Мнение за алтернативното лечение на Анета Ганчева - Природа ЕООД

  • 34 905
  • 193
  •   1
Отговори
# 165
Здравейте,
аз имах херпес зостер ,ако някой е имал това заболяване знае за какво става въпрос -голяма болка ,мехури ,въобще упорито нещо което може да продължи с месеци,та Ани ме отърва от това нещо точно за една седмица, без лекарства ,без мазила .Направете си сами извод лекува ли или не !Ани благодарна съм на съдбата ,че ме изпрати при теб!Който е излекуван от теб знае какво можеш!

# 166
Мотайки се из нета попаднах на нещо интересно. Ако искате да го прочетете натиснете линкчето: http://www.aneta-gancheva.com/press.php?id=126 . Ако не сте видяли таткото Даниел на този линк: http://vbox7.com/play:de10bd9d , то можете да чуете монолога от този линк: http://www.aneta-gancheva.com/patients.php?id=127 . Приятни занимания.

# 167
  • Мнения: 7
Цаци - информация направо от офиса на Ганчева. Неубедителни опити за изясняване на един публичен провал. Сега "лечителката" ще трябва да прави други филми с други донори, надявайки се, че няма да се обърнат срещу нея след година-две осъзнали, че са загубили ценно време в скъпи "сеанси".

# 168
Западна Дакота, не можеш ли да не ме бъркаш с тролея. Седя си в един от собствените офиси и се гъделичкам с такива като тебе. Не разбрали че твоя герой Даниел не издържа теста и се изложи тотално с "монолога си". За това релаксирай с великолепната Сюзан Бойл(четох днес във някакъв вестник че вече 50 милиона са гледали клипа и в Ютубето). Между впрочем това ме подсеща да ти кажа че вече над 90 гледания има на твоя любим клип с Даниел. Онзи ден ти беше едва 47-ми. А бе казах ти аз, цифрата ще мине 150, слушай батко си.
И когато ти омръзне Сюзан Бойл мини на пет годишната Мадисън с нейното Ай Уил Сървайв(ти можеш да си го преведеш). Ако случайно си загубил линковете, драсни два реда, моментателно ще ти ги рифрешна. За тебе винаги.

# 169
Вижте филма "Дар от природата"

http://www.aneta-gancheva.com/patients.php?id=128

Оставям на Вас да си направите изводите.

# 170
Лекари отмъкват последните пари на умиращ от рак! коментари/522 април 2009, 16:51Скандал
Георги Андонов
изпрати на приятел   Мария Танчева със сълзи на очи разлиства стария семеен албум. Броих на ръка 1116 лв., за които не получих никаква разписка, твърди опечалената вдовица Мария Танчева Толкова жестоко, че чак абсурдно звучи историята на бившата акушерка от кърджалийското село Фотиново Мария Танчева. “Мъката и обидата ме душат отвътре, сълзите напират. Раната в душата ми все още не е зараснала, но ще намеря сили да ви разкажа всичко”, проплаква по телефона женски глас с приятен тембър...
 
Репортерът на “Доктор” хваща първия автобус за родопското селце, за да узнае истината. А тя е стряскаща, шокираща, трудна за възприемане - лекари от столичната болница “Царица Йоанна” най-безцеремонно прибират крупна сума както от близките на свой пациент, така и от самия пътник към оня свят.

Вече осем месеца леля Мария е в черно. Жената, дала живот на хиляди новородени, днес се терзае, че не е успяла да спаси любимия си, с когото са били неразделни близо половин век. На 18 август 2008 г. съпругът й умира в страшни мъки от рак на стомаха с метастази, поразили целия му организъм. Тя ни разказа както за тях, така и за метастазите, разяждащи здравната ни система и морала на някои лекари...
--------------------------------------------------------------------------------

- Преди да стигнем до фаталната развръзка, разкажи нещо повече за себе си, за семейството си?
- Мъжът ми, Ясат Хадживейсалов, беше забележителен човек. Раздаваше се по 24 часа в денонощието на хората. Всичко му идеше отръки. Грижовен и отговорен за децата си баща. При смяната на имената се прекръсти на Георги Панов Аспарухов. Наричаха го Гунди. Няма къща в района, която да не е пипната от неговата яка ръка. Помагаше и на англичаните, които се заселиха във Фотиново. Не знаеше що е това умора. Едната ни дъщеря замина уж за малко в Англия, но там е вече от седем години. С другата се случи нещастие - мъжът й почина. Та Ясат бъхташе още повече, за да осигури бъдеще на внучето-сираче. Нямаше време за себе си. Преуморяваше се, но това му доставяше удоволствие. Постепенно обаче взе да отслабва, загуби и апетита си.

- Преди това боледувал ли е от нещо?
- Имаше язва. Преди 10-12 години получи кръвоизлив, но нямаше сериозни оплаквания. Постъпи в болница, изпишат го. Но изведнъж започна да гасне пред очите ми. Разбра, че силите го напускат. Престана и да се храни. Искаше само леденостудена вода от фризера, айрян и сладолед.
Отишъл да се изследва в Кърджали, без да знам. Направили му гастроентероскопия.

Право в очите му казали, че има рак на стомаха

Прибра се у дома, не сподели нищо. След ден-два ми казва, че заминава по работа в София, но целта му била друга.

- Каква по-точно?
- Ами отишъл при проф.


Визев, наш много добър познат, родом от съседното село Чорбаджийско. Показал му резултатите от изследванията си, но го забаламосал, че са на негов приятел. Професорът ги видял и тъжно отронил: “Много съжалявам! Твоят приятел има най-много още един месец живот. С нищо не може да му се помогне!”. Това го разбрах след смъртта му...

- При подобна убийствена констатация всеки един нормален човек би полудял. Как реагира Ясат-Гунди?
- Най-нормално! Прибра се на село, отново не сподели нищо с нас. Реши да отиде на санаториум в Банкя. Зарадвахме се, понеже отдавна не беше си почивал. С дъщерите го посъветвахме да остане там поне два-три месеца. Замина. Най-редовно се чувахме по телефона. Успокоява ни, че всичко е наред, че се храни най-редовно. След 10-12 дни обаче наш близък вижда Ясат по халат в...”Коремна хирургия” на болница “Царица Йоанна”.

- Как така изведнъж се оказва пациент на една от най-реномираните столични клиники? Та нали е отседнал в Банкя?
- Обяснявам си го с неговата деликатност - не е искал да ни занимава с проблемите си. С направление от Кърджали отпрашил директно за пловдивската онкоболница. Там, под претекст, че нямат необходимата апаратура - видели са, че ракът е нанесъл поражения из целия му организъм, го препращат в бившия ИСУЛ.

- Как се развиха по-нататък нещата?
- Заминахме веднага с дъщерите. Не можем да го познаем. Отслабнал, едва говори, стопил се наполовина... Но все още не беше загубил духа си. Преди да легне под ножа, ни каза, че д-р Колев, един от хирурзите, му заръчал, че трябва да му дадем 1360 лв. за някакъв апарат. След операцията мъжът ми “пее” друга песен - че д-р Първанов, другият спец в “Коремна хирургия”, наредил сумата, но вече 1116 лв., да му бъде предадена лично на него.

- Не се ли усъмни, че нещо те разиграват? Та това е елитна клиника, с екип счетоводители и прочее финансисти? Откъде-накъде лекари, призвани да спасяват човешки живот, ще те занимават веднъж с една сума, после с друга?
- Ни най-малко!!! В такъв момент е нормално човек да позагуби здравия си разум. На втория ден след операцията д-р Първанов, оперирал мъжа ми, ни очаква с дъщерята в кабинета си.

Прибра най-спокойно парите

Каза ни, че са били за някакъв съшивател - отдалече ни показа една тръбичка и набързо я прибра в чекмеджето си.

- Даде ли ви някаква разписка? Не спомена ли нещо от сорта, че сумата отива като “дарение” - официалният “рекет” за много от столичните клиники?
- Не получих абсолютно никакъв документ! Д-р Първанов ми обясни още, че съпругът ми имал и голям белодробен дефицит, та трябвало да купя поне два-три флакона за преливане. Единият струвал 115 лв. Купих пет, оставих ги край болничното легло на мъжа ми. Колко са използвали от тях, един Господ знае...

- След финансовата “инжекция” и оперативния скалпел мъжът ти започна ли да се възстановява?
- Напротив! Нито можеше да стане, нито да седне. Гаснеше с часове... На осмия ден дъщеря ми не се сдържа и изкрещя в лицето на д-р Първанов: “Какво става с баща ми, докторе?! Та той си отива! По-зле е отпреди. Станал е кожа и кости...”

- Как реагира д-р Първанов?
- Нямам думи: “О-о-о, та бащи ви неочаквано бързо се възстановява... Махнахме му далака. Изрязахме му стомаха, сложихме му изкуствен. Та той ще живее поне още пет години! Ще стане, ще ходи, отново всичко ще яде. Възстановява се страшно бързо!”

- Повярва ли му?
- Отначало - да! С дъщерите ми изпаднахме в луда еуфория. Казаха, че го изписват на десетия ден. Прибрах се, за да приготвя стаята му. Докараха го на 15 август с носилка. Край! Какво е било това бързо възстановяване?! Значи, те са го поддържали 10 дни на системи, колкото да не умре.

Толкова “дълга” е била клиничната му пътека...

Моя близка от Пловдив ми разказа, че и нейният съпруг със същата диагноза, поставена от д-р Чапкънов, лежал цели 40 дни в болницата. Вземал е същите лекарства, без да искат от близките му дори и стотинка. А ние платихме скъпо и прескъпо...

Думите на д-р Първанов не се потвърдиха. Още в първите часове мъжът ми съвсем рухна. Извикахме личния му лекар. Той прецени, че е много зле със сърцето, че кръвното му е паднало 80/50. Посъветва ни веднага до го откараме в кърджалийската болница.

Ясат ме молеше с поглед да си остане у дома. Предчувствал е, че вече си отива /насълзява се/... В клиниката състоянието му се влоши. Лекарите ни казаха, че е излишно повече да го държат. Прибрахме си го. На 18 август в 3 часа призори издъхна. А толкова много неща искаше да ми каже...

- Осем месеца след смъртта на любимия човек навярно все още те терзаят много въпроси?!
- Стигнах до извода, че част от българските лекари нямат съвест. Мъчно ми е да говоря така, защото и аз съм здравен служител, но фактите са такива, каквито са. Д-р Първанов ме гледаше право в очите и най-безочливо ме лъжеше. Защо този лекар се изгаври с мен, след като и диагнозата му, и прогнозата са му били напълно ясни?!

Не стига това, ами веднага след операцията съпругът ми е извадил от джоба си последните си 200 лв. и той ги е прибрал... След като прекрасно знае, че този човек ще живее само още няколко дни...

Кърджали,
едно интервю на Георги АНДОНОВ

# 171
Щом ще говорим за "кадърните" лекари вижте моя сайт на:  http://popivanova.hit.bg/ . Ако проявявате по голям интерес към мен можете да прочете и описаното в моята книга на: http://popivanova.hit.bg/BBGP.DOC

# 172
Ай,голямо затишие.Май всяко чудо за 3 дни. newsm78

# 173
Отворете един от любимите сайтове на "Господари на ефира" и вижте този линк:

http://www.clip4e.com/play_monologyt_na_daniel.htm

# 174
Това също можете да видите на любимия сайт на "Господарите..." . Ето линка: http://www.clip4e.com/play_aneta_gantcheva_i_monologyt_na_daniel.htm

# 175
# 176
# 177
# 178
  • Мнения: 21
Който използва нещастието на хората за да забогатява е измамник и шарлатанин! Интересно ми е дали Природата е преценила че 20 лева на ден е таксата, която трябва госпожата да иска. Освен че е навсякъде, въпросната Природа, явно е и много добър финансист и разбира от бизнес.
Вижте този репортаж на Карбовски и сами преценете какви са лечителските способности на тази жена.

http://www.youtube.com/watch?v=AdZJI7fxhWw&feature=related

Много и знае устата, но дотам! Не само, че не е помогнала и е взела парите на горкия човек, ами и му е навредила понеже го е накарала да не си взима лекарствата! Като не помагате, госпожо Ганчева, поне не пречете на конвенционалната медицина да си върши работата!
Жалката истина е, че в държави като България, където медицината е на много лошо ниво, се създават условия за разцвета на такива врачки, лечителки и не знам си още какви.

# 179
А бе как разбрахте че тоя е бил при  тая жена.  Пари париииии............Те са навсекъде. За мене изглежда супер за един умиращ човек.
 Карбовски тоя път се изложи много.

Общи условия

Активация на акаунт