Как да спасим едно дете от майка му

  • 16 216
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 6 167
Та и репортерката е отишла там и е снимала майката-изродка,защото не нея трябваше да спасява и крие,а детето.

Репортерката сигурно има образование и практика. Вемби няма как да знае как се прави, щото не е нейна работа.
Журналистката е можела да проведе предварителен разговор с майката, да чуе 1-2 гледни точки преди да  изстреля репортажа.

# 451
  • Мнения: 2 070
Чарита ,бях първата която написа,че ще спасим детето,ако първо спасим майката от бащата.

Това са общи приказки. Всички си ги говорим.... Питам те за нещо конкретно.

Обръщам се именно към теб, защото си недоволна от действията на vembi и на konstans и си позволяваш груб език. Иначе, нищо лично.
по темата бих казала две народни мъдрости;
"на чужд гръб и сто тояги са малко"
"не виждаме гредата в своето око,а сламката в чуждото.
извинявам се единствено за думите си относно майката на Вемби Sad

# 452
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Реза беше на спа.
Сега съм си тук.

Иска ми се да ви предложа, временно да прекратите дебата.
Нека видим какво ще се случи по-натам.

Тъпчете на едно място и затъвате в неприятни разпри по между си.

# 453
  • София
  • Мнения: 62 595
Мария Чернева е от най-добрите журналисти в момента.

 Ако се търсеше сензация, сигурно щяха да пратят екип в някоя чалка дискотека и да снимат кой кой е там и колко се е напил.
И ако се случи нещо лошо с майката и детето ще е виновен този, който го е извършил (бащата или някой друг) или държавните органи, на които им е било работа да предотвратят подобно развитие, а не Вемби и журналистката.

# 454
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Няма да е зле всички да последват примера на Реза.

# 455
  • Мнения: 15 580
момичета в момента с konstans правиме всичко възможно да помогнеме на жената още утре сутринта, преди да бъде изписана да получи първата необходима за нея помощ. за сега мисля, че ще е по-добре да не пишеме тук за намеренията ни, тъй като има вероятност да бъдат осуетени, ако бъдат прочетени от неподходящ човек. само ви моля да стискате палци да успееме. като крайна мярка, ако има желаещи тук във форума да помогнат може да се обърнеме към вас. но искрено се надявам да не се стигне чак до там.

# 456
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Смятам че е тъкмо подходящ момент за заключване на тази тема.
Всички желаещи да помогнат, могат да пишат на Вемби и Констанс.

Желаещите да теоретизират обощено темата, биха могли да отворят нова в подходящият за това подфорум.

Общи условия

Активация на акаунт