коли4ките на ШЕЛ

  • 5 754
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 500
Уф,добре,че на дъщеря ми бързо и' омръзва,че се спираме още на първата "награда" от промоциите! Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 14 680
Супер противни пластмасови боклуци-в Била ти имаше изложени. Че и 10 етикета от двулитровите искат.

# 47
  • sofia
  • Мнения: 7 477
някой да ма коли4ки за предоставяне Mr. Green

# 48
  • Мнения: 23
Бих услужила с колички но в нашето семейство таткото е маниака и купува на сина си колички да си играе и ги пази като очите си защото детето е само на 3 месеца.

# 49
  • Мнения: 1 608
Щастлива съм, че от месец сме без телевизия! Crazy

# 50
  • Мнения: 6 206
някой да ма коли4ки за предоставяне Mr. Green
Роси, имам. Тъкмо мислех да пиша да предоставя на някоя закъсала душа.
Вчера купих поредната и ми се отговори "защо ми я носиш, това не е динозавър". Всеки с болките си...
Взех една от тези с бялото. Имаш ли я?
Ако не, кажи коя да взема следващия път. Иначе аз имам в центъра от миналият път. Мислех и тези да ги сложа сега. Но ако ще зарадвам някое човече повече, моля кажете.

# 51
  • Мнения: 2 448
Да си кажа направо за тези колички аз бях по-амбицирана и от сина ми.Еди колега си взе и понеже зарежда служебния автомобил помолих да купи и за мен.Бях сигурна , че на малкия ще му хареса много, но цялата олелия беше точно 5 мин. Сега аз си играя с нея. Понякога разбирам, че имам по-различно виждане за играчките от детето си и май купувам повече за себе си отколкото за него. В желанието си да му разнообразявам игрите му купувам играчки от които не се интересува много. Направо се дразня, че е луд по всичко свързано със Спайдърмен и само това иска, ама явно ще трябва да се примиря.

# 52
Vijte sega !
Vijdam, che dosta pliute XMAS PROMO 2007 na Coca-Cola.. no vie mai ne shvashtate kakva e cqlata rabota. Ot nachaloto na dekemvri mesec do kum nova godina, vseki chovek koito si zakupuva Coca-Cola ; Coca-Cola Light ili Fanta (ot 2 litra) ima vazmojnost da uchastva i da specheli, kato sabira ot vsqka butilka etiketa. Tuk nikoi ne vi kara NA SILA da gi sabirate. Nito vi karame da si kupite 10 koli (20 litra coca-cola) za da spechelite. Igrachki ima ! Ne se pritesnqvaite... nqma da svurshat (nadqvam se Simple Smile ). A otnostno Promociite koito sa v "BILLA" prosto... takova otnoshenie na BULGARINA NE SUM VIJDAL ! Durjite se izkliuchitelno nahalno i ujasno s promotarite ni. To e qsno, che kato sa promotari trqbva da si tarpqt vsichko, no prosto takova durjanie za purvi put vijdam ! Tezi hora sa naeti prosto da pravqt promociata i da vi razdavat igrachkite. Ne sa vi vinovni che trqbva da sabirate po 10 etiketa nito za nishto drugo.
Otnovo povtarqm, che tova e edin vid kato pooshtritelna nagrada nali.. edin vid. I ne mi kazvaite CHE NE PIETE COCA-COLA, zashtoto samo v "BILA" prodajbite na den na coca-cola sa mnogo (nqma da spomenavam cifri), koeto vodi do izvoda, che horata kopuvat tozi produkt, NE ZARADI IGRACHKATA, a zaradi samia produkt.
Molq, ne se iskazvaite po tozi nachin kato povecheto atakuvashti kompaniata, zashtoto kakto vinagi trqbva da ima nqkoi nedovolen, koito sushto taka ne e razbral.
Ako ne vi haresva promociata, ne sabiraite etiketite. I sushto taka, "Coca-Cola" ne sa dlujni IZOBSHTO da puskat kakvito i da e igrachki. Tova si e PROMOCIA i e edin vid REKLAMA. Ako ne vi haresva ne sabiraite i ne pliuiite bez da ste pomoslili.
Ne zashtitavam Coca-Cola nito puk neshto drugo, no prosto purvo.. mislete, posle govorete Simple Smile

Veseli praznici i mnogo zdrave na vsichki prez novata godina !  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 15 219
Уфффф, Мартине, едва ти изчетох ченгелите. Защо не пишеш на кирилица? Правилата на форума не чете ли? Или за разлика от чукчата си писател, а не читател?  Laughing

Изобщо не става дума за това кой харесва кока-кола, кой иска да я пие, кой не иска. Пиеш-не пиеш, харесва ти-не харесва-детето като каже, че иска тази играчка, и като знаеш, че можеш да му я осигуриш като се наливаш с кока-кола-купуваш, пиеш/не пиеш, събираш етикети.
Не че на детето са му се свършили играчките, не че не можеш за му купиш 100 по-читави, обаче то иска тази-защото неговото приятелче в градината я има. Ходи че му обяснявай ти за продажбите в Била, за качествата на продукта и т.н., и т.н. Става дума за деца. Може да са глезени, може да са всякакви-но това са си нашите деца и ние ги обичаме точно такива, каквито сме ги възпитали. Та затова тук майките се вайкат.

Моят мъж от Шел не зарежда откакто има OMV. Обаче и на двете промоции с количките зареждаше от Шел. Е, събрахме ги пустите му колички. И спира да зарежда пак. Пък ти ми говори за смисъла и целта на играчките колкото си искаш.

Изобщо не става дума за качествата на самите продукти. Става дума за рекламите, които децата ни са чули поне 5 пъти преди ние самите да ги забележим и казват "Мамо, искам!". И мама..... мобилизира приятелки и половината рода да събират каквото там трябва да се събере, за да осигури на детето примамката.

# 54
  • Мнения: 3 622
Имаме вече 7 колички и докато трае промоцията ще продължа да му взимам. Но за играта на Кока Кола няма да участваме

# 55
КЪМ VIVI
Съжелявам, но писах от офиса и там просто нямам български Simple Smile
Иначе, да права сте за децата.... сега, че са големи глезурани е така, аз лично имам племеничка, която ме юрка за всичко. И пак ви казвам. Това е разбирането на клиента "децата да гледат рекламата по 5 пъти" еми... извинявайте, но едно 5 годишно дете, защото вече към 7-8 предполагам вече са по гоелмички. Моята племеница е на 8 и не ни юрка за такива играчки вече. Но да се върна към по малките. Искате да кажете като минете през била и като видят играчките и тогава ги искат. Иначе на 5.... дълбоко се съмнявам да разбират какво трябва да се направи и кой ги раздава, защото рекламата ни точно с тази промоция, е до такава степен изрязана от рекламата на COCA-COLA CO, че дори аз първия път, като я гледах в офиса гледах тъпо и не схванах половината от нея (за съжеление нямаше повторение). То по тази логика вие ще изкарате, че и децата ще искат да им купите и машина за Coke (рекламата със монетатата и пройзводството на бутилката в машината за Кола... не съм ли прав ? Simple Smile
Аз лично ви обясних, каква е идеята. Не сте ми проследили просто мисълта. Защото имаше исказвания "Сега трябва и да пия по 20 литра за 1 играчка" това ми беше главното. Защото никой не ви кара на сила. За децата... да права сте и съм съгласен, но не съвсем, както обясних по горе .
Ако толкова сте хората на които децата искат играчки... аз получавам по 1 стек на месец кола, ако желаете аз лично ще ви дам етикетите, защото попринцип нямам право да участвам в никакви промота освен на капи (2-та сока и чашата). Simple Smile

Весели празници и най вече здраве и успехи през новата година.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 421
Моят дори не подозираше за тези колички.
Аз знаех и казах на мъжът ми ако може да му вземе за да го изненадаме. Обаче той зарежда със служебна карта на ОМВ и просто няма как. Търсихме приятели, но все за някой събират.
В неделя отидохме на гости и момиченцето имаше всичките колички.
Е, сега просто света ни стана тесен - само за това говори. Сутринта е ревал, че не искаме да му купим и ме пита защо не минаваме покрай бензиностанция,  отиваме директно на детска ooooh!. Обяснявам, че като заредим там ще вземем, ама кой ли слуша. ooooh!

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 10:22 от Етиа

# 57
  • София
  • Мнения: 4 867
Етиа, какъв е проблемът с евро-шел картата? Дори и да не плаща горивото в брой, съпругът ти може да доплати за количката. Как мислиш, че събрахме няколко комплекта от предишната промоция? Wink

# 58
  • Мнения: 4 155
КЪМ VIVI
Иначе на 5.... дълбоко се съмнявам да разбират какво трябва да се направи и кой ги раздава, защото рекламата ни точно с тази промоция, е до такава степен изрязана от рекламата на COCA-COLA CO, че дори аз първия път, като я гледах в офиса гледах тъпо и не схванах половината от нея (за съжеление нямаше повторение).

Simple Smile Значи скоро не си виждал дете на 5 год. Синът ми е на 5 и 1/2 и знае всичко за промоциите - много повече от мен. Докато е при баба си постоянно гледа телевизия. А и в детската градина се хвалят едно на друго кое каква играчка има.

# 59
  • Мнения: 1 520


Ако толкова сте хората на които децата искат играчки... аз получавам по 1 стек на месец кола, ако желаете аз лично ще ви дам етикетите, защото попринцип нямам право да участвам в никакви промота освен на капи (2-та сока и чашата). Simple Smile

Весели празници и най вече здраве и успехи през новата година.

Охо, какъв спор се е заформил, докато не съм чела тук.

Мъж ми отказа да взема повече колички след като ги събра за нашето, пък и късмет - не е пътувал толкова след това.
Сори, че не мога да съм в помощ на търсещите, но... мъж, какво да го правиш.

Относно за Кока-Кола -та - аз като гледах рекламата не ги харесах играчките, но вчера сколасах да взема Звездичко от един магазин и се очаровах. Много е сладък, и детето много го хареса.
Пороци много нямам, но пия Кола много, не мога да се откажа, да ще съберем надявам се и за трите играчки.
Мартин да ти дам адреса си - да ми пратиш и твоите етикети.  Mr. Green
Етикет ли е, не отказвам.  Mr. Green Гледам никой преди мен не ги поиска. Peace

Относно промоциите - събирам, пия, ям от неща, които по принцип консумираме у дома. Ако не траем, кола, газирано и т.н. едва ли бих купувала количества само заради играчката. Бензин от ОМВ никога не сипвам, и да са имали някакви промоции не съм и разбрала, нямало е и да заредя.
А пък всичко това е и чудесен повод за възпитание, че не всичко може да имат и да получат децата. В нашата възраст вече мисля е крайно време да се показва, че не всичко може да бъде негово. И се възползвам от възможността.

Общи условия

Активация на акаунт