъти нощем ставах да кърмя малкия от безсъние:) Дръпнала съм си всичката арабска и бразилска музика от филма, както и доста други песни на изпълнителите и от време на време си ги пускам. Търсих някъде из нета сериала за да го дръпна, но май не са много малоумниците като мен дето имат желание да си го преповтарят и никой не го е свалял.
След това се опитах да гледам друг сериал с актрисата но не ми хареса. Последно хванах няколко серии от "Америка" където играят повечето актьори от "Клонинг" но по това време обикновено съм навън с малкия и не мога да следя сериите.
Аз също бях полудяла заради този филм,но започнах тогава нова работа и не можах да го догледам и ми беше много терсене.Ако има откъде бих си го свалила ,за да го доизгледам.

# 32
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не съм виждала торенти за тези сериали, но бях намерила сайт, в който продаваха ДВД-та, за някакви смешни долари...Бих си купила Клонинг, любим ми беше! Heart Eyes

Би ли споделила линка на този сайт с нас?
Намерих този сайт, за сериала Клонинг http://oclone.on.neobee.net/DVD/buy_novela/oclone_buy.htm

Другият нещо не го намирам, може вече да не същестува. Гледах го преди година и половина.

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 00:43 от viessmanka

# 33
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
viessmanka, този сайт съм го виждала. Не ме устройва защото 1. Няма доставка до БГ и 2. Получавам за 40 $ само първите 30 епизода. Другите изобщо не се предлагат а и да се предлагат бяха около 200  епизода и с тази цена доста ще ми отънее джоба.
Ето  тук и тукима няколко клипчета от сериала които си пускам от време на време.

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 10:04 от martisun

# 34
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ехоооо любителите на "Клонинг" и "От обич", искате ли да си гледате сериалите? newsm48
Намерих сайт откъдето да се дърпат newsm44 newsm44 newsm44

# 35
  • London, baby
  • Мнения: 800
Лелееее, дано е истина!!!  Давай го !! smile3501 Благодаря!!! Hug Hug  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 897
Гледала съм само ''От обич''(два-три пъти Crazy) и много го харесвам.За други нямам време и нерви.
Обожавам Габриела Дуарте.За мен е една от най-красивите жени на света.

# 37
  • Мнения: 14 489
Ехоооо любителите на "Клонинг" и "От обич", искате ли да си гледате сериалите? newsm48
Намерих сайт откъдето да се дърпат newsm44 newsm44 newsm44


айде пускай де...или пари ще искаш? Twisted Evil

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Имам молба,може ли да ми разкажете какво се случва в края на филма. Аз съм го гледала някъде до където май забелязаха клонинга.

# 39
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
айде пускай де...или пари ще искаш? Twisted Evil

Не. Не съм си и помисляла да ви искам пари. Търсех още такива сайтове от които да може да се тегли защото сериите на "От Обич" са на руски и на "Клонинг" част от сериите са на български, част на руски.

Това е "Клонинг" ]http://braziliada.110mb.com/oclonevideo.html] а това
"От Обич"http://braziliada.110mb.com/poramorvideo.html.
"От Обич" не знам дали са всички серии защото не съм го следила подробно.
На "Клонинг" в момента продължават да качват серии.

# 40
  • Мнения: 14 489
martisun аз се пошегувах, не съм искала да те обидя.
а за сайта какво да кажа - страшна си!!!!!! откога мечтая да си ги издърпам отнякъде, почвам.... Party

# 41
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
martisun аз се пошегувах, не съм искала да те обидя.
а за сайта какво да кажа - страшна си!!!!!! откога мечтая да си ги издърпам отнякъде, почвам.... Party


Обидих се малко, но ми мина бързо. Утеших се с два епизода на Клонинг Wink

Говорих с мацките (предполагам са мацки де:)) които качват и ми казаха че скоро ще качат до 57 епизод и смятат да качват до края.


Имам молба,може ли да ми разкажете какво се случва в края на филма. Аз съм го гледала някъде до където май забелязаха клонинга.

Да ти кажа подробностите ми се губят а и си изпуснала кажи-речи 100 серии та не знам откъде да разказвам. В общи линии като се появи клонинга вече беше на 20 години. Жади се запозна с него и аха да се влюби. Маиза също взе да залита по него. Леонидас го призна за син и даже взе да съди Деуза да й го взима. Деуза се ошашави тотално и реши че е родила робот. Ивет обвини Деуза че е спала с Леонидас преди 20 години като каза "само Лъвчо ги прави такива" и имаше скандал с Деуза. Жади междувременно се жени за един Зейн който много я обичаше но й беше обещал да се разведе с нея ако не го иска и се разведе. Тя си ходи сто пъти с куфарите при Сайд щото той като я изгони не й даде дъщеря й. Той първо я прибра, после я гони - филм да стане. Лукас нали е смотан се разведе с жена си с голям зор. Дъщеря му стана наркоманка, после се оправи и роди дете от бодигарда си. Дъщерята на Латифа се влюби в някакъв младеж и Мохамед ри земята като бик в началото обаче младежа стана мюсюлманин и се разбраха.  А, Мохамед нещо се беше скарал с Латифа и отиде в Мароко където чичо му и Назира аха да го оженят за една обаче Латифа дойде и си го прибра в Бразилия. За същата се ожени Сайд като преди това докато беше женен за Жади си беше взел вече една съпруга от която имаше син. Жади и втората съпруга вечно се дърляха а Назира им пригласяше. После втората тъкмо се зарадва че е първа и единствена като се разведе Сайд с Жади и той си взе втората с която пак взеха да се дърлят.
Накрая Жади и Лукас все пак се събраха заедно. Сайд започна да й позволява да види дъщеря си.
Назира се ожени за един бразилски фитнес-инструктор, който замина за Мароко да работи.
Али се ожени за Зорайде.
Албиери остави клиниката и отиде в пустинята. Клонинга отиде с него защото никъде не му било мястото.

Другите да добавят ако съм забравила нещо.

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
martisun , благодаря за инфото Hug

# 43
  • Мнения: 3 216
Не сьм чела темата назад Embarassed,но много моля някой да ми каже от кьде мога да дрьпна музиката кьм Белисима или от някой друг бразилиски сериал. Изобщо бразилска музика. Praynig Praynig Praynig

# 44
  • Мнения: 11 747
Оооо, Клонинг!  mrstraetz
Аз съм много голям фен на Клонинг, това ми е супер любим филм! Heart Eyes

Искам да попитам сериите, които могат да се изтеглят на какъв език са дублирани или са на португалски??
Аз сега не мога да ги дръпна, но другата седмица ще мога.Дано линка е още активен! Praynig

Много, много си търсих една песен от Клонинг (повечето ги имам), фон беше на сцената, когато Жади изостави Зейн и той страдаше в хотеслката стая с музиканти и певица, и се пееше - Мактууууб, мактуууб - бавна и протяжна песен, тъжна.Моля, ако някой се сеща и я има - дайте я?! Hug

Общи условия

Активация на акаунт