Една реална история - развитието предстои

  • 12 395
  • 248
  •   1
Отговори
# 240
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Хайдеее, леееееко по-кротичко!  Hug
Деси-Лимонката, внимавай говориш на модератор!

и защо? какво написа чак такова обидно че а я заплашваш?
я малко се осъзнайте .....

# 241
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
я прочетете правомощията на модераторите моля
и престанете да обиждате пишещите тук и да ги делите на самотни и такива дето какво дирят във ВАШИЯ подфорум

Годзила спомни си как реагираха спрямо теб когато те избраха - като не познаваме някого лесно ни е да го класифицираме
вие не може да знаете адли имаме причина да дирим  нещо тук или не - затова хайде да не се делим на отбори по заслуги, щото поне в този подфорум и да имаш заслуги - не вярвам да се дава медал, освен много трудности и отговорности, а тях всички ги носим

айде по-мирно и кротко

# 242
  • Мнения: X
И аз да кажа, макар и леко не по темата.
Модераторките ни са страхотни и това само идва да покаже, че не случайно са станали такива. Смея да приказвам щото лично се познавам достатъчно добре с тях.
Така че ние си ги обичаме и ще си застанем зад тях... дори и да не сме винаги съгласни.  Peace

# 243
  • Мнения: 1 615
Lady, мила, ако обърнеш внимание, не се и включвам, но това, което чета, след 10-12 страници, изглежда доста грозно вече, не мислиш ли? За тона говоря. И написах, че е добре да се престане по-скоро в твоя защита, но щом ТЕБ те кефи подобна размяна на любезности, за мен е ОК - аз мога да спра да чета по всяко време.

# 244
  • Мнения: X
Наде.
НЕ съм изневерявала, не съм била в тройки, не крада не лъжа и бла бла... а на всичко отгоре си гледам детето и му изплащам жилището дето ще е негово после, няма да е мое я.. както и да е това де.
Ма тиквен медал не съм получила. Няма и да получа. И мен ме сметоха преди няколко седмици в една тема.. че съм била лигава ужким.
Иначе не изневерявам аз. Ама пак няма угодия. Ако ме разбираш.
Та незнам може би е крайно време да почна - викам ще се поуча от авторката аз, явно тя е по-умната от двете ни.  Thinking

# 245
  • Мнения: X
Стън, според мен напоследък твярде многто се стараеш да "разбираш" нещата и да ги "приемаш"
човек има морални ценности - и докато се опитваме да бъдем "толерантни" към всеки и всяка негова постъпка щото видиш ли нещата не са черно-бели...
къде ще иде света според вас ако няма ценности? дай да приемем че всеки има право да прави квото си иска?
ами да
точно
право в десетката
в това сме се превърнали Наде
волю или неволю
забременях от съпруга си в брак. бях в брак със съпруга си и забременях от него.
той си направи каквото си поиска.
толкоз. щом човек има право да не си погледне детето, всички ние имаме право на всичко

# 246
  • Мнения: 2 274


Годзила спомни си как реагираха спрямо теб когато те избраха - като не познаваме някого лесно ни е да го класифицираме

Попитах те на лични, какво имаш предвид...Аз намерих темата, да ти я пратя ли...или ме бъркаш с някого???

# 247
  • Мнения: 1 559
Стън, според мен напоследък твярде многто се стараеш да "разбираш" нещата и да ги "приемаш"
човек има морални ценности - и докато се опитваме да бъдем "толерантни" към всеки и всяка негова постъпка щото видиш ли нещата не са черно-бели...
къде ще иде света според вас ако няма ценности? дай да приемем че всеки има право да прави квото си иска?

и моля спрете да ОБИЖДАТЕ жени, които не са разведени - кво дирят тук???????????? ми дирят нещо щом ас влезнали, аз никога не питам някоя майка дали й е болно детето и кво дири в подфорума за деца с увреждания!
пък да ви кажа моите приятели от подфорума за родители изгубили най-скъпото си никога не са си позвоилли ад ме питат кво диря там......
айде пренесете своето разбиране към всички а не да оправдаваме всяка жена за постъпките й само щото е останала сама - много съжалявам, че някои остават сами, но има и такива дето си го заслужават!
това че вие сте самотни майки не прави всицчки самотни майки като вас....не съдете спрямо себе си защото изкривявате нещатат
това последното го казвам оот личен опит - последния път на лични с Джали - аз прескочих границите щото не можах да надмогна своето ниво на измамена жена! беше грозно от моя страна да изкривявам целия свят през този мой мироглед и само видях колко малко съм успяла да се възстанова след случая
вие правите същото - щото сте самотни - айде всички самотни са добри и като вас.....
пък ние само щото сме с мъже сме втора ръка и кво ли дирим тук при вас.......

Не мога да не вметна,че заставам зад всеки твой пост Peace.Ти изразяваш моето мнение по дипломатичен начин..аз не мога,затова и спрях Sick...а и доста от тук ме мразят от дъното на душата си,затова че съм щастлива явно newsm78..както и да е,да не почвам пак... Wink Sunglasses
Благодаря ти   bouquet

# 248
  • Мнения: 2 274
Хайде стига толкова!

Общи условия

Активация на акаунт