ba6tata e british citizen a deteto e rodeno v balgaria

  • 5 530
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 421
momicheta na koi pojelavate leko rajdane ? ako e za men,az rodih predi 4 meseca Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 363
Пожелавам леко раждане на всеки, който очаква да роди в тези святи дни Flutter

   bouquet

# 62
  • Мнения: 421
miravmbd ne te poznavam no opredeleno mislia ,che si mnogo gotin chovek,i ne me pitai otkade si vadia tezi izvodi - nemoga da ti otgovoria,prosto go chuvstvam.i az se prisaediniavam kam pojelanieto   bouquet

# 63
  • Мнения: 1 363
 Embarassed Embarassed Embarassed

Наистина съм, за тези които са мои тип Grinning  Wink

Весело посрещане утре

  bouquet  bouquet   bouquet

# 64
  • Манчестър
  • Мнения: 2 490
Това,което намерих  според мен отговаря на твоя случаи. Формата е която Нана ти каза - MN1.....


Illegitimate children Section 3 (1) application


Children born illegitimately to a British citizen father on or after 1 July 2006 may derive
citizenship from him (as well as from the mother if she is also a British citizen) and will be a
British citizen from birth automatically provided there is satisfactory evidence of paternity.

How we decide a child’s paternity

Where the mother was not married at the time of a child’s birth and no provision is made through
surrogacy arrangements as to the identity of the father, the “father” will be any person who is
shown to be such by either:

a. a birth certificate, issued within 1 year of the birth, naming the child’s father, Or
b. any other evidence, such as DNA test reports and court orders, the Home Secretary
considers to be relevant to the issue of paternity and to constitute sufficient proof.

Да не забравиш БГ акт за раждане да го преведеш и му сложат апостил във Външно Министерство.

# 65
  • Мнения: 1 363
Аве,
винаги съм ти се възхищавала за времето, което отделяш да намериш цитати и отговори.
Не само тук Simple Smile
Аз напримерно couldn't be bovvered Wink Grinning

# 66
  • Мнения: 421
Ave mnogo ti blagodaria   bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 535
Момичета  Hug Пожелавам ви весело посрещане на Новата Година!

Ave,наистина си страхотна  Hug винаги се включваш с полезно инфо  Peace

# 68
  • Мнения: 395
Момичета мерси за пожеланията  Wink Ние ще си имаме щерка след 1 месец , а баткото става на 2год на 25/01, та после ще им мислим гражданството и на двамата  Party  Желая на всички от сърце да не се отървете от здраве през Новата година и всичко друго , което си пожелаете за вас и вашите семейства!!!!!

# 69
  • Мнения: 421
Zdraveite momicheta!chestita vi 2008! mnogo zdrave i 6tastie na vsichki vas.a sega barzo kam vaprosa ..biahte spomenali ,che s legalizirania akt za rajdane na deteto i s bg pasport ,tam na miasto v anglia 6te mu izvadia po-lesno british pasport.pone taka gi razbrah az ne6tata.e da obache priateliat mi takmo se vra6ta ot posolstvoto i sa mu otkazali da legalizirat akta za rajdane kazvaite kakvo da pravia ,che veche zapochvam da ludvam plsssssssssssssssssssssssssssss.kade da go legaliziram tozi akt.,a mejdu drugoto zapochnan i dokumentite po vadenento na bg pasport.izvenete ,che nemoga da si podredia mislite ,no sam obarkana. Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 1 363
Viks, отдавна не съм легализирала, но по мое време в София се легализираше на бул Евлоги Георгиев(май беше). Там се легализират всички български документи, но първо ще трябва да го преведете.

А доколкото знам, Английското посолство няма силата да легализира български документи,

Успокой се.  Peace

# 71
  • Мнения: 421
miravmbd o6te utre otivam da proveria Peace

# 72
  • Манчестър
  • Мнения: 2 490
miravmbd o6te utre otivam da proveria Peace


Отиваш във фирма за преводачески услуги....викат им заклети преводачи,ама такова животно по принцип няма. Попитаи ги дали ще ти заверят превода в Министерсво на Външните работи(ще те чарджат допълнително,но е по удобно,защото подобните фирми си имат хора и оправят документите бързо,докато ти ако отидеш сама не се знае колко ще чакаш ,а и няма да е за един ден..това е по легализацията. на момъка правилно са му казали в ембасито,това е БГ документ и няма отношение към тях.

# 73
  • Мнения: 421
Ave kakto vinagi super otgovor  bouquet blagodaria! utre pak 6te pisa, lele do kraia na ianuari triabva da sam svarsila s vsichko.a i da vi se oplacha/malko se otkloniavam ot temata/ nemojah da si preodoleia fobiata ot letene i 6te patuvame s kola .da da znam mislite me za luda nali?s tova malko bebe .ne vi vinia  Cry
pusnala sam i tema "fobia ot letene sas samolet" ako iskate vlezte

# 74
  • Мнения: 1 363
Вики, то бебето сигурно ще спи през по - голяма част от пътя. Докато са малки е лесно. Но похвала на "момъка", както Аве се изрази, че се е навил да пътува с кола до Англия.  Heart Eyes

ПС, имаше статистика някъде навремето, че процента на катастрофирали самолети е нещо смешно минимално в сравнение с тези на всички останали транспортно превозни средства. Демек - със самолет е най - безопасно да се пътува. Или гравитацията е проблем при теб?

Аз си спомням, че като легализирах (вече не си спомням какво - брачното най- вероятно) сама си чаках на опашката между всички онези ми ти агенти и чакането не беше кошмарно- в рамките на два часа. Но и сезона беше летен де.

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 23:05 от miravmbd

Общи условия

Активация на акаунт