Орифлейм 14

  • 17 068
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
ЛУЛУ питаше за спа балсама за устни - специално попитах една от колежките ми, която го има и тя лично изобщо не е доволна от него - страшно бързо "изчезва" , не се задържал в/у устните и непрекъснато го вади от чантата, за да се мажела Mr. Green, вече й бил на свършване, но нямала да повтори с него Peace.  По нейни думи доста са занижили качеството Thinking. Аз вече категорично се отказах да си го поръчвам. ЛУЛУ мога да ти препоръчам с две ръце зеления балсам за устни на Нивея, който е почти  5 гр. като количество Shocked и е около 4-5 лв /не помня точно колко/, и изобщо не  изчезва /като се намажа с него сутринта и до вечерта имам от него по устните/. Определено по си струва!

# 301
  • Мнения: 420
мами ползвали ли сте фондютена на вижънс,какво мислите за него,покрива ли добре...аз имам съвършения на орифлейм,но той ми е за вечер,и искам нещо по обикновено за всеки ден,та доволни ли сте от този? newsm78

# 302
  • Мнения: 35 970
няма почти никаква покривност

# 303
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Напълно съм съгласна с gali portokali за цвета на устните и качеството на червилата  Visions Peace Peace Peace. Пробваш и тогава си купуваш Peace

# 304
  • в реалността
  • Мнения: 191
мами ползвали ли сте фондютена на вижънс,какво мислите за него,покрива ли добре...аз имам съвършения на орифлейм,но той ми е за вечер,и искам нещо по обикновено за всеки ден,та доволни ли сте от този? newsm78
Здравей, аз лично не съм го ползвала, но имам две мацки,които са гримирани нон стоп и ползват само  фондьотена на Вижънс не го заменят за нищо.Луди са по него и когато е намален си поръчват по два три,за да си имат.

# 305
  • Мнения: 2 323
мами ползвали ли сте фондютена на вижънс,какво мислите за него,покрива ли добре...аз имам съвършения на орифлейм,но той ми е за вечер,и искам нещо по обикновено за всеки ден,та доволни ли сте от този? newsm78

Съвършеният е по-покривен от Вижънс. Но ако той за вечер ти е добре, мисля, че ще си доволна от Вижънските, като покривност.

# 306
  • Мнения: 1 035
аз лятото си взех Въжънски фдт.... с 2 цвята по-тъмен от кожата ми..... не ходя на солариум,а исках да съм тъмна и съм мн доволна. колкото е по-тъмен,толкова по-покривен на бялата ми кожа Simple Smile

а за гланца,аз имам стария СПА и си го харесвам....само дето щерката го гризва редовно като й слагам и вече на нищо не прилича. hahaha но пък моя консултантка е продала над 20бр и всичките й клиентки са мн доволни от него. newsm78

# 307
  • Мнения: 2 726
Мацки я да ви питам някоя от вас вече дали е видяла новото рали(на каталог 2),значи интересуват ме по-конкретно новите спирала с молив на Вижънс,спиралките дали имат по-ясно изразен цвят на миглите,т.е дали се забелязва че си със синя или зелена спирала или са слаба работа newsm78
Много ви моля  Praynigако някой има информация да сподели,защото трябва да разбера,а не знам аз кога ще имам възможност да ги видя.

# 308
  • Мнения: 2 323
Не съм виждала спиралите на живо, но си мисля, че основно зависи от цвета на миглите. Моите са абсолютно черни и всяка цветна спирала ми седи просто малко по-различно от черна спирала. Особено Уондърлаш лилавата и кафявата са много близки на моите мигли, а всъщност си имат цвят.

# 309
Здравейте,често ви четях като "гост",но реших че и аз искам да се регистрирам в Орифлейм и си направих профил тук.
Може ли някой да ми обясни как да стана част от Орифлейм и какво ще печеля/губя от това? Simple Smile
от Бургас съм.

п.с.
предпочитам на лични,че не ми остава мн време да търся из страниците тази темичка Peace
благодаря Hug

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 12:39 от Дебор@

# 310
  • у нас
  • Мнения: 5 717

п.с.
предпочитам на лични,че не ми остава мн време да търся из страниците тази темичка Peace
благодаря Hug

не е нужно да я търсиш сред страниците темата, просто натискаш Нови отговори на моите публикации и готово.  Hug

# 311
  • Мнения: 243
Дебор@, писах ти ЛС. Peace

# 312
  • Мнения: 420
да ви попитам чудя се дали да си взема маската за коса на орифлей против стареене на косата,я кажете вашите мнения ако сте я използвали...заслужава ли си newsm78

# 313
  • Мнения: 3 782
да ви попитам чудя се дали да си взема маската за коса на орифлей против стареене на косата,я кажете вашите мнения ако сте я използвали...заслужава ли си newsm78
Хубава е маската. И шампоана също. Peace

# 314
  • Мнения: 3 782
Хайде на новата тема - Орифлейм 15

Общи условия

Активация на акаунт