Гласувайте за "Златен черпак"

  • 4 608
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз се радвам, че моето мнение донякъде се сподели и от други потребителки!

# 91
  • Мнения: 6 155

Тук ли ще сложиш линк за новата анкета ??
Да  Peace
Ще изчакам всички от анкетата да кажат ще участват ли или не и тогава.

# 92
  • Мнения: 14 497
Tannita - тя си ми е фаворит откак съм у форума.
gaby s - гласувах и за нея, страхотни рецепти има, много оригинални и същевременно не много трудни.

# 93
  • Мнения: 4 668
А личното ми мнение е, че "Златния черпак" трябва да се присъди на човек с кулинарни идеи, кулинарни "творби", винаги даващ правилен съвет и който би помогнал от рецепта за бебешко кремче,  през каква да е питка, та до рецепта за торта "Каквато-ви-дойде-на-ума". Все пак черпака навежда до някакви кулинарни умения, а не форумна активност.

Това е и моето мнение !  Peace

# 94
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А личното ми мнение е, че "Златния черпак" трябва да се присъди на човек с кулинарни идеи, кулинарни "творби", винаги даващ правилен съвет и който би помогнал от рецепта за бебешко кремче,  през каква да е питка, та до рецепта за торта "Каквато-ви-дойде-на-ума". Все пак черпака навежда до някакви кулинарни умения, а не форумна активност.

Това е и моето мнение !  Peace


Да така е , но тези неща не се решават след номинации и по време на гласуване  Naughty

# 95
  • Мнения: 2 716
Каква драма  Whistling

# 96
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Ей , поДстрекател  Mr. Green Joy

# 97
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте!


Първо благодаря на всички гласували за мен!  Радвам се, ако рецептите ми са ви харесали и са обогатили менюто ви! Радвам се ако съм ви дала добър съвет - затова пишем по форумите, за да си помагаме със съвети и идеи! bouquet
Много се чудех дали да взема отношение - дрязги не обичам!  Rolling Eyes

Biby, благодаря за това, че взимаш под внимание мненията на всички и се опитваш да успокоиш създалата се ситуация! Мисля, че за тази година е излишно вече да се прави нова анкета. Hug

Самата идея за подобни номинации е добра, но специално в тази категория се нуждае от уточнение и смяна на мястото - или поне номинациите могат да се правят в Готварския, а гласуването тук. Много от момичетата, които са активни в Готварския форум, не поглеждат в Клюкарника (включително и аз). Попадам тук, защото някой ми е казал за тези теми(и миналата година беше така).  Peace

Другото нещо е както каза Сладка хапка, да се уточни как разбираме смисъла на тази титла - за постоянно присъствие, за интересни рецепти, за добро представяне на рецептите - има много неща. Естествено е всеки да има свой фаворит и различни рецепти да се харесват на всеки различно. Може би наистина е по-добре да е присъжда титлата на новите "открития", защото и сега има няколко нови човека в Готварския с интересни идеи, но не са номинирани, защото не са толкова известни.

И последно, Лео не знам защо намесваш тук Гответе с мен? При положение, че Бг--мамма и Гответе с мен са сприятелени сайтове и много от момичетата, които четат и пишат тук, четат и пишат и там(ти и аз  включително). Не мисля, че хората, които са гласували са се влияли от това дали някой пише в Гответе с мен или не. Просто не разбирам защо беше този намек. Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 6 243

П.П.2 Не забравяй,че номинацията е за форум Бг-мамма, а не за рецепти пуснати в Гответе с мен Wink
Това - признавам си - сега го виждам.

Много нелепо изказване, да не казвам друга дума... Отношенията между двата сайта и форумите са много приятелски и коректни, нека не вкарваме интрига там, дето я няма.

Жалко, жалко... Дори и майтапчийските титли да се вземат толкова насериозно.

# 99
  • Мнения: 7 474
На това му се вика - гузен не гонен бяга Laughing
Ще съм ви благодарна, ако не вкарвате въпросната интрига сами, никъде не съм писала, че имам нещо против Гответе с мен и хората, които пишат там. Просто направих уточнението, защото "възмутените" пишат там и са модератори на точно този сайт и пускат рецептите си само там, а гласуването е за този форум и рецепти пускани тук, ако не се лъжа.

Чудя се колко ниско можете да паднете, заради едно гласуване  ooooh!
Миналогодишният цирк се повтаря, жалко,
че не на място-имаше си тема за това преди самото гласуване!

Повече няма да коментирам въпросната номинация,
която явно за едни е забавление, а за други мечтана цел .  Laughing

# 100
  • Мнения: 1 111
  И сегаааа-бой с черпаци и тигани. Grinning

# 101
  • Мнения: 14 497
  И сегаааа-бой с черпаци и тигани. Grinning

е, не е чак толкова сериозно. със силиконови формички за мъфини е Wink

# 102
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Лео, иди и провери всичките ми постове за последната година къде са - в Готварския и в ХОби. В готварския съм писала, съветвала, помагала, както много малко от хората, които пишат там. Не го правя за номинация и за слава - не ми трябват! Живота ми е пълен с много красиви неща,обич и уважение, които няма нужда да търся в Интернет, за разлика от други! Има рецепти, които съм пускала в Гответе с мен и не съм пускала тук. Има и рецепти, които съм пускала тук, а не съм записала в Гответе с мен. Може тук да нямам авторска тема, но всички рецепти които съм публикувала там са и тук - просто са разпръснати. Малко са темите които съм започвала сама, защото според мен е излишно да пускам нова тема с рецепта за това как приготвям обикновените ястия в къщи. Ако някой пита - влизам и пиша.  Peace

С това пожизнено се изключвам от всякакви номинации в Готварския!

Но няма да престана да пиша там и да давам съвети, макар че това е и твоя работа като модератор - не и заради теб! Naughty

ПС. За тези от вас които седят с пуканките и гледат сеир настъпват златни времена! Mr. Green

# 103
  • Мнения: 183
Казал съм го още на номинациите - ЛЕО!!!  smile3501 smile3501 smile3501

# 104
  • Мнения: 7 474
Но няма да престана да пиша там и да давам съвети, макар че това е и твоя работа като модератор - не и заради теб! Naughty


Това къде го прочете, да го видя и аз ?!
И изобщо от къде знаеш колко ЛС-та получавам ежедневно и и колко съвети давам ooooh!
И честно казано не ме вълнува какво мислят 5 човека, важното е какво мислят останалите 105  Wink 
А дали ще пускам рецепти за обикновенни или не неща, не виждам какво ви дразни толкова-казах вече, че това е мой избор -за мен е важно, че са четени и правени от хората. Оказва се, че и моите елементарни неща не всеки може да ги направи-представяте ли си, има хора, които не могат и се нуждаят от помощ дори и за тях Wink и я получават.

Много е лесно да омаловажиш чуждия труд наистина,
по-трудно е да се държиш достойно с хора, които нищо не са ти направили.


Общи условия

Активация на акаунт