18-36м - Супер Мечо, Дървен Мечо

  • 2 370
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
#Milti Честито на Мая #Milti
 Laughing не знам колко общо има с развитието, хи хи Grinning , ама днес Ади с какъв готин дънков гащеризон се сдоби за 12 лв намален, за лятото - супер, от TCM-ма до нас. и страхотни чаршафи с ластик отдолу, 2бр, пак намалени - много съм доволна, нали е болничка и реших да я зарадвам. и само чакам след 20.04 новата стока Grinning и съм там, продавачките вече ме запомниха Mr. Green и понеже от boo знам за тези TCM магазини да използвам случая - Thanks boo Grinning  Wink

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
.  bowuu що народ 'заразих' с тсм, не е истина  Mr. Green

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: boo
.  bowuu що народ 'заразих' с тсм, не е истина  Mr. Green


ами те нещата са супер просто (имам наблюдение само върху малка част от детския трикотаж) и имам страхотни впечатления - 100% памук, и т.н. - просто е качествено, немско.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Хайде сега и един дървен Мечо за Ади - да 'шие' дрешки Wink

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: boo
Хайде сега и един дървен Мечо за Ади - да 'шие' дрешки Wink


ще потърся обезателно. Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 11 116
Ха, страхотен мечо !  Grinning

# 21
  • Мнения: 411
Освен на тези адреси -ул. "Цар Симеон" 63 ; бул. "Васил Левски" 100 - Б ;ул. "Аксаков" 18 ;бул. "Стамболийски" 38
има ли и други . Ако има моля споделете.
[/quote]

# 22
  • Мнения: 2 567
Цитат на: Desani
Освен на тези адреси -ул. "Цар Симеон" 63 ; бул. "Васил Левски" 100 - Б ;ул. "Аксаков" 18 ;бул. "Стамболийски" 38
има ли и други . Ако има моля споделете.
[/quote]

При нас в Люлин знам за поне два.

Единят е под пазарчето на Люлин 4, а другият зад търговския център на Люлин 3.

Има един също на центъра на "Екзарх Йосиф" мисля че се пада.
Точно под Халите.

# 23
  • Мнения: 4 187
Днес я видях но не и обърнах внимание! Утре отивам обаче! Тя засега не ни трябва, но за по нататък! Благодаря за инфото Бу! Stuck Out Tongue

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: Desani
Освен на тези адреси -ул. "Цар Симеон" 63 ; бул. "Васил Левски" 100 - Б ;ул. "Аксаков" 18 ;бул. "Стамболийски" 38
има ли и други . Ако има моля споделете.
[/quote]

на Ст. Караджа точно срещу Централна поща - много нов магазин с TCM-ски нещa.

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Олллеее....Божке....хубав е мечото, но не е за нас. За норматив конците ще са скъсани, а чаркалаците под печки и дивани.... Sad
Закона тук е, че се купуват играчки, състоящи се от една- единствена част.

# 26
  • Мнения: 644
Цитат на: wilma
Страхотно е ! Много искам да взема на малката такова мече! Да знае някой къде във Варна може да има? И прощавайте за пълното невежество, но какво е това ТСМ?  Embarassed  Embarassed  Embarassed


бул. "Чаталджа" 22 - над супермаркет Пикадили
тел. +359 052 33 39 39
 
бул. "Осми приморски полк" 55
тел. +359 052 60 46 36
 
бул.. "Сливница" 43
тел. +359 052 64 67 00

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: Erica
Олллеее....Божке....хубав е мечото, но не е за нас. За норматив конците ще са скъсани, а чаркалаците под печки и дивани.... Sad

Ерика, 'конците' са всъщност едно-единствено въженце, силно се съмнявам ти да го скъсаш, какво остава за малката Wink
За чарковете си права... аз вече подозирам, че 1-2 са изчезнали незнайно къде.

# 28
Цитат на: Liorena
Цитат на: Desani
Освен на тези адреси -ул. "Цар Симеон" 63 ; бул. "Васил Левски" 100 - Б ;ул. "Аксаков" 18 ;бул. "Стамболийски" 38
има ли и други . Ако има моля споделете.


на Ст. Караджа точно срещу Централна поща - много нов магазин с TCM-ски нещa.[/quote]
Има един още по-нов с страшно сладки неща на Ангел Кънчев 22, бившия Po shop( посока Патриарха, пада се от дясната страна).

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: venny
Цитат на: Liorena
Цитат на: Desani
Освен на тези адреси -ул. "Цар Симеон" 63 ; бул. "Васил Левски" 100 - Б ;ул. "Аксаков" 18 ;бул. "Стамболийски" 38
има ли и други . Ако има моля споделете.


на Ст. Караджа точно срещу Централна поща - много нов магазин с TCM-ски нещa.

Има един още по-нов с страшно сладки неща на Ангел Кънчев 22, бившия Po shop( посока Патриарха, пада се от дясната страна).[/quote]

да, знам го, писах и за него в Темата в "На пазар"
живея в квартала на Po shop и тези ги знам.
Но в Po shop-a са доста по-високи цените от Ст.Караджа и асортимента е много, много беден пак в сравнение със Ст.Караджа.

Общи условия

Активация на акаунт