Режим на Пиер Дюкан - 49 част

  • 23 972
  • 612
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 640
Здравейте пак!  Hug
Аз докато си чакам гала вечерята да се изпече да взема да се отчета, но преди това:
Деатка, аз бях ти казала нещо за кръвната ти група, чвно моя познат прав е бил.  Thinking  Joy Joy Joy
Мама жожо, добре дошла и успех!   bouquet
Дези, благодаря!  Hug И аз приемам всички ви тук като истински приятели.  newsm51

А сега и отчета (за новодошлите да поясня, че съм в 3-та фаза и да не се водят по менюто ми):
Закуска - 1 безкофеиново капучино.
11 часа - 1/2 кисело мляко "Култура" с 2 с.л. овесени трици.
Обяд - пилешки дробчета и сърца с розмарин.
14 часа - 1 безкофеиново капучино и 1 ябълка.
16 часа - 2 домата с обезмаслено сирене.
Вечеря (след малко) - гала вечеря (няма да описвам подробно, макар че днес я споменах).
Вода - 2 л.
Физическо натоварване - 1 час каланетика.

Романтична и страстна нощ на всички! И сладки сънища по-късно!  Hug Heart Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 3 090
Сън, моята гала вечеря от яйца по панагюрски  се изпари  #Cussing out хапнах вафли с чаша вино, това ми предложиха на гостито Laughing

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Сън, моята гала вечеря от яйца по панагюрски  се изпари  #Cussing out хапнах вафли с чаша вино, това ми предложиха на гостито Laughing
Виното за питие към вафлите или вафлите за мезе на виното?  Wink Laughing hahaha

# 63
  • Мнения: 745
Момичета кажете може ли да се яде пушена риба???? Sad



Днес от Кауфланд си купих Ескузия и си е вкусничка, а с нея купих и на Маджаров диетичното сирене, а ма да ви кажа честно то си е като извара, само бе малко по вкусна.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 245
Кри,  Hug  мерси много! Утре ще ги прегледам...сега по обясними причини не мога  Wink
Ти си истински приятел!  Hug

Дези, мерси за постинга! Хареса ми определено!

Момичета, много ви обичам!  Heart Eyes

Иначе и аз бях на гала вечеря...половин овчарска салата и половин пица с риба тон...+ малко фереро рошер....т.е. 3 БАМБОНА....  Crazy и бяло вино де...за къде без него  bowuu

Пожелавам ви страхотна вечер!   bouquet

# 65
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Здравейте Дюканки. Радвам се , че слабеете. Аз от доста време задържам и като че ли взех да се уморявам от режима. Мисля си дали временно да не мина в 3 фаза, за да си почина. Надявам се да имам воля и сила след това да се върна отново  във 2 фаза.

Целувки на всички и лека нощ.

# 66
  • Мнения: 3 640
Кри, ти много режимна гала вечеря си си била подготвила  Simple Smile А аз се нахвърлих на лазаня.  Embarassed

Момичета кажете може ли да се яде пушена риба???? Sad
..............................
Ели, може, но по-добре недей.  Peace Ако си чела предната тема, си разбрала, че с такава риба си докарах алергия. И сега ще трябва да карам само на пиле.  Cry

# 67
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте Дюканки. Радвам се , че слабеете. Аз от доста време задържам и като че ли взех да се уморявам от режима. Мисля си дали временно да не мина в 3 фаза, за да си почина. Надявам се да имам воля и сила след това да се върна отново  във 2 фаза.

Целувки на всички и лека нощ.

Дид, малко килограми са ти останали! Затова сваляш толкова бавно! Спред мен мини за 1-2 седмици в 3та фаза и после пак на 2ра. Това помага...личен опит.  Hug

# 68
  • Мнения: 3 640
МишеHug И аз ще полея лазанята с 1 чаша бяло вино.  Crazy Да видим как ще ми се отрази, като не съм пила никакъв алкохол от повече от 2 месеца.  Laughing

# 69
  • Мнения: 3 971
Ехо варненки видяхте ли линка който ви показах хайде на коледния купон :bowuu:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242423.msg5628429;topicseen#new

# 70
  • София
  • Мнения: 1 783
Кри, аз карам при майка ми. Слагаме дечинките да спят и си пускаме филма на ДВД-то, т.е. велото е на средата на хола. Иначе е голяма скука. Пробвах преди с четене, но си развалям стойката и пада скоростта.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 245
Кри, ти много режимна гала вечеря си си била подготвила  Simple Smile А аз се нахвърлих на лазаня.  Embarassed

СънчеHug това си говорихме с една приятелка... остави ни само на пица и лазаня + талиатели, канелони и т.н. и няма да се оплакваме.
Наздраве!   Crazy

Сега Вещи ще наложи цензура!  hahaha #2gunfire #2gunfire

Момичета, от сега да кажа, е на 29 и 30.11. имам многооо важен изпит. Да тренирате стискане на палци, за да сте готови за тогава!  Joy hahaha Joy

# 72
  • Мнения: 153
Благодаря,че ме приехте в редиците на успешно слабеещите  bouquet
Я и аз да успея да се впиша в тази тема;)
Да се похваля, че още след първия ден съм -1 кг newsm44 newsm68
Цял ден съм много стриктна , но сега злоупотребявам с едно кисело мляко което е 2% Embarassed ,но едва ли е фатално;)

# 73
  • Варна
  • Мнения: 870
здравейте момичета newsm68 newsm68благодаря на ВЕЩИ за новата темичка newsm51аз вече съм добре.На килограми не мърдам но на сантименри елате ме вище newsm44 newsm44 newsm44 newsm44за утру съм си приготвила кремчето за закуска и обад,защото във момента нареждаме склада и броя като откачена чанти и протмонета и нямам време много за ядене.\\кажете какво друго да си приготвя което мога да ям на крак,въпреки че във офиса мога да седна спокойно да си хапна newsm12лека вечер момичета страшно много ми харесва при вас но нямам много възможност да ви чета и пиша.Желая на всички през тази седмица много килограмчета надолу newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Ели, мисля че по принцип е разрешена, но е ужасно солена. А това не е много на добре.

Общи условия

Активация на акаунт