Гласувайте за "Златен черпак"

  • 4 592
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Лео, четеш между редовете!

Някъде до сега аз лично да съм те засегнала или да съм омаловажила труда ти? Не !
Винаги съм била колегиална и съм се стремяла да поддържам добър тон!
В твоя случай важи това което си писала - гузен - негонен бяга! Никъде не съм писала нищо за рецептите ти. Аз писах защо моите рецепти е трудно да се намерят дори в Готварската книга, защото са разпръснати и не съм писала за всичко нова тема. Просто не виждам смисъл. Въобще не съм визирала теб!

А винаги съм се държала добре - и с теб! До преди малко, когато думите ти много ме нараниха - ти си тази, която не уважава чуждия труд и време!

Боже, този спор е наистина безсмислен!
Повече няма да пиша!

# 107
  • Мнения: 7 474
Лео, четеш между редовете!


Така ми прозвучаха нещата, дано да съм аз в грешка  Wink
Все пак само моето име се споменава, ако бях на пето място в гласуването дали щяхте да спетнете този цирк?
Нямам спомен да съм се държала зле с някой в този форум.

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 15:19 от L е о

# 108
  • Мнения: 6 243
Ако беше на пето място - сле Наталина, Танита, Пепчо, Зори ... аз щях да кажа, че си си на мястото  Laughing Laughing Laughing Wink

# 109
  • Мнения: 7 474
Ако беше на пето място - сле Наталина, Танита, Пепчо, Зори ... аз щях да кажа, че си си на мястото  Laughing Laughing Laughing Wink


 Joy Joy Ами прекрасно, аз не претендирам за ничие място  Joy Joy
ама не беше това начинът  Wink

# 110
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Живота ми е пълен с много красиви неща,обич и уважение, които няма нужда да търся в Интернет, за разлика от други!

Не знам дали ЛЕО чете между редовете, но аз прочетох горното изказване и въобще не ми хареса. Моят отговор ще бъде със следния цитат:


Много е лесно да омаловажиш чуждия труд наистина,
по-трудно е да се държиш достойно с хора, които нищо не са ти направили.............



и ще добавя .............................и не познаваш !  Naughty

# 111
  • Мнения: 2 199
Ох станало интересно! Още в самото начало гласувах за Габи_с и Наталина, харесват ми и ги бях номинирала дори   chef
Ще ви разкажа една историйка....
Известна форумка пусна тема в готварския(не споменавам дали една или няколко теми) и след нея още по-известна форумка изказа мнение по "продукта" й, като и двете ВИП форумки не са взимали "активно" участие преди това в готварския... и последваха няколко страници активно писане
 Hug Flutter Crazy Peace Whistling  bouquet
"ауу супер" "пробвах стана"  Tired
Беше смешно...  Tired

# 112
  • Мнения: 1 492
Лелее, то станало по-грозно и от миналата година.  ooooh!
Има анкета и резултатите са налице. Защо е тая помия тук, не знам.
Наистина е по-добре, тази номинация да не съществува догодина Naughty

# 113
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


Чудя се колко ниско можете да паднете, заради едно гласуване  ooooh!



 Добре, мен ти и твойте дружки от Клюкарника ме изкарахте злобна защото се осмелих да си напиша мнението.Но според мен падаш ниско ти.Винаги съм се възхищавала на възпитанието, любезността, таланта и държанието във форума на Наталина!Грехота е да кажаеш на такъв човек, че пада ниско, жалко е!

 По-добре анулирайте темата и я изключете от номинации тази година.Няма да се реални вотовете, най-големите претендентки се отказаха.

 Но Наталина, Танита, Пеп-4о, Сладка хапке, за мен вие сте хората които побеждавате!Надявам се случката тук да не ви повлияе негативно и да се откажете да влизате в Готварския подфорум! Heart Eyes Hug

 Повече и аз няма да пиша по темата, няма смисъл.Биби, съжалявам, че ти се зае с оправянето на всички бакии тук!

# 114
  • Мнения: 7 837
Бързо още някой спамаджия да дойде да ръкопляска. Бързо, бързо...

# 115
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

 По-добре анулирайте темата и я изключете от номинации тази година.Няма да се реални вотовете, най-големите претендентки се отказаха.


Няма що - велико предложение ! Защо не го направихте още преди гласуването - елементарна история......  ooooh!

# 116
  • Мнения: 7 091
Влизам днеска да видя кой е спечелил и гледам разиграла се поредната драма.
 Такава хубава категория, а така да се развият нещата е просто жалко, но в тази ситуация и аз не желая да участвам в повторното гласуване ( ако има такова), нито сега, нито догодина.
Просто ми е мъчно, че кулинарното изкуство е нещо толкова красиво, а при представянето си в номинациите се изроди в нещо толкова грозно и бих казала недостойно.
Пиша в БГ-Мамма от доста отдавна, повече в Родители в чужбина, изключително рядко в Клюкарника, пиша и в Гответе с мен.Правя го заради удоволствието да помогна на някого със съвет или рецепта и заради любовта си към кулинарията, една картинка с надпис под ника или липсата на такава няма да повлияе на това как се държа с останалите, за съжаление както виждам това не важи за всички. 
Изключително ми стана неприятно и на мен ( макар, че освен че пиша там, както и тук, нищо общо нямам с другия форум) от намесването на Гответе с мен, не е коректно, Лео и ти като модератор съм убедена си наясно с това. Репликата ти предизвика точно желания ефект, именно заради това беше пусната между редовете предполагам. За съжаление ми помогна да те видя в светлина, в която не мога да кажа, че те харесвам както досега. Разбира се, това предполагам е без значение за теб, но не и за мен.

Аз честно казано не знаех, че се е разиграл подобен сценарии и миналата година, ако знаех, въобще нямаше да се съглася да участвам, но както споменах, изключително рядко влизам в Клюкарника и не съм наясно с всички интриги, които се развиват.
Не мисля, че премахването на тази номинация ще реши проблема, защото това е една много хубава категория, но разбирам фрустрацията на повечето хора, че гласуването не се е провело в Готварския. Може би за догодина това трябва да се има предвид, все пак категорията е специфична. 

Както и да е, благодаря на номиниралите ме и тези, които са гласували за мен, но не желая да имам участие в подобни номинации повече, защото виждайки тази грозна страна на медала ми се убива желанието да влизам и помагам на някого в Готварския, щом като меренето на черпаците ще се превръща в нещо по-важно от това какво се сипва с тях!

# 117
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Добре, мен ти и твойте дружки от Клюкарника ме изкарахте злобна защото се осмелих да си напиша мнението.


Не е погрешно човек да изразява мнението си , но е от голямо значение как го прави

# 118
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Винаги съм се възхищавала на възпитанието, любезността, таланта и държанието във форума на Наталина!Грехота е да кажаеш на такъв човек, че пада ниско, жалко е!

Биляна , това според теб говори за коректност и уважение към хората във форума  newsm78

Живота ми е пълен с много красиви неща,обич и уважение, които няма нужда да търся в Интернет, за разлика от други!

Странно , значи моите  разбирания за коректност и уважение  съвсем се различават от вашите !

# 119
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мисля, че е време да пренесете веселбата в Готварския, където по възможност да се въздържате от виртуални войни.

Общи условия

Активация на акаунт