СНБМ - инициативи - 15 част

  • 13 586
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 410
 Хриси и аз гледах снощи. Добре беше, кратко и ясно, а ти както винаги хубава, ясна и точна. Peace

# 271
  • Мнения: 2 388
за съжаление аз не си бях в къщи  Sad
дали не може да се намери линк

# 272
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Разчистих кутията от 30 спам писма. Дано не съм сбъркала  Flutter


за съжаление аз не си бях в къщи  Sad
дали не може да се намери линк
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=179&bm=2 (качеството избираш ти Grinning)

2007-12-15 21:59:00   - някъде между 6 и 9 минута
           
2007-12-15 18:59:00      - някъде между 13 и 17 минута

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 23:07 от Томасе

# 273
  • Мнения: 4 181
Момичета, благодара ви за комплиментите   bouquet

Купих картички в събота, разбира се всичките са страхотни  Sunglasses Дала съм общо 46лв за 42 картички.

Някой все пак текст ще напише ли? Еднакъв ли да бъде на всички или различен?

Хубаво си направила Мими за кутията  Peace


# 274
  • София
  • Мнения: 737
Хриси, репортажът беше много добър, както винаги  Peace
Ако няма кой да напише текст за картичките, кажи - все ще измисля нещо...

# 275
  • София
  • Мнения: 12 284
  Като стана въпрос за кутията аз я чистих от около 140 писма спам и отогвори че е прочетено нещо си преди време и затова мисля че трябва да питаме АМ дали ще може да продължава да се занимава с нея. Има неща и които не посмях да пипна, защото незнам къде точно да ги преместя.
  И последно, какво ще правим със сайта? Разбирам, че УФСЪ е доста заета, но покрай флурирането на водата и подкрепата ни беше споменат. Влязох в него. Личното ми и честно мнение е че е по-добре да сме без, отколкото с толкова неактуализиран сайт. На заглавната страница излиза условия за членство, а отстрани информация за кръглата маса за близнаци. От Блулинк има някои полезни идеи за това как да се поддържа сайт и как с някакви програмки и профани като нас след леко обучение или четене на инструкции да могат да се справят. Аз бих се опитала, ако разбира се УФСЪ ми помогне и вие сте съгласни. За съжаление не се справям много със самото писане на текстове...

# 276
  • София
  • Мнения: 12 284
  Вече има сайт и петиция за флурирането - http://www.grazhdani.eu/nachalo.php

# 277
  • Мнения: 2 388
мими, ако направиш това за сайта направо ще те позлатя. влади ще ти помага, разбира се  Heart Eyes

# 278
  • София
  • Мнения: 3 524
Мими мерси за линка, гледах и аз репортажа и Часът на М. Цветков- чудесни бяха всички, сега остава да им се бръкне в здравенцето наистина и да се направи нещо по въпроса. Twisted Evil
Хриси- то е ясно -   bouquet

# 279
  • Мнения: 1 828
Момичета, които изпращате ангажиментите си за догодина. Първо благодаря ви, че го правите  Hug
Исках само да напомня за организационната структура и ролите, които се разпределяха там. Последната версия чеше на Танчето. Моля ви като пишете, казвайте и дали ще можете да поемете и ангажиментите, които са ви разписани в организационата структура и съответно в правилата. За всяко звено в организационната структура има указани задачи, които трябва да се изпълняват според правилата.
Моля ви за това, т.к. всичко това ще залегне в стратегията. Искам да поясня, че тази стратегия, освен че ще залегне в проекта с ФРГИ, представлява и основен документ за нас, който всички ще трябва да следваме наравно с правилата и устава ни. Затова и беше и е от особено значение, написаното в нея да обобщава мнението на всички.

# 280
  • София
  • Мнения: 12 284
  Защо не мога да намеря този документ за организационната структура и ролите на всеки? Може ли някой да го премести в папката - СНБМ - вътрешно-организационни и да каже как точно се казва. Отворих всякакви други документи. Извинявам се много. Мисля че съм го чела някого, но вече като гледам може и да се лъжа. Да вземем да направим и отделна папка с спешните и належащи неща които имат да се вършат или да се отговаря на нещо от всеки например. Или направо да ползваме тази - СНБМ - вътрешно-организационни. Защото иначе самата поща често се пълни с спам и всякакви разсейващи неща и трудно се намират важните документи.

# 281
  • Мнения: 4 181
Момичета, моля ви направете ми етикетите  Praynig

Мими , аз ще се оправям с картичките, защото няма време. След като няма как да измислим да се видим, трябва възможно най-бързо да се пуснат, за да стигнат до края на седмицата.

# 282
  • Мнения: 2 388
мими, пуснах в пощата тази ст-ра, която имам финално в моя компютър.

# 283
  • София
  • Мнения: 3 524
Моля ви като пишете, казвайте и дали ще можете да поемете и ангажиментите, които са ви разписани в организационата структура и съответно в правилата. За всяко звено в организационната структура има указани задачи, които трябва да се изпълняват според правилата.


Доли, хубаво че пак подсети- погледнах каквото Танчето е пратила и за себе си съм напълно съгласна- писана е Силвето или аз, което ме устройа не понеже Силвето си няма работа, а заради Коколино Peace Така че смятам че заедно по-бихме се справили, отклокото ако само аз координирам Rolling Eyes
Силве  Hug

# 284
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
НДСВ настоява за 220 лв. допълнително плащане за майка с близнаци:

http://today.actualno.com/news_139325.html

Общи условия

Активация на акаунт