Постоянно разстройство!Вече не знам какво да давам.

  • 4 301
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
ние в момента сме като вас.ходихме на педиатър и не ни изписа нищо,но ни каза да спазваме диета: като за нацало ябълки и банани,обезмаслено бяло кисило мляко,сури,сварен ориз с пилешко месо,но без кожата,сварени картофи без никакви сокове и сирене само вода...но все още си има разтройството,незнам какво да правя,но детето си има мн голям апетит...УСПЕХ

# 31
  • Мнения: 3 500
Момичета, да ви се похваля има резултат. Моника днес от сутринта не се е изхождала, чак сега вечерта акито беше твърдичко. Дано така да продължи и вече да е по-добре. Няма да бързам обаче с храната. Ако утре пак е така , вече ще я захраня, но бавно и постепенно, няма да давам веднага манджа в никой случай. Тя 5 дни не е яла като хората. Поотслабнала е и кожата й е бледа и вяла. Днес много малко е пишкала. Цял ден не напълни един памперс, но насила пи водичка  и чайче. Дано утре е по-добре.

# 32
  • на село
  • Мнения: 3 926
Давай и повече течности, това че не е напълнила и един памперс въобще не е хубаво,
внимавай да не се обезводни.
Ако не иска да пие от шише и давай с лъжичка начесто.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 120
Само внимавай да не се обезводни - и дано вече наистина се оправи Hug Давай й на честичко дори по малко течност Wink

# 34
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Дано вече да няма проблем детенцето, но да добавя и моя съвет- не е добре да се дават каквито и да е млечни продукти и сокове със съдържание на захар, както и хляб (по- добре е обикновен сухар, препечена филийка) .
От моя опит най- ефикасно се е оказало следното:
настъргва се ябълка на ренде и се оставя да престои 10-15 мин.  докато стане тъмно кафява, след това се дава на детето да хапва колкото се може повече
При нас ефектът винаги настъпва още с първата ябълка.

Както са казали по- долу, най- важно е детето да приема течности, за да не се обезводни

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 00:10 от pirinka

# 35
  • Мнения: 45
Аз също съм опитвала какво ли не, но ни помогна отвара от една билка.Казва се червено подъбиче.Доста горчи, но помага.Може да сложиш малко мед.Приготвя се по следния начин:в 80 мл вода се запарва за около 5 мин 1 с.л. от билката. прецежда се и се пие на 3 пъти през деня.Не съм обаче на 100 % сигурна, за което се извинявам,затова попитай в аптеката как точно се приготвя.Желая на малкото слънце бързо оздравяване. Hug

# 36
  • Мнения: 137
на мен една възрастна жена ми каза да намеря диви кестени да обеля външната обвивка и бялото да го рендосам и да дам 1 лъжичка действа до 5 мин. безотказно и няма с какво да навреди.Не съм пробвала но пък си събрах кестени от парка.Тази жена каза,че така е отгледала децата си. Успех

# 37
това да не е някакъв вирус .Ние смме така втора седмица и не спира .Нито ентерол ни биотикс .Горкото дете вече е толкова гладен за манжичка само варени картофи и бисквити ядеме.Ще взема да пробвам и аз нещо от ваще рецепти.

# 38
  • Мнения: 133
Преди няколко месеца и ние бяхме така изпробвахме почти всичко изброено по-горе.Тя също не ядеше нищо.П омогна ни сокчето на ХИП   ORS 200 /Рехидриращ разтвор пер-ос/ напитка от моркови и ориз   За няколко часа всичко се оправи след 10 дни мъка

Общи условия

Активация на акаунт