Орифлейм 14

  • 17 090
  • 314
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 420
аз бях се мазала няколко дена с крема алое,и понеже имам ситни пъпчици само по челото и почна да ми ги исчиства,пък и хората на които го продавам същото казват че помага за пъпките,така че мисля да пробвам и без това не е скъпо.. Wink

# 256
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Агата, сигурно си права.Забравих да кажа,че на мен основният продукт за пъпки е Делацин Т,а всичко др. което ползвм е за поддръжка

# 257
  • Мнения: 420
Агата, сигурно си права.Забравих да кажа,че на мен основният продукт за пъпки е Делацин Т,а всичко др. което ползвм е за поддръжка

и аз ползвам вече този далацин т, от един месец но няма още видими резултати при теб след колко време се появиха резултатите... newsm78

# 258
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Ползвам го вече 2 год. като в годината се ползва 3месеца и после се почива

# 259
  • Мнения: 3 782
Алоето е наистина много добра серия, по-скоро помага за малки дефекти, за малки пъпчици. Наистина за мазна кожа и такава склонна към омъзняване помага серията Чиста кожа.

# 260
  • Мнения: 3 782
Взех си поръчката, подарък ми е едно охлаждащо гелче за очите, от лятната серия. Боже в този студ как може да ми изпратят такова нещо. Пфу, късмета ми е един.. Каталогът на мен ми харесва, има доста намалени парфюми и повечето страници са ароматизирани. Мъжкият парфюм също ми харесва много като ухание.

# 261
  • Мнения: 164
Здравейте и аз си взех поръчката и на мен е подаръка като на аничка в това студено врем ще се охлаждаме.Ама за подарък става.Наистина новия каталог е супер само че на мен ми объркаха вместо да ми пратят 10бр. 2 те ми пратиха 10 от 1, май още не са настроени да работят и също така са ми начисли ли серума  на 15.31 вместо на 12.30 от бизнес програмата и там голяма обърквация.

# 262
  • Мнения: 812
Някой да снима каталога  Praynig

# 263
# 264
  • Мнения: 1 277
мисля да си взема почистващия гел и тоника алое,някой ползвали ги е,какви са отзивите,почистват ли добре пъпките... Thinking

Ползвам почистващия гел Алое. Гелът измива добре и ухае свежо. По-скоро е за смесена кожа.






# 265
# 266
  • Мнения: 414
Ееее, само дето толкоз се пънах да мина 50 точки значи... Хич не ми е притрябвал този охлаждащ гел  #Cussing out

# 267
  • Мнения: 414
Пък като се замисля, докато дойде доставката може да се затопли времето  hahaha Утре най - накрая ще пристигне поръчката от 29.12 юпиииииии Simple Smile Поне са одължили сроковете за плащане на поръчките с 4 дена Simple Smile

# 268
  • Мнения: 2 323
Gali_portolkali, пиши тези неща в темата за консултантите, тук обсъждаме продукти и темата е по-скоро за клиенти Simple Smile

# 269
  • Мнения: 1 540
На мен подаръка ми е малката козметична чантичка на Royal Velvet. Става за подарък  Peace А за охлаждащото гелче - вярно, че никак не му е времето. Миналия март, мисля, ми бяха подарили стика със слънцезащитен фактор 15... на който срока на годност му наближаваше, тоест нямаше да изкара до лятото.

Явно е въпрос на късмет наистина.

Общи условия

Активация на акаунт