Гласувайте за "Златен черпак"

  • 4 616
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 210
Зори и Сладка Хапка.
В последната година Зори просто сътвори чудеса. А Хапката е уникална с лесни, атрактивни и не на последно място УНИКАЛНИ рецепти. Иначе вкусни неща може да готви всеки и да бъде полезен. Но "Златен черпак" май е за друго Wink Wink
А не мен всички, споделящи опита си в Готварския по някакъв начин са ми били полезни, за което-  Hug Hug Hug

# 76
  • Мнения: 1 111
 Всяка година едни и същи победители, защо изобщо има анкета като то е ясно от самото начало.И да, наистина по-добре да се гласува в Готварския, а не в Клюкарника.А Еми е права, че не се оценят готварските способности, по-скоро популярността.Едва ли сред 60 000 потребителки Лео не може да си намери достойна конкуренция.Редно е миналогодишните победители да не участват, поне ще по-интересно.

# 77
  • Мнения: 6 155
Редно е миналогодишните победители да не участват, поне ще по-интересно.

Хубаво предложение. Наистина би било по-интересно  Peace

# 78
  • Мнения: 6 243
Струва ми се, че по-рано в темата лео беше помолила да я изключат от гласуването. Не може ли модератор да редактира анкетата.

Аз благодаря на момичетата, които са дали гласа си за мен - виждам, че броят им е значителен, но ще помоля да ме изключите от анкетата също. Мотивите ми за това са, че през последната година активността ми в "Готварския" е много ниска и на практика гласовете са за неща, показвани и правени през предходната година.

Аз гласувах за Наталина и за Танита - уникални майсторки, които са винаги на линия да покажат и обяснят. Наталина отделя много от времето си за поддържането на темата за тортите, която е истинско съкровище.

Ако имах право на още гласове, щях да ги дам за Габи - тазгодишното откритие на Готварския форум, както и за Пеп-чо - изключитена домакиня с разностранни знания за кулинарията.

Моето мнение е, че или трябва да се гласува в Готварския форум за "златен черпак", или номинацията да е "популярен черпак", ако гласуването остане тук.

# 79
  • Мнения: 7 474
Нека Модератор премести темата в Готварския или Биби да пусне там нова.

# 80
  • Мнения: 5 622
Редно е миналогодишните победители да не участват, поне ще по-интересно.

Хубаво предложение. Наистина би било по-интересно  Peace

И това би трябвало да важи за всички анкети!

# 81
  • Мнения: 835
Гласувах за Наталина и Блонди. Блонди влюбена съм в твоя сладкиш с банани, най-накрая да направя нещо сполучливо по мой вкус.

# 82
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Редно е миналогодишните победители да не участват, поне ще по-интересно.

Хубаво предложение. Наистина би било по-интересно  Peace

И това би трябвало да важи за всички анкети!
и аз съм на това мнение, затова давам своя глас за Gaby_s.

# 83
  • Мнения: 6 155
Редно е миналогодишните победители да не участват, поне ще по-интересно.

Хубаво предложение. Наистина би било по-интересно  Peace

И това би трябвало да важи за всички анкети!
Именно!


Кажете последно с тази анкета какво правим?
Да пускам ли нова в Готварския?

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не съм от старите кучета  , но дори като новак смятам да изразя мнението си , а именно , че би трябвало тези решения да се взимат още преди номинациите

# 85
  • Мнения: 9 144
На мен ми направете отвод. Като т.1 - не съм се съгласила да участвам в никакви конкурси,  дори виртуални, като т.2 - не пиша активно рецепти в Готварския подфорум и в близката година не давам никакви съвети, указания, напътствия или каквито и да е други готварски предположения  Laughing

Благодаря на гласувалите  все пак!

А личното ми мнение е, че "Златния черпак" трябва да се присъди на човек с кулинарни идеи, кулинарни "творби", винаги даващ правилен съвет и който би помогнал от рецепта за бебешко кремче,  през каква да е питка, та до рецепта за торта "Каквато-ви-дойде-на-ума". Все пак черпака навежда до някакви кулинарни умения, а не форумна активност.

Та молбата ми към гласувалите е - разпределете си гласовете за някой, който би могъл да ви помогне във всяко едно от тези направления  Grinning

# 86
  • Мнения: 295

 Peace Аз също гласувах за тях двете..

# 87
  • Мнения: 6 155
На мен ми направете отвод. Като т.1 - не съм се съгласила да участвам в никакви конкурси,  дори виртуални, като ...

Има и други хора, които не са съгласни да участват. НО те бяха така любезни да кажат това още по време на номинациите, някои и по-късно, но преди пускането на анкетите! А не след краят им.



Не очаквах, че тази категория ще е чак толкова драматична  Tired
Ще пусна нова анкета, но този път в Готварския.
Затова, моля участниците в тази анкета, които не искат да участват да кажат ТУК и СЕГА (а не след като я пусна).

# 88
  • Мнения: 6 243
Аз не искам да участвам. Съжалявам, че го казвам късно, но не следих номинациите и пропуснах момента да го направя навреме, за което ти се извинявам. Рядко чета Клюкарника.

# 89
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
На мен ми направете отвод. Като т.1 - не съм се съгласила да участвам в никакви конкурси,  дори виртуални, като ...

Има и други хора, които не са съгласни да участват. НО те бяха така любезни да кажат това още по време на номинациите, някои и по-късно, но преди пускането на анкетите! А не след краят им.



Не очаквах, че тази категория ще е чак толкова драматична  Tired
Ще пусна нова анкета, но този път в Готварския.
Затова, моля участниците в тази анкета, които не искат да участват да кажат ТУК и СЕГА (а не след като я пусна).



Тук ли ще сложиш линк за новата анкета ??

Общи условия

Активация на акаунт