Страховитите неща, които се случват в интернет пространството...

  • 5 496
  • 106
  •   1
Отговори
# 105
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Абсолютно съм виждала такова нещо и съм викала полицията. И изобщо не ме е интересувало майката колко е в час , дали е нормална, кой я бие нея, дали й е за 1в път и тн. Когато видиш детенце да лети към паветата нямаш особено време да разсъждаваш кой какъв е, пада ти пердето и действаш.

Лени, мила, как се чустваш?
Добре ли ти е?

Питам те, ти лично дали си видяла описаната от Вемби случка, че така отривисто я защитаваш.
Не какво си виждала някога в живота си.

Има огромна разлика между двата въпроса.
Единият е по темата и е неудобен, но пък другият е чудесно локуморазтегателен.

П.П. Заключвам темата, тъй като е видно за всички, че започва някакъв кеч, който не е полезен никому.
Беше ценно да прочетем още една позиция на очевидец.
При по-нататъшно развитие на събитията, може да се пусне нова тема.

# 106
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Абсолютно съм виждала такова нещо и съм викала полицията. И изобщо не ме е интересувало майката колко е в час , дали е нормална, кой я бие нея, дали й е за 1в път и тн. Когато видиш детенце да лети към паветата нямаш особено време да разсъждаваш кой какъв е, пада ти пердето и действаш.



Прочетох темата не вемби май на следващия ден, когато бяха 19 страници навъртяни вече и нещата бяха история.
Жената в първия си постинг питаше къде да сигнализира, защото на никой не му пука.
Мисля, че това беше идеята й, да вземе някакви координати на някой, към който може да се обърне и да сигнализира.



Lennie, изказванията в едната или в другата крайност са присъщи на хората с лабилна психика.
Дали ако едно дете лети към паветата няма да има видими белези от това? А дали само Вемби ще види летежа на детето?

Общи условия

Активация на акаунт