До кога не се казва, че си бременна?

  • 28 858
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 914
докато успееш да се удържиш...аз успях до 6 г.с. Crazy

# 136
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Поверието е докато не проличи, демек оставяш ги да си правят изводите сами. На мен обаче докрая не ми пролича, та не се сдържах и казах на тоз онзи по заобиколен начин.

Само свеки знае отсами теста за бременност, защото тя трябваше да води тежки преговори за акушер-гинеколог.

# 137
  • Мнения: 2 950
Абортите не зависят от казването. Радвай се на новината! Hug При мен всички приятели знаеха, че правим второ, разбраха и веднага, след като лекарят ми потвърди бременността. Сега си имам двама здрави юнака! Hug

# 138
  • Мнения: 702
Още в началото казахме на всички.Мисля,че това е нещо с което една жена трябва да се похвали,а не да крие!

# 139
  • Мнения: 3 360
След като разбрах аз го съобщих и на хората около мен.Честито! Hug

# 140
  • Мнения: 166
на близките ми казахме към 2 месец ,пък в нашето малко градче като разбраха /в 3 месец те разбраха че  ще имаме близнаци/и започнаха ама ти сигурна ли си че ще са две ,ами започнаха да ме питат защо съм толкова слаба /във 3 месец бях 42 килограма/,където и да отидех искаха да ме глезят от рода яж от това да не ти стане нещо и тем подобни простотии .

# 141
  • Мнения: 903
Всеки говори каквото си иска. Доктора ме помоли да не казвам до края на 3 месец, защото е суеверен. Само на близките и толкова и честно казано не съм казвала на никои, всичко си се нареждаше без проблем. Всички разбраха в последствие по един или друг повод.

# 142
  • Мнения: 36
Kazvat 4e kolkoto po rano razva6, tolkova po rano bebeto 6te progovori

# 143
  • Мнения: 270
Ох аз от радост казвах на всеки веднага щом разбрах  Joy.Не съм имала такива притеснения.

# 144
  • Мнения: 10 758
Kazvat 4e kolkoto po rano razva6, tolkova po rano bebeto 6te progovori
И за двете бременности казах веднага.
Щерката проговори много рано, докато сина доста по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт