В какъв свят живеем?!

  • 5 267
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 100
Аз ли не съм разбрала правилно... Биологичният баща на детето е дядо му?  #Crazy
Най-добре спечели доверието на бабата и провери нещата лично.
Дотогава само догадки можем да правим?

# 121
  • Мнения: 4 195
Алиса няма спор, коменираме, всеки изказва мнение, не винаги помоща е искана, не винаги е нужна, не винаги е приета като помощ а като подеяние, коменитираме как много деца страдат от средата в която живеят, но че не е най - добрия вариант маханаето им от тази среда, коментираме липсата на всякаква заинтересованост от страна на социалните служби, коменитраме живота, който понякога не щади децата, най - вече тях........не виждам някой с някого да спори и да му "размахва" пръст в муцуната тип - Не си прав Peace Peace
и защо всеобщото мнение е, че се помага, само ако се пише във форума или ако се даде по телевизията. Много хора са се обърнали и са видяли до себе си някой, нуждащ се от помощ, трябва ли да го спомене в темата - не мисля Peace

# 122
  • Мнения: 1 002
Аз ли не съм разбрала правилно... Биологичният баща на детето е дядо му?  #Crazy
Най-добре спечели доверието на бабата и провери нещата лично.
Дотогава само догадки можем да правим?
дядото е вписан като баща , това не значи , че е той ,
просто това се прави , когато бащата е неизвестен , за да има някакво мъжко име в акта за раждане ...

# 123
  • Мнения: 2 032
Да, права си, това не е спор.
Да се разпръсват интернет- клюки за "ужасно кръвосмешение"; опулени очи кой бил вписан в акта за раждане на едно дете (откъде пък го видяхте този акт?) и да се изказва мнение, базирано на свободен преразказ по картинка, всъщност е нещо друго.

Stasikami, да разпростравяваш подобна лична информация, може да е незаконно. Също и (ако вземем написаното от теб за истина) ако някой от социалните служби, ти е казал тези неща. Какво всъщност целиш? Историята ти опрелено изтрещя доста настрани от панаталона за детето.

Децата трябват да са защитени и точно такива "доброжелатели", дето раздуват клюки за детето.

# 124
  • Мнения: 25 642
Ето от тук. Но ако можех, бих се мушнала и под юргана.


Мушни се, щом те влече...  Rolling Eyes
Иначе бащинство се установява чрез съда, а не чрез приказките на социални служителки-клюкарки.

# 125
  • Мнения: 1 942
Хич и не съм чела коментарите и ако се повтарям се извинявам.

Я кажи колко е високо детето, кой клас е и дали е слабичко или по-едричко и да видим дали няма да намерим хубави дрешки като за него и малко пособия и играчки. Толкова дрешки сме събрали и за него ще се намерят.  Hug За да запазиш гордостта на бабата можеш да и кажеш, че братовчедка ти има момиченце и скоро се чудела на кого да даде омалелите дрешки. А ти си се сетила за тях. Не да ги обидиш, ами да помогнеш на братовчедка си!  Peace

# 126
  • Мнения: 1 100
Аз ли не съм разбрала правилно... Биологичният баща на детето е дядо му?  #Crazy
Най-добре спечели доверието на бабата и провери нещата лично.
Дотогава само догадки можем да правим?
дядото е вписан като баща , това не значи , че е той ,
просто това се прави , когато бащата е неизвестен , за да има някакво мъжко име в акта за раждане ...


Оо, така определено е по-добре.  Grinning

# 127
  • Мнения: 26
Нещо хич не ми харесва какви коментари се правят  тук.Дори някои хора взеха да си съчиняват.Чета нещо и за акта за раждане. ooooh!
Много моля модератора да заключи темата. Praynig
И вече никой от вас да не изказва мнение каквото и да било.
Някои почти ме осъдиха. Sick
Дано модератора да прочете това тук и да спре темата.Не знам как иначе да стане.Съвсем друго целях с тази статия-Да се замислим всички че понякога се оплакваме за глупости.После исках да информирам всички, които искат да помогнат,при какви хора ще отиде помощта им ,за да няма спекулации после.
А то накрая излезе,че търся сензация и съм клюкарка.
Само ако знаех какво ще стане никога нямаше да пиша. Close

# 128
  • Мнения: 359
stasikami, не се обиждай хоря всякакви, а и в днешно време виждаш че всеки подхожда със съмнение. Моля те и аз за някакви координати да изпратя някои нещица на детенцето, имам много плюшени играчки, които така си стоят и някои дрешки. Пиши ми на лични адрес да ти ги изпратя! Наистина много тъжно!!!!!!!

# 129
  • Мнения: 359
Имам и една страхотна раничка която се чудех на кого мога да подаря! Нека зарадваме детенцето!

# 130
  • Мнения: 1 002
Нещо хич не ми харесва какви коментари се правят  тук.Дори някои хора взеха да си съчиняват.Чета нещо и за акта за раждане. ooooh!
Много моля модератора да заключи темата. Praynig
И вече никой от вас да не изказва мнение каквото и да било.
Някои почти ме осъдиха. Sick
не се обиждай , тук си има едно цяло ято бели птици , дето летят из въздуха( форума )  неуморно и са компетентни по всички въпроси ...
не заключвай темата , напиши за детето повече ...

# 131
  • Мнения: 3 861
и тази тема ли опорочихте???

нямам думи... Sick

# 132
  • Мнения: 4 195
stasikami не заключвай темата, коментарите просто подминавай, винаги ще се намери някой да ти избоде очите. И темата и желанието ти да помогнеш са много хубави и не спирай, само защото някой не може да надрастне себе си Peace

# 133
  • Мнения: 1 072
Моля, stasikami, изчисти си кутията за ЛС, че да мога да си наместя мойто.

Общи условия

Активация на акаунт