Орифлейм 14

  • 17 073
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
Момичета, моля, помагайте  Praynig
Ако има някой от Пловдив, на когото му трябват обеците от 12-ти каталог черните и белите прахообразни сенки от същия каталог на стр.39 да каже. Имам в излишък  Party

# 16
Момичета,какво ви е мнението за квартета сенки на Джордани Голд Harmony? newsm78
Трайни ли са,имат ли блясък,въобще всякакви отзиви за тях Party

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Хайде и аз да се запиша...

# 19
  • Мнения: 452
Много интересно си водите темата ...... по- добре нищо не пишете отколкото това ЗАПИС .....много е тъпо

# 20
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Момичета,какво ви е мнението за квартета сенки на Джордани Голд Harmony? newsm78
Трайни ли са,имат ли блясък,въобще всякакви отзиви за тях Party
Аз имам и двете разцветки - лилавата и кафявата и с две ръце ти ги препоръчвам. Аз лично съм много доволна от тях - трайни са, сатенени /това им е блясъка, брокатени частици няма в тях, ако това имаш предвид/ и много добре се съчетават 4те цвята. Едни от любимите ми са Blush.

# 21
Nik`s mom Благодаря за отговора!
А червилото Руж Фютюр покривно ли е и трайно?

# 22
  • Мнения: 3 782
Червилото определено е по-трайно от другите, за покривността,нормална,те самите цветове са по-тъмни.
Сенките Джордани са наистина много хубави.

# 23
Много интересно си водите темата ...... по- добре нищо не пишете отколкото това ЗАПИС .....много е тъпо

Може да е тъпо, zvetina, но това е единствения начин системата да те информира за новостите в темата, т.е. новите отговори  Peace

# 24
ani_4ka  цветовете отговарят ли си в каталога с реалните?

# 25
  • Мнения: 3 782
ani_4ka  цветовете отговарят ли си в каталога с реалните?
Не точно,че ги няма пред мен мострите,но това светлото праскова на живо е много по-светло.

# 26
А какви отзиви имате за тоника и почистващото мляко "Червена боровинка"?

# 27
  • Мнения: 452
аз поръчах скраба" Червена боровинка"- не е много гъст,както обичам да е ,но вътре наистина е с естествени частици и ухае страхотно - приятен е
доволна съм

# 28
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
А червилото Руж Фютюр покривно ли е и трайно?
имам прасковата и пинк пойзъна -двата цвята, не съм доволна - мазно, непокривно и нетрайно.

# 29
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Призмата - червилото взе да ми харесва, добре ми стои и е далеч по-покривно. Хайде сега ме хвана крастата за пудрата Призма...някой купи ли и я, някакви впечатления.

Момичета, я кажете след като си взехте мострата на червения Дивайн какво мислите......мен доста ме омайва...с горски теменужки.

Общи условия

Активация на акаунт