Подарък от БНД - кажете крива ли съм да се възмущавам?

  • 2 658
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 651
Миленка, това от случките, дето повече да се посмееш ти идва....на тебе сега виждам не ти е до смях, ама то защото си се затормозила за миналото....Познато ми е вече раздвоението между "да светна детето какъв идиот е баща му с откровен разговор" и " да не му развалям радостта от макар и идиотския подарък". Някъде по сердата трябва да е истината, ама как се намира.... newsm78.  Гледам тормозиш се.....ама и срещу природата си се бориш, напира ти още отвътре, възмущаваш се..." как може!" Ами може, толкова могат. Дотолкова им стига емоционалната интелигентност, тоест липсата на такава на такива бащи като нашите. Аз съм откровена в такива случаи. Удрям директно и безмилостно върху бащинската съвест ( все някаква трябва да я има)- описателно, драматично и прочувствено разказвам за последиците върхо детето. Ама нищо не спестявам, даже малко понатягам нещата, ама с него другояче не става. И конкретно, не завоалирано пък той ако се сети....Нямам време да чакам от умрял писмо....и детето ми няма време- расте.....
Пък календара...направете си наистина един ваш си по такъв модел. Не за да дразните БНД  ами да не прави Дивчо кой знае каква разлика, да рпиема за нормално да има два такива подаръка с еднаква тежест....така ще му отнемеш "първото място" за възхищението на малкия....особено ако е главен фотограф, дизайнер....Вашия ще му е по-скъп, защото това е вашето истинско семейство....  Hug Не си трови прекрасните предпразнични дни!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 752
Метличка - както винаги мъдра и добра!  Heart Eyes Много благодаря! Както и на всички момичета!   bouquet

Знам, че сте прави и не си заслужава толкоз да се кахъря.
Даже почти бях забравила... До тази вечер, когато се прибрах и видях Дивчо да пише писмо на баща си. Обясни ми, че ще го напише на английски да видел баща му колко много е научил. Похвалих го за чудесната идея и хвърлих поглед на писмото. Познайте какво беше първото изречение: "Dear Dad, thank you for the letter!".

E, как да не ме сдуши пак горчилката.  af

А дали пък БНД няма да се договеди, като прочете, че писмо изобщо не е имало?! Уф, надали.

А иначе на Дивчо всяка година му правя малки календарчета и раздавам на близки и любими хора. И тази ще е така. И нямам намерение по никакъв начин да "отвръщам" на БНД-то. Не си струва, мисля. Няма за какво.

Абе, има къде по-големи проблеми и несгоди. И нещастни съдби човешки. Мама ми разказа преди малко за някакъв покъртителен репортаж на Мавриков - самотна мама с дъщеричка 4-ти клас; жената, болна от рак на шийката на матката, кожа и кости цялата, двечките останали на улицата  Sad Чудя се дали няма как да им помогнем. Някой да е гледал и да има повече инфо? Ще взема да питам в клюкините...

# 32
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Мимка,четох за това в един вестник,готова съм да помогна с каквото мога ,но незнам как да се свържем с тях.
Тя жената молеше и питаше към кого да се обърне ,за да знае,че след нея има кой да гледа детето и?

# 33
  • Мнения: 424
аз ако бях на твоето място,щях да хвърля календара в кофата на улицата ( та да не може детето да го намери) и щях да пратя 1 календар на този въпросния с мои снимки-с някой мъж изтипосана.
нямам думи за постъпката му Sad

Общи условия

Активация на акаунт