ba6tata e british citizen a deteto e rodeno v balgaria

  • 5 520
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 421
miravmbd,takmo prevedoh na moiat priatel kakvo si mi napisala toi ti blagodari ,a parvata reakcia mu bese"that is nice!"  Grinning

# 76
  • Манчестър
  • Мнения: 2 485
Вики, то бебето сигурно ще спи през по - голяма част от пътя. Докато са малки е лесно. Но похвала на "момъка", както Аве се изрази, че се е навил да пътува с кола до Англия.  Heart Eyes

ПС, имаше статистика някъде навремето, че процента на катастрофирали самолети е нещо смешно минимално в сравнение с тези на всички останали транспортно превозни средства. Демек - със самолет е най - безопасно да се пътува. Или гравитацията е проблем при теб?

Аз си спомням, че като легализирах (вече не си спомням какво - брачното най- вероятно) сама си чаках на опашката между всички онези ми ти агенти и чакането не беше кошмарно- в рамките на два часа. Но и сезона беше летен де.

Мдааа,точно така...зет ми е самолетен техник и тои казва същото. Вероятността да катастрофира самолет е много по малка отколкото ако пътуваш с кола. Аз също си мислех,че имам фобия от летене......ама зора е първия път .....сега ела да ме видиш,качвам се и слизам взе едно ползвам такси всеки ден....няма нищо страшно.
За пътуването с кола и дете - не виждам някакъв проблем , те бащите по се стряскат от тази идея. И на мен ми отне време да убедя мъжа ми да пътуваме с колата това лято ,но като разбра,че трябва да платим повече от 1000 лири за билети се съгласи много набързо. Моя син беше на 2 г и 2 м и се представи учудващо добре и в двете посоки....
Мъжа ми се шашкаше наи-вече заради климатика, да не би да настинел....ама нищо не му стана.....
Гледаите да минете през Сърбия

# 77
  • Мнения: 1 363
Аве,Изиджет са пуснали  летните полет и цените са доста атрактивни. Бих се преборила с фобията си за тая цена Wink

Вики, какво направи и докъде стигна с акта?

# 78
  • Мнения: 421
Аве,Изиджет са пуснали  летните полет и цените са доста атрактивни. Бих се преборила с фобията си за тая цена Wink

Вики, какво направи и докъде стигна с акта?
[/quot
ah ti maitapis se a?
akta 6te e gotov do dva dni i vsicko mi izleze 45lv hm nikak ne e evtino

# 79
  • Мнения: 421
здравейте мацки! Забелязвате ли вече пиша на кирилица урааааааааааааааа
исках да ви помоля нещо извън темата ,интересува ме дали в лондон се намира ам на нан ha nestle ,малкия се храни с такова мляко и  да знам дали да го мъкна с мен ако няма такова. е ако не ви затруднявам хварлвтв по едно око тук и tam

Общи условия

Активация на акаунт