Как да спасим едно дете от майка му

  • 16 211
  • 456
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Ако някой вече се е обадил на посоченият телефон,нека да пише и тук.аз звъня,но никой не ми отговаря.

# 31
  • Мнения: 2 161
Избирам ги от мобилен телефон,има ли някакво значение това за този номер.Имам предвид градски номер ли е?Странно,че никой не вдига.

# 32
  • Мнения: 2 663
Пуснах сигнал в БТв "пази детето" като се свържат с мен ще пиша тук, за да направим връзка

# 33
  • Мнения: 2 161
Дайте някакъв номер и на тази болница.Айде де,никой ли няма да напише нещо.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Намерих номера на Гореща линия за деца жертви на насилие "Говори с приятел"  0800 19100.
Започвам да звъня!

# 35
  • Мнения: 2 161
А в Нова телевизия няма кой да се обади.Почиват си.

# 36
  • Мнения: 22 867
Дано успееш да се свържеш, за съжаление е почивен ден и не знам има ли някъде дежурни. Аз изпратих имейл до предаването на Милен Цветков, но дали ще последва нещо - не знам, пък и кога ли ще го прочетат....... Дано някоя служба реагира навреме.

# 37
  • Мнения: 141
писах до "господари на ефира",защото никой не вдига тел.Ако мога да звънна някъде,дайте номера-нищо друго не мога да направя-от Бургас съм

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 А,стига,бе!Ако в Пирогов отиде дете,пострадало при падане,те първо те разпитват надълго и нашироко,да не би да е бито и при съмнение викат полиция. Тези от Белодробна да не се правят на ударени.

# 39
  • Мнения: 524
От Нова телевизия помощ не чакайте - помагат избирателно.

# 40
  • Мнения: X
Няма смисъл да се звъни в болницата.Болниците са с централа.Какво ще кажете на централата?Че персонала им е бездушен и не си гледа работата.За съжаление не знам какво може да се направи. Tired
Телевизия Скат дали няма да откликне?

# 41
  • Мнения: 457
звъня на 4-то районно в момента...

# 42
  • Мнения: 2 161
Аз се свързах с Александровска болница,но на тел на дежурният лекар никой не отговаря.

# 43
  • Мнения: 2 663
в момента говоря с канал 1 и чакам да ме свържат с репортерка, която да дойде на място

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Свързах се с "Говори с приятел" жената остана втрещена от това как никой не реагира! Ще се консултира и ще и звънна след 10 мин. Първоначалният и съвет беше да звъним на 112.
Направо съм бясна!!!!

Общи условия

Активация на акаунт