Режим на Пиер Дюкан - 51 част

  • 25 255
  • 613
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 1 418
Здравейте и от мен  Hug
В нашата група си имаме родителски "актив" и касиер, който днес ни събра по 10лв. - за почерпка и подаръци/торбички. Аз лично съм да им купят подаръци, а не торбички пълни с глупости и шоколадови истории (контролирам шоколада заради хомеопатия). Мойто дете вчера ми обясняваше, как Дядо Коледа ще отидел и при баба му, леля, чичо и другата баба да му остави много подаръци  hahaha
О, Джини, чакам снимка на пръстена   Mr. Green

# 586
  • Мнения: 2 180
О, Креми, ще чакаш....аз забравих какво съм обещала, ама нали съм без мъж тия дни и съм го ударила през.... Mr. Green
Ще снимам. Naughty

# 587
  • Мнения: 615
Рядко ям риба, но сега се сетих да питам - кожата на рибата ядете ли я? Аз я ям, но днес я махнах и се замислих дали не важи същото и за нея както за пилешкото.  Thinking
Джини според мен кожата на рибата не е същата като на пилето, доста по тънка е. Пилешката съдържа доста мазнини.
Според мен може да се хапва. А и Дюки казва, че и най- мазната риба може да се яде. За рибешката коже нищо не споменава Гуруто.

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Бачи, ето линк към рецептата за сочното кюфте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.240    Hug

# 589
  • София
  • Мнения: 2 613
 Tired Tired Tired Tired Tired
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 590
  • Мнения: 615
рАЛЧЕ, КАКВО ИМА, ЗАЩО СЕ ЯДОСВАШ?

# 591
  • Мнения: 1 575
Мишле, това е страхотно. coolcool То най-хубавите неща стават когато не очакваш и всяко зло за добро - дано следващия месец имаш независеща от теб причина да натежаваш !!!

# 592
  • Мнения: 72
Пловдивчанки,направо ви завиждам(блогородно)всяка седмица среща си правите  waveysmile3509.Много сериозни сте в това отношение smile3501

# 593
  • София
  • Мнения: 2 613
Ядосвам се, защото правя тъпи грешки, от което после търпя забележки от колеги- #Cussing out
Ядосвам се, че понякога много ми се иска да допринасям за работата сис повече креативност и идеи, а в повечето случаи не ми хрумва нищо- #Cussing out и има моменти, в които порсто ей-така си седя и нищо- #Cussing out
Ядосвам се, защото понякога ми се иска да съм по-доволна, от това, което правя, а в моменти като този, не се чувствам така- в смисъл, и с мен, и без мен, все си текат някак нещата- Tired
Извинявам се за офф-а- Embarassed

# 594
  • Мнения: 359
Ралче коя зодиййка си? Да не е от зодията?

# 595
  • Мнения: 615
Еееее Ралче недей така, по принцип незаменими хора няма, но все пак...
Хората понякога грешат, случва се...
Пък който не работи , той не греши... Heart Eyes Heart Eyes

# 596
  • Мнения: 1 575
Ралче, споко! Винаги е достатъчно просто да си вършиш работата, а великата идея все ще дойде! Камъка си тежи на мястото!

# 597
  • София
  • Мнения: 2 613
Mirahris- Телец съм- родена съм на 8 май

# 598
  • Мнения: 980
Ядосвам се, защото правя тъпи грешки, от което после търпя забележки от колеги- #Cussing out
Ядосвам се, че понякога много ми се иска да допринасям за работата сис повече креативност и идеи, а в повечето случаи не ми хрумва нищо- #Cussing out и има моменти, в които порсто ей-така си седя и нищо- #Cussing out
Ядосвам се, защото понякога ми се иска да съм по-доволна, от това, което правя, а в моменти като този, не се чувствам така- в смисъл, и с мен, и без мен, все си текат някак нещата- Tired
Извинявам се за офф-а- Embarassed

Хич не се ядосвай..ако някой те кара да се чувстваш безполезна, спокойно можеш да им отговориш, че незаменими хора няма ! Независимо от това колко важен и можещ се чувства някой, всичко може да мине без него!  Ако не се чувстваш реализирана, почни да се оглеждаш за нещо ново и по-интересно. Я виж Сън и Михаелка !!  Hug

# 599
  • Мнения: 911
Аз ще ви пожелая приятна вечер, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт