Кошчета за смет - за шкаф!

  • 8 702
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 891
е да има много видове кошове но да сикажем истината не е хигиенично коша за смет с такива размери да ти е в шкафчето било то и под мивка ... аз имам такова и не го позлвам почти - на терасата сиимам кошове за разделно хвърляна и си ги ползвам тях , този вграденият само при извънредни случаи и то неща дето не текат или не се вмирисват за един ден - ми не съм робиня цял ден кошчета да чистя  Crossing Arms

По тази причина, планирам да монтирам мелачка за биологичните отпадъци, а в коша да изхвърлям само опаковки. Нямам друг вариант, защото за да стигна до тераса, трябва или да прекося цялата дневна, или да мина през спалнята.

# 46
  • Мнения: 429
е да има много видове кошове но да си кажем истината не е хигиенично коша за смет с такива размери да ти е в шкафчето било то и под мивка ... аз имам такова и не го ползвам почти - на терасата си имам кошове за разделно хвърляна и си ги ползвам тях , този вграденият само при извънредни случаи и то неща дето не текат или не се вмирисват за един ден - ми не съм робиня цял ден кошчета да чистя Crossing Arms

Добре казано! Имам такова  кошче...удобно е..НО първо заема ми цял шкаф, който не мога да ползвам за нищо друго освен за препарати и непотребни пликчета (за боклук) и трябва да го изхвърлям и почиствам през ден, за да не  замирише....Единствената причина, че не съм го изхвърлила  изобщо е, че кухнята ми е съвсем нова и не ми се иска да призна, че УЖАСНО сгреших с решението за вградено кошче Embarassed Embarassed  Embarassed

# 47
  • София
  • Мнения: 4 042
е да има много видове кошове но да сикажем истината не е хигиенично коша за смет с такива размери да ти е в шкафчето било то и под мивка ... аз имам такова и не го позлвам почти - на терасата сиимам кошове за разделно хвърляна и си ги ползвам тях , този вграденият само при извънредни случаи и то неща дето не текат или не се вмирисват за един ден - ми не съм робиня цял ден кошчета да чистя  Crossing Arms

По тази причина, планирам да монтирам мелачка за биологичните отпадъци, а в коша да изхвърлям само опаковки. Нямам друг вариант, защото за да стигна до тераса, трябва или да прекося цялата дневна, или да мина през спалнята.

И при мен е бокс в хола и няма никакъв начин да тичам до терасата с 2 черупки от яйца,примерно. Stop Затова вместо кошче под мивката имам мелница.

# 48
# 49
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз го ползвам вече 3 г. без проблем - супер удобно ми е!  Peace

# 50
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Най-добре е да има мелачка и кош под мивката или на терасата.Всички помии в мелачката,а по"чистите"отпадъци в коша,но не всеки има възможност за това.Тогава според мен решението е кош за помии на терасата,и кош под мивката или ако няма място под мивката,малко пластмасово кошче на плота за да не се "снове"постоянно до терасата,като се почиства поне 5 пъти на ден.
За удобството на коша под мивка-да много е удобен Peace

Общи условия

Активация на акаунт