Нетърпеливи сме да чуем вече, сърчицето на ЮЛСКОТО човече!

  • 10 103
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 584
Аз съм Овен и много исках април бебе. Ама татито заяви, че с 2 рогати няма да оживее hahaha Ама то като гледам Раците по-рогати май Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 545
Аз също съм юли, на 11, а сина ми е на 27 и той е лъвче.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз съм Овен и много исках април бебе. Ама татито заяви, че с 2 рогати няма да оживее hahaha Ама то като гледам Раците по-рогати май Joy

Има нещо такова..Ама сме нравствени и откровени.. Grinning

# 33
  • непостоянно
  • Мнения: 981
А дали пък не може да ме изненада някой близнак?!? newsm78

# 34
  • Мнения: 4 371
Шт, да не съм ви чула, много сме си свестни Crossing Arms
Чувствителни, ревливи и така нанатък Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/370/58/
Ивона, не думай...близнак ooooh!
Елена@, аз съм на 12ти.

# 35
  • Мнения: 1 584
Ивонче, гледам ти тикера и все се каня да питам - моя ли изостава, твоя ли бърза с 1 ден? 1 ден е разликата в термините, а в тикерите 2 Rolling Eyes

# 36
# 37
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Ивонче, гледам ти тикера и все се каня да питам - моя ли изостава, твоя ли бърза с 1 ден? 1 ден е разликата в термините, а в тикерите 2 Rolling Eyes

Ами незнам Crazy Crazy Crazy

# 38
  • Мнения: 1 584

Не съм си го сложила още в подписа Wink

От Ла редут трябва да се внимава с номерата - френските се разминават с 1 номер от европейските Peace

# 39
  • Мнения: 2 747
Прекрасна тема е направила Kokolin@.Добре дошли на новите майчета. Аз силно искам раче, може би защото и аз съм такова, ама юнско Flutter

# 40
  • Мнения: 326
Аз да си кажа, колкото раци познавам всицките са заядливи. Имам чувството, че някак си отвътре им идва и ги забавлява newsm78 #Crazy. Не знам дано не съм права и това мнение да не се отнася до всичките рачета.  gydi Някой да не се засегне??? Нядявам се моето да е кротко и послушно.  Praynig Thinking. Голям отбор ще са моите дечица - едното скорпион, другото рак. Всяко с щипки и пипалааааааа Малеееее
Дуци и аз съм си мислила да ходя там на басеин. Много обичам да плувам. А и за бременните е много полезно, първо самите движения и второ водата тонизира тялото и успокоява нервната система. Ама как само го написах и аз??!? #Crazy Само имам един единствен проблем. Страх ме е да не лепна някои гъбички или нещо друго, че после ще има да се лекувам....

# 41
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
отивам да чета старата тема още... много сте експресни  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 371
Коколин@, аз нищо не хванах докато ходех, а съм податлива по принцип. Може би използват хубави препарати и не претупват нещата Thinking

# 43
  • Мнения: 1 584
Аз ви оставям - отивам с дребната на басейн. Да не изпишете темата до довечера, ей Naughty

# 44
  • Мнения: 326
Коколин@, аз нищо не хванах докато ходех, а съм податлива по принцип. Може би използват хубави препарати и не претупват нещата Thinking
Ох не знам. А иначе много ми се ходи. Аз преди ходих на БСФС-то и бях доволна. Ама сеха или по-късно със щембака не ми се ходи там. А и там е за сульо и пульо. Так кадето ти казваш уж е за бременни. Ще взема да отида някой път а пък каквото стане.
Ха така Майра ни изпревари. Гледай я ти нея.  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт