най-нелепият грим

  • 3 819
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 865
А тия химическите червила от какъв зор бяха все зелени, какъв е пиниза?
Една бабка от блока имаше цяла колекция, все зелени, ама един път стане лилаво, друг път оранжвео, червено... Изненада-а-а

# 46
  • София
  • Мнения: 191
Като тийнейджър си очертавах устните с черен молив, ама мнооого извън контурите им, и майка ми ме питаше защо съм си нарисувала мустаци.

# 47
  • Мнения: 1 483
На вас случвало ли ви се е подобно нещо

Случвало се ми се е. Бях на 9 години и съм на лагер. Една вечер организирахме Вечер на таланта и се реши, че аз ще пея. Да, но нямам грим. А как да изляза на сцената негримирана. #Silly И проблемът се реши като се гримирах.... с флумастри. ooooh! С черния си направих очна линия, със зеления сенки, а устните оцветих смело в черено. Бях  неотразима Crazy.
rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo малиииииииииии,направо не мога да си го представя.

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За мен нелепи са силно очертани устни и очна линия тип лястовичка, в допълнение с ярък руж се получава чудесна матрьошка.

Точно това си помислих и аз. А съвсем на скоро видях една млада дама с очертани устни с черен молив и розово червило. Беше ужасно грозно просто. Спомняте ли си тази мода с тъмния молив на устата? Аз никога не съм си слагала.
А относно мои снимки, чак с нелеп грим нямам. Почти винаги съм с много нежен грим, ако изобщо го имам. Когато е по- тъмен , пак съм много внимателна и си се харесвам. Peace и преди и сега нагримирана.

# 49
  • Мнения: 154
най-нелепият грим видях тук - във форума  и веднъж на Ани Салич във вечерните новини - приличаше на изтерзана бар-дама след тежка нощ

# 50
  • София
  • Мнения: 3 160
Най-нелепи са ми оранжевеникаквите фондьотени, когато не са много добре разнесени е потресающо.
Аз...май не съм имала особени изцепки в това отношение, или поне не са документирани.

# 51
  • Мнения: 2 386
Хохох...от блекметълския ми период имам снимки с черни сенки за очи и много тъмнокафяво червило.. Гледам лошо и плаша наред!  Laughing

Спомням си като малка разни лелки с яркозелени сенки и розово червилце с лек мъх над горната устна..

# 52
  • Smallville
  • Мнения: 994
А, сетих се за Ида 171 май беше. В 8-ми клас като бях, беше супер актуално - яркоцикламено перлено. Ходехме като от калъп извадени с лилави джуки........ Joy
Ида 121....култово червило Crazyколко съм изхабила,ама бях модерна Flutter

# 53
  • Мнения: 1 483
най-нелепият грим видях тук - във форума  и веднъж на Ани Салич във вечерните новини - приличаше на изтерзана бар-дама след тежка нощ

Тя точно вчера беше със супер безумен грим #Crazy

# 54
  • Мнения: 4 111
Не харесвам сини сенки, също и бял молив за очи.  Sick
Такива само съм виждала на други дами. Със себе си не съм правила плашещи експерименти. Гримирам се доста семпло и рядко.

# 55
  • Мнения: 1 483
Даааа,бели молив е безумие.А вежди с черен молив и руса коса Sick Sick Sick

# 56
  • София
  • Мнения: 4 752


Спомням си като малка разни лелки с яркозелени сенки и розово червилце с лек мъх над горната устна..
Aз и сега от време на време засичам таккива  Rolling Eyes Явно цял живот така се гримират и дори не се замислят  ooooh!

# 57
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Иии, тъкмо и аз да пиша за белия молив, и сте ме изпреварили. Отвратително, а ако е съчетано с плътна, черна спирала, направо отврат!

А иначе за себе си - на абитуриентския бал на едно гадже, на което бях дама, се бях явила с ярко червени, неоформени нокти и червило в същия цвят, гнус, гнууус!

# 58
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
По едно време беше модерен броката за устни и очи.
Лично на мен не ми харесва, особено ако е върху сине сенки, ярки червила.
Друго което се чудя, защо някой възрастни жени боядисват косата си синя или лилава?  Thinking

# 59
  • Мнения: 1 483
Това с боядисването верно е много странно.Ние няма да правим така Naughty Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт