АПРИЛско бебче рита вече,и напомня че АПРИЛ не е така далече !!!

  • 8 656
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 354
Здрасти viki444 welcome Добре дошла при нас. Ако искаш напиши си термина, години, град - малко повече информация за теб Simple Smile

# 301
Аз съм от Сливен,на 27 год.съм.Термина ми е на 22 април.А дали има други мами от сливен тук?

# 302
  • Мнения: 319
Момичета аз след малко ще водя бебо на мач Mr. Green Нали ще е момченце и баща му от съвсем малък иска да го запали по футбола Laughing Времето тук е хубаво-слънчево.........много целувки по коремчетата от мен ,приятна среща на софиянки...............до по-късно Joy

# 303
  • варна
  • Мнения: 147
Вики,добре дошла welcome

# 304
  • Мнения: 410
вики-добре дошла  bouquet Joy

# 305
  • Бургас
  • Мнения: 328
Здравейте всички!
Ще приемете ли в отбора една бъдеща априлска мама?  Simple Smile Казвам се Милена, на 31 години съм, от Бургас. Терминът ми е определен за 29.04.
Ще ми бъде приятно да се присъединя към вас!   bouquet

# 306
  • Мнения: 116
 Здравейте пак от мен!
 Терминът ми е за 06. април.От Сандански съм и съм на 27 години.Преди две седмици ми казаха, че бебо ще бъде момче, за радост на таткото, който още от сега избира екипи и ме води на мачове. Аз лично не искам да се настройвам за пола, за да не бъда разочарована накрая.Както  и да е. В понеделник /на 03.12/ ще ходя при друг д-р, пак ще ме гледа и ще ви споделя дали има съвпадение.
 А сега имам едно въпросче.
 Има ли връзка зрението с бременността, а именно има ли случеи да се наруши зрението по време и заради бременноста?   Rolling Eyes  Защото от месец ми е някак примежено пред очите и си мислих, 4е е от банките които ми слагаха /бях в болница за повръщане и температура/ .Но от вчера следобяд съм със страшно главоболие  doh  и трудно "хвърлям" до екрана на компа.
 Благодаря ви предварително момичета.Успех и леко бременеене на всички

# 307
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Вече има нова тема

# 308
  • Мнения: 354
Добре дошла, скъпа мамо! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт