Тя не знае!

  • 10 473
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 020
Чета и не вярвам на очите си  #Crazy
И аз така,защо има такива жени по белия свят не мога да си обясня.

# 106
  • Мнения: 423
Благодарение на такъв тип жени - послушни овчици(имам предвид авторката) си направихме мъжете такива - изневеряващи, биещи, нагли и т.н. да не изброявам повече определения.
Може ли да знаеш, че ти изневерява някой, да не иска да прави секс с теб и ти пак да си стоиш при него newsm78 #Cussing out, извинявай ама чий го дириш там? newsm78

# 107
  • Мнения: 995
Не му позволявай да те манипулира повече. Явно много успешно ти бърка в мозъка, познавам такива мъже. Трябва да осъзнаеш, че живеете като съквартиранти и да се запиташ това ли искаш. Не разбирам как хора, които не правят секс имат планове за деца Rolling Eyes
Ако нямаш против да го делиш, преместете се и четиримата в някоя държава, където многоженството е разрешено.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 295
изчетох темата до тук и    Shocked    УАУУУУ 
нямам какво да добавя ....

# 109
Предложи му някоя вечер да поканите две приятелки. Съберете се всички на куп и гледай сеир.

кво се косиш я най-добре си спретнете един харем, така и вълкът сит и агнето цяло и я колко женурля ще сте ще въртите къщата прашинка няма да се задържи като при това няма да се преуморявате

# 110
  • Мнения: 69
Няма жена на земята която да заслужава такьв мьж.ЗАРЕЖИ ГО

# 111
  • Мнения: 809
Норе миличка да не би аз да съм едната ?
защото и аз май имам такива подозрения
Е как пък имаш подозрения, като hope123 не казва нищо конкретно за себе си.  newsm78
Пък и двете жени не подозират една за друга, камо ли за hope.

# 112
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Четох, четох и до развръзката не стигнах  newsm78  Май двете от жените на въпросния се намериха?
Ако ситуацията е истина, е много трагично. Не мога да си представя уважаваща себе си жена, която да се задържи при подобен екземпляр, независимо от любов, навик или каквото и да е. Очевадно е, че човекът няма да се промени и е доволен от "харема". Ужас.

# 113
  • София
  • Мнения: 1 352
Мацката е била активна днеска, значи е прочела всичко до тук. Странно защо ли не реагира.
Май пак сме хлъзнати... newsm78

# 114
  • Мнения: 2 759
...Пък и двете жени не подозират една за друга, камо ли за hope...
                   Тя така си мисли, което не значи, че задължително е така...

# 115
  • Мнения: 243
Както е тръгнало остава да почне да ти ги води в къщи, а ти да им сервираш салатката и ракийката Shocked Осъзнай се, мила, отвори си очичките!!!

# 116
  • Мнения: 4 138
ми покани ги жените на гости. пиинете, хапнете и решете какво да го правите пича.

# 117
  • Мнения: 3 715
Добре де, няма ли да кажете, вие двете сега, вие ли сте или не сте?

# 118
  • Мнения: 4 138
ако не се върнат тези двете да кажат какво става ще ги кълна да им умре кварталният. ааааааааааа, не става така. трябва да знаем какво става.........

# 119
Може и да си...знам ли. Едната жена знам, че от време на време пише тук. Ще спестя ника и....
може ли да ти пиша на личната?

Вий да не се намерихте?  Laughing
Не не не съм аз хиихихихихиххи Peace

Общи условия

Активация на акаунт