Писмо от Дядо Коледа?

  • 12 067
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
във Google пишиш Дядо Коледа и излизат адреса, невероятни картички които можете да изпратите на приятели песни приказки игри всичко е весело и много красиво santa2

# 16
  • Мнения: 400
Съжалявам, нещо не се справих.Копирам я:

Преди 3 години нямах компютър в къщи и въобще не знаех за електронния адрес на Дядо Коледа. Написахме писмо с дъщеря ми /тя тогава беше на 2г./ до Дядо Коледа, сложихме го в плик и аз надписах плика на майтап, ей така да има нещо на получател. За адрес писах нещо съвсем свободно-До Лапландия, Снежната планина, Дядо Коледа. На подател попълних нашия адрес. Разходихме се в един студен зимен ден и заедно с Йоана пуснахме писмото в голямата жълта пощенска кутия отпред пред Пощата, която е близо до нас. Така всичко изглеждаше за дъщеря ми съвсем истинско! Аз си помислих, че като съберат писмата ще го изхвърлят нашето-то е без марка и е до Дядо Коледа  , но важно е, че всичко за детенцето беше доста вълнуващо! А и на мен ми беше интересно. С това приключихме, аз забравих за пощата и си чакахме Коледата.
Но знаете ли, случи се . . . чудо.
На 20.12.2004г. си отварям пощенската кутия и от нея заедно с рекламните съобщения и листчета изпадна и едно писмо. Беше ПИСМО ОТ ДЯДО КОЛЕДА. Беше с адреса на Български Пощи, започваше с Мило дете, Дядо Коледа казваше че е слушала и се надява да слуша, отправяше пожелания за добри дни и благоденствие. Беше много мило, изпъстрено с еленчета и някакви елхички. Четохме го заедно, препрочитахме го пред всички познати и приятели, писмото се получи в навечерието на Коледа и то беше най-вълнуващият подарък.
Не знам за малката ми дъщеря-тя просто вярваше в Дядо Коледа и сигурно не се е учудила от нищо, но аз тогава повярвах в чудесата и в Добрия Старец. Има го нали?
Какво толкова Ви се струва, че крием от децата си?
Какво толкова има да им казваме?
Не ги лъжете за нищо, просто им разкажете по една вълшебна история и така тя . . . МАГИЯТА ще продължи да живее и в техните сърца, и после на децата им. Така те ще станат по-добри!
 
Дано не съм отегчила някой с това повторение. Rolling Eyes


Точно по същия начин се случи и при нас. Написах пълния адрес на подател, а за получател само до Дядо Коледа. След около 2 седмици получихме много красив плик с красиво изписано името на детето ми и вътре писмо върху обрисуван лист. Довечера ще направя опит да покажа снимки... . Голяма радост беше и за сина ми и за мен...

ПП: Между другото по телевизията миналата година една госпожа от БТК каза, че ще пращат отговор до всяко дете, което е изпратило писмо с обратен адрес.

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
От аз-детето кога отговарят?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Страхотно!Мойта е луда на тема Дядо Коледа в момента Peace

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние миналата година изпратихме писмото до дядо Коледа на адреса:
www.az-deteto.com. Получихме й отговор от Дядо Коледа и неговите помощници - джуджетата. Беше мн. вълнуващо за детето!


А отговора, който получихте, по пощата ли беше? Или на мейла?
Аз искам да е нещо по пощата.

# 20
  • Мнения: 14 133
Пумпелина е център за работа с деца не е задължително да пишете на Нина. Просто изпратете на този адрес: e-mail: pumpelina@speednet.bg информация за детето и ще получите писмото.

Аз писах. По пощата ли ще му пратят писмо, истинско в плик.  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 014
Благодаря за идеите. Аз също искам да е писмо по пощата, а не имейл. Освен това държа да е на български език. И аз бях чула миналата година за БТК, но си мислех, че е нещо като рекламна кампания и едва ли ще пратят на всяко дете. Дано тази година да продължат традицията, че да се възползваме и ние.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 610
А и аз да попитам това писмо което го пращате по пощата с адрес "Дядо Коледа",кой отговаря на него БТК или... newsm78 и трябва ли да се пише нещо друго?Че ми стана интересно,до сега не ми е хрумвала такава идея,но мисля тази година да пробвам,нищо че сме вече по-големи,сигурно ще се зарадва.

# 23
  • Мнения: 3 622
Ние пишем на истинския адрес писмо на Дядо Коледа
Santa Claus, 96930 Rovaniemi, Arctic Circle, Finland.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 610
Ние пишем на истинския адрес писмо на Дядо Коледа
Santa Claus, 96930 Rovaniemi, Arctic Circle, Finland.
И...?

# 25
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Съжалявам, нещо не се справих.Копирам я:

Преди 3 години нямах компютър в къщи и въобще не знаех за електронния адрес на Дядо Коледа. Написахме писмо с дъщеря ми /тя тогава беше на 2г./ до Дядо Коледа, сложихме го в плик и аз надписах плика на майтап, ей така да има нещо на получател. За адрес писах нещо съвсем свободно-До Лапландия, Снежната планина, Дядо Коледа. На подател попълних нашия адрес. Разходихме се в един студен зимен ден и заедно с Йоана пуснахме писмото в голямата жълта пощенска кутия отпред пред Пощата, която е близо до нас. Така всичко изглеждаше за дъщеря ми съвсем истинско! Аз си помислих, че като съберат писмата ще го изхвърлят нашето-то е без марка и е до Дядо Коледа  , но важно е, че всичко за детенцето беше доста вълнуващо! А и на мен ми беше интересно. С това приключихме, аз забравих за пощата и си чакахме Коледата.
Но знаете ли, случи се . . . чудо.
На 20.12.2004г. си отварям пощенската кутия и от нея заедно с рекламните съобщения и листчета изпадна и едно писмо. Беше ПИСМО ОТ ДЯДО КОЛЕДА. Беше с адреса на Български Пощи, започваше с Мило дете, Дядо Коледа казваше че е слушала и се надява да слуша, отправяше пожелания за добри дни и благоденствие. Беше много мило, изпъстрено с еленчета и някакви елхички. Четохме го заедно, препрочитахме го пред всички познати и приятели, писмото се получи в навечерието на Коледа и то беше най-вълнуващият подарък.
Не знам за малката ми дъщеря-тя просто вярваше в Дядо Коледа и сигурно не се е учудила от нищо, но аз тогава повярвах в чудесата и в Добрия Старец. Има го нали?
Какво толкова Ви се струва, че крием от децата си?
Какво толкова има да им казваме?
Не ги лъжете за нищо, просто им разкажете по една вълшебна история и така тя . . . МАГИЯТА ще продължи да живее и в техните сърца, и после на децата им. Така те ще станат по-добри!
 
Дано не съм отегчила някой с това повторение. Rolling Eyes[/size]
ВПЕЧАТЛЕНА СЪМ! МНОГО СЕ РАЗВЪЛНУВАХ! Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
Писмото на Пумпелина идва по пощата!

# 27
  • Мнения: 3 622
Ние пишем на истинския адрес писмо на Дядо Коледа
Santa Claus, 96930 Rovaniemi, Arctic Circle, Finland.
И...?

Връщат ти писмо подписано от Дядо Коледа  Grinning

# 28
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
ще сядаме да пишем писмо с дъщеря ми, със сигурност още след малко

# 29
Мили Дядо Коледа, казвам се Деси.Живея в град София.Понеже тази година аз не слу6ах много ,освен вси4ко те моля да ми донесе6 мини фотоапарат, като обе6тавам,4е другата година 6те слу6ам пове4е.

С много оби4-ДЕСИ                                                                                                                                                                         

Общи условия

Активация на акаунт