Отговори
# 15
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Навсякъде по света се плаща на час независимо какво работиш дали си в офис или шофираш или си готвач или чистач .......Тук в Кипър тарифата е 5 евро на час.......Дано да съм била полезна..... Peace

# 16
  • Мнения: 6 039
квадратурата няма никакво значение, ако е 50кв, ще изчисти за 2 дни по 30лв=60
ако е 200 кв ще изчисти за 5 дни по 30лв=150
така, че редно  е да се договори за цена на ден или час, все надница се нарича

# 17
  • София
  • Мнения: 3 990
Нашата жена взима по 15 лева на час за такива тежки следремонтни почиствания! Според мен ще трябва да дойте 2 дена по 8-10 часа, общо 20 часа или около 300 лева! По-малко ми се струва много ниско особено за София!

# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Каква е тази тарифа 15 лв на час Shocked,та то в Гърция по-евтино излиза.Наистина най-добре се уговорете на надница,примерно по 30 лв на 5-6 часа работа,само да не вземе да се мотае повече дни,че това си рисково с надниците.

# 19
  • Мнения: 2 992
Заринка,

Ако си от София по -малко от 150 лв. няма да ти струва. И аз съм готова да ги платя, но при мен е по-сложно, защото чистенето на подове и прозрци не ми е такъв проблем, а ще трябва да извадя и изпера всичко от гардеробите и да почистя всичко във/върху шкафовете. Това ще ме съсипе, а не виждам как външен човек ще ми помогне ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 120
Според мен е хубаво да се договорете предварително за сумата 100-150 лв  . Така за 2 дена ще се свърши работа.
Не ми се мисли ако е на надница , колко дена ще се мотае.

# 21
  • Germany
  • Мнения: 7 946
Аз си извиках фирма. Ползвала съм ги и друг път за след ремонт и от време на време за прозорци, бани и пране на мека мебел. Лъснаха ми къщата за около 7 часа, 4 човека. Излезе ми около 290лв. Доволна съм и смятам, че това е добра цена за такова почистване. Апартамента ни е 102кв.

# 22
  • Мнения: 168
Чрез фирма става най -бързо за 3-4 часа,като всички цени са на кв.м. в зависимост от степента на замърсяване.

Общи условия

Активация на акаунт