Тя не знае!

  • 10 481
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
Норе миличка да не би аз да съм едната ?
защото и аз май имам такива подозрения

# 61
  • Мнения: 1
Може и да си...знам ли. Едната жена знам, че от време на време пише тук. Ще спестя ника и....

# 62
  • Мнения: 288
smile3556 Да не си луда бе жена! red Бягай на далеч bye
Коконите да се оправят - ти се спасявай
И аз мисля така Peace
Моят съвет е да бягаш и да не се обръщаш,и се радвай че нямаш деца.Това не е нормален начин на живот,едва ли искаш това за себе си Naughty

# 63
  • София
  • Мнения: 13 216
Ако не знаех за присъствието на 2-те жени щях да кажа, че този човек е мъжа за мен. Винаги се е държал много добре с мен. Никога не ме е пренебрегвал, винаги аз съм била на 1-во място, показва любов, привързаност,глези ме по всякакъв начин, иска да се женим, да имаме деца, прави планове за нас двамата......Показва, че е готов на всичко за мен, съответно и аз правя същото. А в същото време разбрах, че положението е почти същото и при другите. Явно това е някаъв вид тактика за да не буди съмнения....не знам

Всичко от хубаво по-хубаво.. ама секс не правите! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 1
Ако не знаех за присъствието на 2-те жени щях да кажа, че този човек е мъжа за мен. Винаги се е държал много добре с мен. Никога не ме е пренебрегвал, винаги аз съм била на 1-во място, показва любов, привързаност,глези ме по всякакъв начин, иска да се женим, да имаме деца, прави планове за нас двамата......Показва, че е готов на всичко за мен, съответно и аз правя същото. А в същото време разбрах, че положението е почти същото и при другите. Явно това е някаъв вид тактика за да не буди съмнения....не знам

Всичко от хубаво по-хубаво.. ама секс не правите! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Това го преглътнах....казах да, натоварен е , преуморен е, в лош период е....а то какво излезе....

# 65
Може и да си...знам ли. Едната жена знам, че от време на време пише тук. Ще спестя ника и....
може ли да ти пиша на личната?

# 66
  • Мнения: 1
Да, разбира се

# 67
  • Мнения: 6 167
От кал да е, мъж да е.  ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 13 216
Ако не знаех за присъствието на 2-те жени щях да кажа, че този човек е мъжа за мен. Винаги се е държал много добре с мен. Никога не ме е пренебрегвал, винаги аз съм била на 1-во място, показва любов, привързаност,глези ме по всякакъв начин, иска да се женим, да имаме деца, прави планове за нас двамата......Показва, че е готов на всичко за мен, съответно и аз правя същото. А в същото време разбрах, че положението е почти същото и при другите. Явно това е някаъв вид тактика за да не буди съмнения....не знам

Всичко от хубаво по-хубаво.. ама секс не правите! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Това го преглътнах....казах да, натоварен е , преуморен е, в лош период е....а то какво излезе....

Е, за известно време, ОК. Всеки има лоши периоди, ама зависи колко дълго продължава липсата на секс. Абе какво да ти кажа... бягай! Confused

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Може и да си...знам ли. Едната жена знам, че от време на време пише тук. Ще спестя ника и....
може ли да ти пиша на личната?

Вий да не се намерихте?  Laughing

# 70
  • Мнения: 2 336
Аз не съм от добрите примери, но и аз не бих търпяла подобно нещо.
Доколкото разбрах нямате деца, а това е нещото, което задържа жените при такива обстоятелства.
Желая ти успех и дано да вземеш най - правилното решение, да запазиш достойнството си!

# 71
  • Мнения: 33
Стана тя кавато стана... Предлагам ти, ако наистина mimiloza е една от двете, да я поканиш у вас и той довечера като се прибере... surprise, surprise! То майтап, майтап, ама да не дава Господ някоя от нас да изпада в такава ситуация..

# 72
  • Мнения: 502
Леле,леле #Crazy ooooh!..страшна работа.

Аз,ако бях казвам и на двете /даже бих ги поканила у нас и той като се прибере да ги види/,стягам му багажчето и до там!

Не си хаби живота и нервите,според мен не си заслужава.Ще изгубиш много повече,ако продължиш връзката си с него.Млада си,мъже много.
Помисли ,за да не стане така,че след няколко години като се обърнеш да е късно вече за планове и деца.Наистина си помисли добре Hug.

# 73
  • Мнения: 25
Знам какво е да имаш дълга връзка на млади години (и аз съм на 25 и имах 3,5 години с един ... няма да използвам грозни епитети). Много е тежко да решиш да сложиш край, а и да защитаваш решението си пред околните (нашите опашки, както казва Стайнбек). Но намерих мъж, който вече близо 3 години ме носи на ръце и ми дава всичко, от което се нуждая - прави ме щастлива!   bouquet

С две ръце подкрепям изоставянето му, а, ако кажеш и на "коконите", няма да е лошо. Ако имаш нужда от смелост или да поговориш с някого, пиши ми на лична. Горе главата и отстоявай себе си!

# 74
  • Мнения: 141
какво стана-едната мома намери ли се или се оказа,4е тя е следващата с подобна тема?

Общи условия

Активация на акаунт